Yıldırım Hurdacı

Yıldırım hurdacısı olarak her türlü hurda için doğru düzgün fiyat listesi sunuyoruz. Toptan hurda malzeme alışverişinde piyasadan yüksek fiyat teklifler ediyoruz. Yıldırım hurdacısı olarak Yıldırımın tüm ilçelerinde hizmet ediyoruz. Bursa Yıldırım şehir merkezi çevresinde az kullanılmış eşya ve hurda malzemeler alıyoruz.

Geri dönüşümle uğraşan Yıldırım hurdacı firması olarak hurda almaktayız. Yıldırımda hurdacılık yapan işyerleri içerisinde liderlik yapıyoruz.

Özkutlusan sizlere durmadan hizmet vermektedir. Hurda alımı yaparken tutarını tartılırken avantajlı fiyat listesi ile hesaplamaktayız. Yıldırım da hurda alanlardan biri olmanın keyfini bizi tercih edenlerle paylaşıyoruz.

Hurda alımlarında senelerin tecrübesiyle kaliteli veriyoruz. Ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun şimdi bizim ile bağlantı kurarak üç dk içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurda malzemelerinizi almak amacı ile Yıldırımda hurdacı deposu açıyoruz. Yıldırım da hizmet veren Özkutlusan firmamız ile Yıldırım genelinde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetine profesyonellik kazandırıyoruz.

Yıldırım’da uygulanan hurda fiyat listesiyle alım hizmetleri için yerinize gelmekteyiz. Yıldırım’da hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

Yıldırım’da Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnuniyetine öncelik vererek sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Yıldırımda zamak hurdası, hurda çinko, kalay, hurda çelik, üretim artığı almaktayız.

Yıldırımda yerinden hurda alım hizmetini ücretsiz vermekteyiz. Toptan kablo, bakır hurda, hurda alüminyum, çinko hurdası, toplama demir, kurşun ve sarı hurda alırken yukarısında fiyat teklifi sunmaktayız. Yıldırımda hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz. Şimdi de sizin gibi hurdasını yüksek fiyata satarak paraya çevirmek isteyenlere Yıldırımda hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla firmamız arasındaki farkımızı anlatıyoruz. Yıldırım merkezinde hurda ve ikinci el eşya alım satımı yapıyoruz.

Yıldırım Hurdacı Numarası

Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak, günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları satın. 1993’den şimdiye değin tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırdık. Özkutlusan’ın özverisi ile gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Yıldırım adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Okuduğunuz gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizde dilerseniz topladığınız hurdayı satarak bize katkı sağlayabilirsiniz.

Yıldırım hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Dolayısıyla hurda atık satmak nedeniyle iş yerimizi aramanız gereklidir.

Yıldırım’ın Hurdacısı

Yıldırımda hurdacı firması olarak Yıldırım’ın tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sürümden standartlardan fazla kazanmak istiyoruz. Hurdacılıkda Yirmi dokuz yıllık deneyimle hizmetlerimizi sunmaktayız. En yakın Yıldırım hurdacı firmamızı arayın. Bursa’nın tüm sokaklarında olduğu gibi Yıldırım çevresinde de bütün hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bütün Bursa hurdacı ihtiyacınızda titizlikle hizmet vermekteyiz.

Sertifikalı Yıldırım hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Yıldırım’ın en iyi geri dönüşüm firması Özkutlusan ile tanışın! Sizlerde her türden hurda satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı aramalısınız.

Yıldırım’da Bakır Hurda Alanlar

Tel, tencere, büyük boy bakır kazan, hurda TTR kırma, bakır lama hurda alımı yapılır. Yıldırım’da bakır hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Yıldırım hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz. Bakırlı petek hurdası, ham madde, hurda bakır levha, bakır kap kacak hurdası, hurda alımı yapıyoruz.

Yıldırım da hurdacısı olarak hurda bakır alıyoruz. Bakır talaş hurdası, 40 ambar, antigron kırma, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, bakır profil, hurda soyma bakır alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Yıldırım hurdacı telefonunu acilen arayın deneyimli servislerin keyfini yaşamaya başlayın! Hurda bakır makalemizde daha geniş anlatıma ulaşabileceksiniz. Buradaki hurda bakır fiyat listesi Yıldırım daki bakır alımlarında geçerli olmayabilir.

