Avcılar Hurdacı

Avcılar’da hurda eşya alım satımı yapan şirketlerden biri olmanın onurunu paylaşmaktayız. Hurda eşya alımlarında senelerin kazandırdığı prensiplerle yüksek hurda fiyatları sunabiliyoruz.

Hurdanızın tutarını tartarken hesaplıyoruz. Avcılar hurdacı firma olarak hurda bakır almaktayız.

Avcılar daki piyasanın hurda fiyatları ile alım hizmetleri için Özkutlusan’a arayarak fiyat listesi isteyebilirsiniz. Hurdalarınızı satarak kazanç sağlamak için çok geçmeden firmamızla iletişim kurarak 3 dk içinde fiyat teklifi edinebilirsiniz. Elinizdeki her türden hurdayı kapınızdan alıyoruz. Avcılardaki hurdacılar arasında eşsiz hizmetlerimizle tercih sebebiniz oluyoruz. Miktarı yüksek hurda eşya alımlarında piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Avcılar hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz.

Avcılar merkez hurdacı firması olarak her cins hurda alabilmek amacı ile kapınıza geliriz. Özkutlusan sektördeki faaliyetleri ile hurdacılık hizmetinin gelişmesine büyük katkıda bulunuyoruz. Özkutlusan sizler gibi kaliteli hizmetten anlayan müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

İstanbul Avcılar merkezinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan firmayız. Avcıların çevresinde temiz kullanılmış eşyalar ve hurda malzemeler kıymetinin üstünde alıyoruz.

Avcılar’da Hurdacı Firma Telefonu

Gördüğünüz üzere geri dönüşüm geleceğe önem vermektir. Eğer siz de isterseniz biriktirdiğiniz malzemeyi satarak firmamızın çalışmalarına yardımcı olabilirsiniz. Avcılar her türde hurda alım hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Zaman kaybetmeden arayarak, en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

Bu sebeple hurda atık satışı yapmak nedeniyle bizi tuşlayabilirsiniz. Yirmi dokuz senedir binlerce kiloda hurda madeni geri dönüşüm vasıtası ile Türkiye ekonomisine kazandırabildik. Böylece ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi. Avcılar hurdacı numarası bu sayfanın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Avcılar Hurdacısı

Avcılar çevresinde hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Avcılar hurdacısı Özkutlusan en profesyonel hizmeti sunuyor! Sizlerde her türde hurda satışı yapmak sebebi ile mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Çözüm üreterek kazanmaya özen göstererek standartlarımızı arttırmaktayız. Avcılar da hurdacı olarak Avcılar’ın çevresinde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanın nakliyesi için en yakın araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. 29 yıllık tecrübe ile kaliteli hizmet sunmaktayız. En yakın Avcılar hurdacı firma olarak buradayız. İstanbul’un tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Avcılar ilçesinde de hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Tecrübeli İstanbul hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Avcılarda Hurda Alım Satımı

Avcılar’da bildirdiğiniz adresten hurda alüminyum kutu alıyoruz. Avcılar da çinko hurda, makine artığı, kalay, çelik hurdası, antimon zamak alıyoruz. Şimdi size Avcılar’da hurda alan yerlerle firmamız arasındaki kalite farkını açıklamış olacağız. Yüksek tonajlı hurda kablo, bakır hurda, alüminyum hurdası, hurda çinko, demir, kurşun ve sarı hurda alırken yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Avcılar’da hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncü konumdayız. Avcılar’da hurda malzeme alım satımı işlerinizde yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin memnun kalmasını ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Bu sebep ile her türlü hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz.

Avcılar Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Büyük bakır tencere, bakır lama hurda, TTR kırma bakır hurdası, tel hurda, hurda bakır kazan alıyoruz. Bakır eşya hurdası, hurda levha, ham madde, bakırlı petek, eski bakır tepsi alanlar içerisindeyiz. Hurda bakır makalemizde geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Hurda bakır fiyatları Avcılar çevresinde geçerli olmayabilir.

Avcılarda hurda bakır alan hurdacılar içerisindeyiz.
Avcılar hurda bakır fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Hurda bakır talaşı, bakır kırkambar hurdası, antigron bakır kırma, yanık bakır hurda, 3/8 bakır boru hurdası, kalın bakır profil hurdası, soyma bakır hurdası alım hizmeti sunuyoruz.

