Maltepe Hurdacı

Maltepe hurdacı firması olarak güncel fiyat listesiyle hizmetinizdeyiz. İstanbul Anadolu Yakası’nın göz bebeği Maltepe’de hurda alan yerler arasındayız. Piyasayı yakından takip ediyoruz. Böylece hurdalarınızı değerinde alıyoruz.

Hurdalarınızı satarak kazanç sağlamak için hemen firmamızı arayıp en geç 2 dakikada fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Maltepede hurdacı firmasıyız. Hurda malzeme alımlarında titizlikle hurda malzemenizi piyasanın üstünde almaktayız.

Maltepe’den az kullanılmış ev eşyaları ve hurda eşyalar alıyoruz. Hurda alımı yaparken bedelini yüklerken hesaplamaktayız.

Maltepe de hurdacılık yapan depolar içinde çok beğenilen avantajlı hizmetlerimiz ile ilk sıraya çıkıyoruz. Maltepe de hurdacı işyerlerinden biri olmanın gurunu çalışanlarımız ile paylaşmaktayız. Günlük Maltepe hurda fiyatları ile her tür hurda alımı yapmaktayız.

Elinizdeki hurda malzemeleri kapınızdan alıyoruz. Özkutlusan kaliteli hizmetleriyle Maltepe deki hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerini profesyonellikle tamamlamaktayız. Özkutlusan sizlere durmadan hizmet veriyor.

Maltepe de Hurdacı Firma Numarası

Zaman kaybetmeden arayın, güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları satabilirsiniz. Maltepe adresten her türde hurda alımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içerisindedir.

Bu yüzden hurda atık satışı yapmak amacı ile numaralarımızı aramanız yeterlidir. Bilindiği gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Şayet sizlerde isterseniz elinizde bulunan hurdayı firmamıza satarak çevreyi korumaya ve ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

1993 senesinden bu yana binlerce kiloda hurdayı geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırdık. Böylece çevreye çok daha az zarar verilmiş oldu. Maltepe hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir.

Maltepede Hurda Alan Firma

Maltepe’nin tamamında ikinci el endüstriyel mutfak eşyası ve hurda alım satımı hakkında makale paylaşmıştık. Şimdi sizler gibi hurdasını yüksek fiyata satıp paraya çevirmek isteyen herkese Maltepe’de hurda alanlar ile firmamız arasındaki farkı anlatmaya çalışacağız. Maltepe de yerinden hurda alım satımı yapmaktayız.

Metaller Çelik Malzemeler Fabrika Söküm Sarı Pirinç
Ekovat Hurda Akü Hurdaları Alüminyum Hurdası Telefon Bataryaları
Boru Hurdası Çelik İnşaat İskelesi Atık Piller
Boru Direk Hurdası Çiller Grubu İnşaat Hurdaları Chiller Hurdası
Nikel Cep Telefonu Kartları Trapez Saç Hurda Konteyner
İmalat Artıkları Hurda Motor Elektronik Anakart Sandviç Panel
Elektrik Kablosu Kalay Galvaniz Boru Pimapen
Çinko Madeni Hurdası İnşaat Demiri Teneke
Oluklu Sac Krom Sökülmemiş Motor Çıkma Paneller
PVC Soyma Bakır Pimapen Kurşun

Toptan hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımlarına özel fiyatlar uyguluyoruz. Maltepede hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle ön plana geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnun kalmasını öncelikli tutarak çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik. Bu sebeple her türlü hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Maltepede hurda kalay, CNC torna artığı, çinko hurdası, zamak antimon hurda, çelik hurdası alıyoruz.

Maltepe Hurdacıları

Maltepe hurdacı hizmetleri mi arıyorsunuz? Maltepe’nin işini özveriyle yapan hurda alım satımı firması Özkutlusan profesyonel ayağınıza getiriyor! Sizde her türde hurda malzeme satmak sebebi ile numaramızı kaydedebilirsiniz.

Kurumsal anlayışla normalden çok kazanmak istemekteyiz. İstanbul Maltepe hurdacı firması olarak Maltepe’nin her ilçesinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalarınızın alım satımı için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Yirmi dokuz yıllık deneyimle piyasaya ferah bir soluk getirmeye devam ediyoruz. En yakın Maltepe hurdacı firma olarak hurda satacağınız konuma geliyoruz. İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Maltepe ilçesinde de profesyonel hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Tüm İstanbul hurdacı ihtiyaçlarınızda 7/24 hizmet vermekteyiz.

Maltepe de Hurda Demir Alım Satımı

Demir, Maltepede en fazla bulunan metaller arasındadır. Buradaki Maltepe demir hurdası ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz. Toptan hurda döküm demir, inşaat demiri hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat yıkım hurdası, pik hurda demir için nakit ücret ödemesi yapmaktayız.