Yıldırımda Hurda Sarı Alımı

Yıldırım hurdacı Özkutlusan olarak sarı çubuk talaşı hurdası, sarı araiş MS-64, pirinç sarı araiş hurda, sarı araiş hurda MS-70, çubuk ucu parça sarı alıyoruz. Sayfamızdaki Yıldırım hurda sarı ton fiyatları güncellendi. Hurda sarı başlıklı konuyu inceleyin. Yıldırım hurda sarı fiyatları bulunan listemizi istemek için arayınız.

Hurdacı firmamız Özkutlusan Yıldırım’da hurda sarı alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Yıldırım da kırkambar sarı hurda, hurda MS-58 külçe sarı, araba radyatörü hurdası, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, hurda bronz araiş (Cusn8), hurda sarı fermuar talaşı almaktayız.

Yıldırım’da Demir Hurdası Alımı

Yıldırım da tonajlı inşaat demiri çubuğu hurdası, inşaat hurdası, inşaat demiri hurdası, pik demir hurdası, demir döküm hurdası alırız. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları için Yıldırım hurdacı firmamıza ulaşın. Güncel demir hurdası fiyat listesi hakkında bilgi edinmek için bölümünün linkine tıklamalısınız. Yıldırım etrafında extra hurda demir, demir talaşı, toplama demir hurdası, hurda teneke, DKP demir hurdası için nakit ödeme veriyoruz.

Demir hurdası alanlar içinde yer almaktayız.
Yıldırım hurda demir fiyatları öğrenmek için arayınız. Hurda demir, yeryüzünde en fazla bulunabilen madenler içerisinde yer almaktadır. Sitemizdeki Yıldırım ekstra demir hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Adresten demir ev kapısı, pencere korkuluğu, asansör malzemeleri, demir merdiven korkuluğu, tufal hurda, Yıldırım hurdacısıyız.

Yıldırım da Hurda Krom Alım Satımı

Konumdan hurda krom paslanmaz 316, krom paslanmaz 316 kalite hurdası talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom 310 hurda talaşı, krom paslanmaz 310 hurdası, paslanmaz krom 304 kalite hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Bursa Yıldırım da krom makine artığı, krom 201 hurda, 202 krom hurda talaşı, 430 paslanmaz krom hurda, hurda paslanmaz krom 201 kalite talaşı, 430 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom 202 hurdası alımı yapmaktayız.

Yıldırım’da hurda krom alıyoruz. Yıldırım hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayabilirsiniz. Krom hurdası fiyatları paylaşımımıza göz atarsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Krom hurdası alanlar içindeki Yıldırım hurdacı şirketiyiz. Gayet sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur.

Yıldırım’da Hurda Kablo Alımı

Yıldırım ın en iyi hurdacısı ile sizlerde daha yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kablosu, hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo hurdası satacak olanlar bizimle iletişime geçin. Şehrimizde fare yemez kablo hurdaları, yer altı kablosu, yeraltı enerji kabloları, çelik içli kablo hurdaları alım satımında piyasanın üzerinde fiyatı öneriyoruz.

Hurda kablo fiyatları başlıklı gönderimizi inceleyebilirsiniz. Yıldırım’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Yıldırım genelinde kablo hurda alanlar arasındayız. Hurda enye kablo, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, hurda karışık kablo, tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz.

Yıldırım’da toptan hurda kablo alırken ederinden daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu alımında öncüyüz.

Yıldırım’da Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum kutu, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum imalat artığı almaktayız. Hurdalarını bize satanların desteğiyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Kimyasal elementlerden olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır.

Adresten hurda alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, parça alüminyum kompozit hurdası, alüminyum curuf almak için telefonunuzu bekliyoruz. Alüminyum tencere, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum sac levha alımı yapıyoruz.

Özkutlusan firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle teşekkür ederiz. Burada paylaşılan Yıldırım alüminyum hurdası kg fiyatını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı başlıklı metne göz gezdirebilirsiniz Profil hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum araiş hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa ticareti yapan hurdacıyız.