Avcılarda bakır alan hurdacı şirketimizi şimdi arayın tecrübeli servislerin keyfini yaşamaya başlayın! Avcılar içinde hurda bakır alım satım hizmeti veriyoruz.

Avcılar Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Avcılar hurdacı Özkutlusan olarak MS-58 sarı çubuk talaşı hurdası, MS-64 sarı araiş hurda, pirinç sarı araiş, MS-70 sarı araiş hurda, çubuk ucu parça sarı MS-58 alım satımında piyasaya hakimiz. Avcılar da hurda fosfor araiş, hurda su saati, hurda MS-58 sarı külçe, hurda sarı vana musluk, hurda sarı radyatör, sarı pirinç talaşı, kırkambar sarı alımı yapıyoruz.

Bu sayfadaki Avcılar daki sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını dileyenlere günlük göndermekteyiz. Hurda sarı pirinç fiyatları başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz. Avcılar hurda sarı fiyatları için arayın. Avcılar hurdacı firması Özkutlusan firmamızla hurda sarı alanlar içindeyiz.

Hurda Demir Alımı

Tonajlı demir döküm hurda, inşaat demiri hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, hurda demir pik, inşaat hurdası alırız. Güncel anlık demir hurdası fiyatları talep etmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı firmalar sayfamızı gezmelisiniz. Avcılar hurdacı firma olarak extra demir hurdası, teneke hurdası, demir talaş hurdası, hurda DKP demir, toplama demir hurda alımı yapan hurdacıyız.

Demir hurda alanlar içerisindeyiz.
Avcılar hurda demir fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşın. Demir hurdası, Avcılar’da en fazla alınıp satılan madenler içerisindedir. Buradaki Avcılar demir hurdası kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Yerinden hurda asansör, demir pencere korkuluğu, tufal hurda, hurda demir yangın merdiveni, demir kapı, alıyoruz.

Avcılar’da Hurda Krom Alımı

Gönderdiğiniz konumdan paslanmaz krom 316 hurda, paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, krom 304 hurda talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 310 krom hurda, krom paslanmaz 304 kalite hurda ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Hurda krom paslanmaz alan Avcılar hurdacı işletmesiyiz.

Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Sert yapısından dolayı zırhlı araç dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. İstanbul Avcılar da paslanmaz krom 201 hurdası, 201 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 430 krom hurda, 202 kalite krom hurda, krom 430 hurdası talaşı, paslanmaz krom tank, 202 kalite krom hurda talaşı alıyoruz.

Avcılar da hurda krom alan firmayız. Avcılar hurda krom fiyatları için arayın. Krom hurda alan yerler makalesini gezmek öğrenmenizi sağlar.

Avcılar’da Kablo Hurda Alan Yerler

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan fazla teklifler veriyoruz. Avcılar’da hurda kablo alanlar içinde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Kablo alan hurdacılar içeriğiyle paylaşılmış konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Antigron kablolar, enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurda, karışık kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu için peşin ödeme veriyoruz. Avcılar’ın tümünde kablo hurda alan yerler içindeyiz. Avcılar ın en iyi hurdacısı ile mutlu bir hurda alımı diliyoruz.

Hurda telefon kablolar, ptt kablosu içi, hurda yağlı içli ptt kablosu, ptt kabloları satacak olanlar hemen bizi arayabilir. %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablolar, elektrik kablo hurdaları alıyoruz. Bu bölgede hurda yeraltı enerji kablosu, hurda çelik zırhlı kablo, fare yemez kablo hurdaları, yer altı kablosu alımı yaparken en doğru fiyat listesini veriyoruz.

Avcılar da Alüminyum Hurdası Alanlar

Özkutlusan firmamıza duyduğunuz güven nedeni ile sizlere minnettarız. Alüminyum levha hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum imalat artığı hurdası, ince alüminyum talaşı, hurda alüminyum radyatör alıyoruz. Alüminyum sac, hurda alüminyum tencere tava, araba jantı, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum tas tabak hurda alan hurdacıyız. Avcılar’da konumdan hurda alüminyum kompozit, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum almak için telefon etmenizi istiyoruz.