Yıldırım’da alüminyum hurdası alan firmalar içinde lideriz. Her çeşit toptan hurda alüminyum nakit alınır. Yıldırım hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Plastik Hurdası Alanlar

Yerinden mavi, kırmızı kapak hurdası, kırkambar plastik, hurda pimapen parçası, temiz pet şişe hurdası, beyaz şeffaf naylon poşet alımı yapan hurdacıyız.

Yıldırımda jelatin, polistiren kristal, polipropilen moblen hurdası, ABS plastik hurdası ticaretinde liderlik görevini üstleniyoruz. Yıldırım hurda plastik fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın. Plastik; oksijen (O), azot, (C) karbon, hidrojen (H) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Hurda Kağıt Alımı

İyi fiyata selpak peçete, defter, A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz extra duyarlılık ile hurda satıcılarına daha çok kâr etme şansı yöneltiyoruz.
Yıldırım hurda kağıt fiyatları için arayınız. Yüksek fiyata hurda karışık renkli kağıt, karton koli, beyaz kağıt, karton hurdaları alımı yapmaktayız. Hurda karton mukavva hakkındaki okumalısınız. Yıldırımda kağıt ve karton hurdası alım satımı yapmayı sürdürüyoruz. Yıldırım’da kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete hurdası, hurda bristol kağıt almaktayız.

Yağmur Oluğu Hurda Kurşun Alımı

Yıldırım hurdacı Özkutlusan olarak hurda levha kurşun, Cami minare kurşunu, hurda kurşun boru, yağmur oluğu sökümü için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Yıldırımda hurda çinko levha alım satım hizmeti sunmaktayız. Elinizde Çinko hurdası hemen arayabilirsiniz. Bilindiği üzere pigmentlerde, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, akülerin imalatında, alaşım üretiminde, kabloların izolasyonlarında kurşun madeni kullanılmaktadır. Dünyada nabit olarak bulunmaktadır. Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun yüzlerce yıldan günümüze kullanılan metaldir.

Hurdacılar Sitesi Yıldırım

Yıldırım organize sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurda metaller alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası satımı yapıyoruz.

Hurda şablon nikel, hurda karbür, motor hurda, titanyum hurda, hurda imalat artığı alımı yapmaktayız.

Bursa Yıldırım hurdacılar sitesi içerisinden profesyonel hizmetleri dilediğiniz yere getiriyoruz. Ancak hurda araç veya araba hurdası alıp satmıyoruz. bu sebeple hurda veya ikinci el otomobil yedek parça istemek amacıyla aramayınız. Eminiz Yıldırım oto sanayi sitesi içerisinde oto yedek parça ihtiyacınızı karşılayabilecek hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Lütfen bu işlerde onlar ile irtibata geçiniz.

Yıldırımda Fabrika Bozumu

Fabrika sökümünde öncelikle yıkılması arzu edilen mülkün etraflıca incelenerek ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin ayarlanması uygun olacaktır. Yıldırım fabrika söküm ve bozum işine talip olmaktayız.

Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği bakımından risklidir. Uzman personeller tarafından yapılmalıdır. Her inşa edilen yapının projesi diğerinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkımları farklı olabilir.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan öğrenci yurdu vb binalardan kenara ayrılan sıfır ayarında 2.el demir kapı, pencereler, mutfak dolapları alıyoruz. İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, boya makinesi, yük asansörü, harç mikseri ikinci el iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Birde malesef iflas eden iş yerlerinden satın almış olduğumuz defolu fayans kalebodur, dayanıklı laminantlar, tavan, kiremit uygun fiyata satıyoruz.

Yıldırım Hurdacı Hurda Fiyatları

Tüm hurda alımını güncel hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Anlık Yıldırım hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Yıldırımda hurda demirin kilo fiyatı kaç lira sormak için arayın. Yeni hurda akü fiyatları başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz. Burdaki Yıldırım hurda fiyatları anlık güncellenmektedir.

Yıldırımda Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Buzdolabı, terazi, çay kahve makinesi, fırın, kombi, saç kurutma makineleri, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, 3 programlı bulaşık makinesi, ütü, merdaneli çamaşır makineleri fiyatı sormak maksadı ile arayın. Laptop bilgisayar Hurdası ekrankartı, porselen işlemci, ram, power, lazer yazıcı, ses kartı, scanner, LCD monitör, server, yeni nesil anakarat, fotokopi makineleri, ADSL modem, DDR rulo, sabit disk, elektronik kart almaktayız. Sıfır ve 2.el elektronik alet alırken nakit olarak ödeme yapıyoruz. Termik röle, adaptör, elektrik panoları, röle, adroid telefon kartı, kontaktör, trafo, GSM baz kartları almaktayız.

Akü Hurdası Alan Hurdacılar

Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gereken yerlerde akülerden faydalanıyoruz. Kuru akü hurdaları, küçük akü hurdası, sulu akü hurda hizmetlerini kolaylaştırıyoruz. Aküler; otomobiller benzeri enerji ihtiyacı olan taşıma araçları ile bazı elektrikli araç gereçlerde kullanılır. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara akım göndermek çok yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı düzenlemek maksadıyla akülerin görevidir. Yıldırım hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Elektriğin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarar.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Yıldırım çelik konstrüksiyon sökülmesinde deneyimli personellerimiz ile güvenli hizmet veriyoruz. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatıların sökümleri diğerinden değişiktir. Kapalı mekanların en önemli tarafı şüphesiz çatılardır. Çelik çatı mekanların kullanım ömrünü kolaylaştırır. Çelik çatı makası söküyoruz. Kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılır. Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon spor salonları söküm işlerinde binanın imar projesine dikkat edilmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makası ve 2.el çelik malzeme şeklinde satılabilecekler değerinde alınabilir.

Çinko Hurda Alanlar

Çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Yıldırım da çinko levha hurdası, çinko çatı sökümü alan hurdacı firmasıyız. Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla çıkarılan metal elementler içerisindedir.

Çinko açık gri mavimsi renktedir. Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat kullanım biçimi ve üretimi tam öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır.

Yıldırım da Raf Hurdası Alım Satımı

Yıldırım hurda raf fiyatları öğrenmek amacıyla hatlarımızı aramanız yeterlidir. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek maksadıyla 2.el raf sayfamızı inceleyebilirsiniz. Çoğunlukla kapanan işyerlerinden satın aldığımız hurda market rafı, çelik raflar, reyonlar, mağaza rafları, demir raflar içinden seçilen yeni durumdaki 2. el raf satıcıları arasındayız.

Yıldırım 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sanayi tipi restaurant malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Meyve suyu makineleri, su sebili, espresso makinesi, çay ocağı dobajı, köpüklü ayran makineleri, tabldot, bardak mısır arabası, kıyma makineleri ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, endüstriyel kuzine, paslanmaz krom dinlendirici, küvet, krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacıyla sizi depolarımıza davet ediyoruz.

İkinci el Hurda Jeneratör Alan Firmalar

Elektrik kesintisi olan yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Jeneratör hurdası satanlar bizden teklif isteyebilirsiniz. Kullanıma bağlı olarak her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi kıymetsiz sayılamaz. Hurda jeneratör alıyoruz. Yıldırım 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayınız.

Sac Hurdası Alımı

Sac; demirin kalın veya ince levha haline getirilmiş şeklidir. Merdaneyle çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Belirli ebat ve boyutlarda kesilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalarca satın alınmaktadır.

Veranda tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Yıldırım’da paslanmaz sac hurda alım satımı özenle yapılır. Demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimi sırasında sac elvha kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli arabaların kapılarında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, demir kapı, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu saydığımız eşyalardan sac hurda çıkarılmaktadır.

Yıldırım’da Hurda Cam Alım Satımı

Yıldırım’da hurda cam alan hurdacılar arasındayız. Genellikle şeffaf ve renkli karışık süt şişesi, içecek şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz, soda şişesi, konserve şişesi, meşrubat şişesi, kola şişesi, kırık araç camları hurdası, renkli cam şişe hurdası türlerde cam hurdaları bulunabiliyor. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert bir yapıda olan su geçirmeyen inorganik amorf katı malzemeye verilen isimdir.