Her tür yüksek tonajlı alüminyum hurda nakit alınır.
Avcılar hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayınız. Avcılarda hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. İş yerimize destek olanların sayesinde sürekli yenilikler üretiyoruz.

Sayfamızda yayınlanan Avcılar alüminyum hurdası ton fiyatı güncellendi. Alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum ince profil için nakit ödeme veriyoruz. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element. Gümüş renkli, sünek metal çeşididir.

Hurda Sac Alan Firma

Veranda tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Avcılar sac hurda ticareti yapyığımız şehirlerdendir. Demir kapı, sandviç panel, çatı, varil üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli tekerlekli arabaların gövdesinde, uçak ve gemi gövdelerinde yoğun biçimde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, kapı, sandviç panel, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerden sac hurda temin edilir.

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Sac; demirin kalın veya ince levha şekline getirilmiş biçimidir. Haddelemeyle çeşitli inceliklerde düzleştirilir. Belirli boyut ve ölçülerde kesilir.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Avcılar çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinde Yirmi dokuz tecrübeye sahip çalışanlarımız ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrik yapılar sökülürken yapının inşaat projeleri incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılabilecekler alıcılar sunulabilir. Kapalı mekânlar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür. Kolaylık bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri birbirinden farklıdır. Çelik çatı makası söküyoruz. Sökümden kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Temiz bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el mutfak ekipmanları alıyoruz. Kahve makinesi, kıyma makineleri dişlisi, su sebilleri, bardak mısır makinesi, köpüklü ayran makineleri, çay ocağı dobajı temin ediyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, dinlendirme küveti, salata dolapları, sanayi tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini incelemek amacı ile sizi işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Temiz durumda restaurant tipi bulaşık makinası, tezgah, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıyoruz.

Şefaf Cam Hurda Alan Hurdacı Firma

Günümüzde şeffaf hurda araç camı, renkli cam şişe hurdası, içecek şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, kola şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi çeşitlerinde cam hurdası bulunmaktadır. Avcılar’da cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Günümüzde şeffaf hurda araç camı, renkli cam şişe hurdası, içecek şişesi, cam su şişesi, konserve şişesi, kola şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam kavanoz, süt şişesi, meşrubat şişesi çeşitlerinde cam hurdası bulunmaktadır.

Avcılar Fabrika Sökümü

Avcılar daki fabrika yıkımı işinde tecrübeliyiz. Yapıların yapılış projeleri diğerlerinden farklılık gösterir. Bu sebeple yıkım şekilleri farklı tamamlanmalıdır.

Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan imalathanenin etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Şantiye yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı bakımından risk taşıyan işler arasındadır. Uzmanlarca kontrollü yapılmalıdır.

Akü Hurda Fiyatları

Aküler; otomobiller ve benzeri taşıma araçlarıyla bir takım elektronik aletlerde kulanım görmektedir. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde aküden yararlanıyoruz. Elektriğin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde veren depolardır. Kuru akü hurdası, hurda küçük akü, sulu akü hurda almaktayız. Aküler, sadece ateşlemeye kullanmakla sınırlı değildir. Bununla birlikte alıcılara elektrik akımı göndermek, amperajı dengelemek yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltajı düzeltmek maksadıyla akülerin görevidir. Avcılar hurda akü fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayınız.

Avcılarda Plastik Hurda Alım Satımı

Avcılar da jelatin, polipropilen, hurda ABS plastik, hurda polistiren kristal almaktayız.
Avcılar hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Toptan mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda kırkambar plastik, beyaz şeffaf naylon hurdası, pimapen hurdası, şeffaf pet şişe hurdası alıyoruz.

Plastik hammadde, (N) azot, oksijen, Karbon, Hidrojen (H) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Avcılar 2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinçleri, harç pompası, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri 2.el iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Yıkılmış iş yeri binalarından ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencere alan yerler arasındayız. Bununla birlikte kapanan nalburlardan edindiğimiz minik ucuz su geçirmez laminant, fayanlar, çatı tavanları, kiremit satıyoruz.

2.El Çelik Raf Hurda Alan Hurdacılar

Hurda raf demiri alıyoruz. Avcılar hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Daha detaylı bilgi için hurda raf ton fiyatı sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. Çoğunlukla iflas eden pastaneler tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raflar, market rafı hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el raf satıyoruz.

Karton Hurda Alanlar

Ederinden fazla fiyatlarla beyaz kağıt hurda, kartonlar, karton koli, karışık renkli kağıt hurdaları alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. Yerinden defterler, kitaplar, fotokopi kağıdı hurdası, hurda kağıt peçete alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılıkla sizlere ederinden daha yüksek kazanç elde etme imkanı veriyoruz.
Avcılar hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Avcılar da kuşe kağıt hurda, kullanılmış gazete hurdası, bristol hurda alımlarında güncel fiyat sunuyoruz. Daha önce yazılan hurda kitap geri dönüşüm alanlar ile alakalı makaleyi okuyabilirsiniz. Avcılarda hurda karton ve kağıt alım satımı yapıyoruz.

Avcılar Güncel Hurda Fiyatları

Tüm alımlarımızı yenilenmiş hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Sitemizdeki Avcılar hurda fiyatları anlık güncelleniyor. Sitemizde bulunan hurda fiyatları makaleyi inceleyin. Güncel Avcılar hurda fiyatları sormak için hemen arayın.

Hurda Çinko Alan Firma

Çinko metali, yer yüzünde en fazla miktarda bulunan metal elementler içerisinde 23. sayılmaktadır. Elementler içerisinde yer alan çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirir.

Antik dönemlerden beri bilinmektedir. Lakin kullanım şekli ve üretimi tam manasıyla öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir. Mavimsi açık gri renkli çinko geçiş metalleri içindedir. Avcılar’da hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha alımı yapan hurdacıyız.

Hurda Elektronik Alanlar

Her türlü elektronik ev aletleri alırken piyasadan yüksek fiyat teklifi verebiliyoruz. Buzdolabı, mutfak terazisi, türk kahvesi ve çay makineleri, fırın, kombi, saç kurutma makineleri, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, 6 programlı bulaşık makinesi, ütü, elektronik çamaşır makineleri fiyatları hakkında bilgi istemek amacı ile arayabilirsiniz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları SATA hard disk, ADSL modem, server, tonerli yazıcı, DDR Rulo, LCD monitör, yeni nesil ana kart, ses kartı, fotokopi makinesi, CPU işlemci, ekran kartı, power supply, scanner, ram, elektronik kart satmak amacıyla arayabilirsiniz. Termik röleler, adaptör, elektrik panoları, röleler, akıllı telefon kartı, kontaktör, trafolar, GSM istasyon kartları satın alıyoruz.

Söküm Kurşun Hurda Alım Satımı

Günümüzde mühimmat üretiminde, benzin katkısında, çeşitli alaşımlarda, kimyasal maddelerde, akü üretiminde, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, kablo yalıtımı üretiminde kurşundan faydalanılmaktadır. Avcılar hurdacı Özkutlusan olarak Minare ve çatı kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda levha kurşun, kurşun boru hurda alım satımı yapmaktayız. Ayrıca Avcılarda çinko hurdası alıyoruz. Hurda çinko satacak yerler arıyorsanız hemen arayın.
Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Dünyada doğal olarak bulunmaktadır. Kurşun bilinen en eski metaller içerisinde yer almaktadır.

Avcılar Hurdacı Sitesi

Avcılar OSB organize sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası alıyoruz.

Motor hurda, nikel hurda, karbür, titanyum hurda, imalat artığı satın almamız için irtibat kurabilirsiniz.

İstanbul Avcılar hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Katiyen hurda araç veya araba hurdası alımı yapmıyoruz. Dolayısıyla hurda araba yedek parça için telefon kabul etmemekteyiz. Eminiz ki Avcılar oto sanayisi içerisinde çıkma araba yedek parçası alıp satan firmalar bulabilirsiniz. Rica ederiz bu işlerde bu türde yapanlar ile iletişim kurunuz.

Hurda Jeneratör Alanlar

Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif bizimle kolaylıkla irtibata geçmelisiniz. Hayatımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin bulunmadığı yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır. Avcılar’da hurda jeneratör alıyoruz.
Avcılar hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayınız. Uzun kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlayarak daha fazla kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Lakin eski jeneratörler bozukda olsa değerlidir.

Avcılar Hurdacı
Başa dön
0 (533) 055 96 50
Whatsapp'tan Yazın!