Güncel hurda demir kilo fiyatı için firmamıza ulaşın. Anlık hurda demir fiyat listesi demir hurda hakkında bilgi almak için linkine tıklayın. Demir hurdası alanlar içinde yer alıyoruz.
Maltepe hurda demir fiyatları bulunan listemizi istemek için arayabilirsiniz. Maltepe’de extra demir hurda, teneke hurda, hurda toplama demir, dkp demir hurdası, talaş demir hurda için nakit ödeme veriyoruz. Yerinden tufal hurdası, asansör malzemesi, pencere demiri, demir kapı, demir merdiven korkuluğu, Maltepe geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız.

Maltepe’de Sarı Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Maltepe hurdacı firma Özkutlusan firmamızla hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz. Maltepe hurdacı Özkutlusan olarak sarı pirinç araiş MS-64, sarı pirinç araiş, çubuk ucu parça sarı hurdası MS-58, MS-70 sarı pirinç araiş, MS-58 hurda sarı talaşı almaktayız.

Buradaki Maltepe’deki hurda sarı pirinç fiyat listesini arzu edene ücretsiz gönderilmektedir. Sayfamızda bulunan pirinç sarı alan hurdacılar metini okuyabilirsiniz.
Maltepe hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayın. Maltepe’de sarı araba radyatörü, sarı pirinç talaşı, hurda sarı musluk vana, MS-58 sarı külçe hurdası, hurda su saati, fosfor bronz, kırkambar sarı hurda almaktayız.

Maltepe Kablo Hurda Alan Firmalar

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında ederinden oldukça yüksek fiyatlar veriyoruz. Maltepe de hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda kablo alan yerler konulu yazıyı inceleyebilirsiniz. İç tesisat kablo hurdası, enye kablolar, karışık kablo hurdası, antigron kablo, hurda tek damar kablolar alıyoruz. Maltepede hurda kablo alan yerler içindeyiz. Maltepe nin en büyük hurdacısı ile ticaretin haklı onurunu yaşıyoruz.

Hurda ptt kablosu içi, telefon kablo hurdaları, hurda ptt kablosu, yağlı iç ptt kablosu satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Hurda %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alıyoruz. Maltepede çelik içli kablolar, hurda fare yemez, hurda yeraltı enerji kablosu, çelik zırh kabloları alımı yaparken piyasanın üstünde fiyat teklifini vermekteyiz.

Maltepe de Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Her çeşit toptan alüminyum hurda peşin alınır. Maltepe hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Sizlerin destekleriyle sürekli deneyim kazanıyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, eski alüminyum tencere, alüminyum bakırlı petek hurdası, çıkma jant, alüminyum tel hurda, alüminyum çatı sacı alıyoruz. Alüminyum radyatör peteği, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum imalat artığı hurdası almaktayız.

Yerinden alüminyum curuf, hurda alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, hurda alüminyum alikobant içi siyah alımı yapmak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Sayfamızdaki Maltepe alüminyum fiyat listesi bugün güncellenmiştir. Daha geniş bilgi için sitemizdeki hurda alüminyum ton fiyatı metni okuyabilirsiniz. Şirketimize gösterdiğiniz özen nedeni ile teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen metal cinsidir. Alüminyum ince profil, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum kalıp, piston, alüminyum araiş alımı yapıyoruz. Maltepede alüminyum hurda alan hurdacılar içinde öncüyüz.

Maltepe Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Hurda bakır alan Maltepe hurdacı telefonunu hızlıca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün! Anlık hurda bakır fiyatları sayfamızda daha detaylı bilgi bulunabilir. Maltepe hurda bakır ton fiyatı hergün güncellenmektedir.

Eski bakır kazan, hurda bakır lama, tel, tencere, TTR kırma bakır granür hurda alımında özel fiyat sunuyoruz. Kırkambar, 3/8 bakır boru, yanık bakır hurdası, profil, bakır kızıl talaş, soyma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır alan hurdacıyız.

Bakır kap kacak hurdası, bakır hammadde hurdası, bakır levha, bakırlı petek hurdası, eşya satışı yapmak için telefonumuzu arayabilirsiniz. Maltepe de kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurda alıyoruz. Maltepede bakır hurda almak amacıyla uzman bir kadro oluşturduk. Maltepe hurda bakır fiyatları sormak için arayınız.

Maltepe Krom Hurdası Alım Satımı

Konumdan paslanmaz krom 304 hurdası, 310 kalite krom paslanmaz hurda, krom 316 kalite hurda, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, krom 304 hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 310 kalite talaşı alan Maltepe hurdacısıyız. Hurda krom alan Maltepe hurdacı firması Özkutlusan en iyi fiyatlarla burada.

Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır. Krom, nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Maltepe’de 201 kalite paslanmaz krom hurda, 201 paslanmaz krom hurda talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 202 kalite hurda, paslanmaz krom tank, krom 430 kalite hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 430 almayı sürdürüyoruz.

Maltepe de hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.
Maltepe hurda paslanmaz krom fiyatları için arayınız. Krom hurdası fiyatı bölümünün olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

Hurdacılar Sitesi Maltepe

titanyum, hurda şablon nikel, karbür hurda, motor hurda, hurda imalat artığı alımı yapıyoruz.

İstanbul Maltepe hurdacılar sitesi içinden hizmeti çağırdığınız yere getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya bisiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu sebep ile hurda veya 2.el otomobil parçası istemek amacıyla çağrı kabul etmiyoruz. Eminiz ki Maltepe sanayi sitesinde çıkma otomobil parçası işleriyle uğraşan dükkânlar mevcuttur. Lütfen ikinci el araç parçası ihtiyaçlarınızda onlarla irtibat kurmanızdır.

Maltepe organize sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

Raf Hurdası Alanlar

Maltepe hurda çelik raf fiyatları talep etmek amacı ile telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. 2.el demir raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak maksadıyla 2.el raf sayfamızı inceleyiniz. Hurda çelik raf işleri öncülük ettiğimiz alanlardandır. Özellikle hizmet vermeyi bırakmış şarküteriler tarafından satışa sunulan mağaza rafı hurdaları, teşhir reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el raf satan hurdacı firmalar arasındayız.

Kurşun Hurda Alımı

Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar kullanılmakta olan metaldir. Maltepe hurdacı Özkutlusan olarak kurşun levha hurdası, kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası, Çatı minare kurşunu alım amacıyla adresinize uzman personel gönderiyoruz. Ayrıca Maltepe de çatı söküm çinkosu almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak için numaramızı şimdi arayabilirsiniz.

Kurşun madeni benzin katkısı olarak, mühimmatlarda, pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, kablo izolasyonu, akü üretiminde, alaşımlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Doğada doğal olarak elde edilebilen metaller içerisindedir. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Daha sonra ekstraktif metalurji ile işlenmektedir.

Maltepe’de Hurda Plastik Alım Satımı

Plastik hurdası, Karbon (C), oksijen, (N) azot, Hidrojen (H) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Maltepe’de hurda ABS plastik, jelatin, kristal polistiren, polipropilen alımında lideriz. Maltepe hurda plastik pimapen fiyatları sormak için arayınız.
En güncel fiyatlarla mavi kapak hurda, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, beyaz şeffaf naylon hurdası, pimapen parçası alabilmek maksadıyla piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Ayrıca kapatılan iş yerlerinden satın aldığımız küçücük hatalı dayanıklı laminant parke, fayans kalebodur, tavan, kiremitler satışı yapıyoruz. Maltepe bölgesinde yıkılmış ev vs binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolabı alan firmalar içindeyiz. Büyük projelerde alçı sıva mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç pompası az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

Fabrika Sökümü

İlk önce sökülecek imalathanenin incelikle gezilerek gerekli araç ve gereçlerin hazırlanması uygun olur. Her binanın projeleri diğerinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle yıkım şekilleri farklı yapılmalıdır. Yıkım işi yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle riskli işlerdendir. Uzmanlık alanı yıkım olan personeller tarafından yapılmalıdır. Maltepe fabrika yıkımı konusunda lideriz.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Kolaylık bakımından en ideali çelik satı olanlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı makaslarının söküm işleri diğerinden değişiktir. Çelik çatı makası söküm işlerini titizlikle yapıyoruz. Kalan çelikler geri dönüştürülebilir. Maltepe çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde deneyimli ekibimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz.
Çelik konstrüksiyon bina prefabrike spor salonları sökülürken işletmenin inşaat projelerine dikkat edilmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi şeklinde satılabilecekler ayrılabilir. Kapalı mekânların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı uzatmaya yaramaktadır.

Akü Hurda Alan Yerler

Elektriği kimyasal olarak depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarar. Hurda küçük akü, sulu akü hurdaları, hurda kuru akü hizmetlerini kolaylaştırıyoruz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde akümülatörden faydalanılmaktadır. Akü, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcıya akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek gereğinden fazla devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek amacı ile aküler kullanılarak cihaz korunur.
Maltepe hurda akü fiyatları için arayınız. Aküler; motosikletler, arabalar ve benzeri enerji ihtiyacı olan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektrikli alet edavatlarda kullanılmaktadır.

Hurda Jeneratör Alanlar

Maltepe’de hurda jeneratör alım satım hizmeti vermekteyiz.
Maltepe hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayınız. Elektrik verilemeyen alanlarda elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.
Uzun süreli kullanım sonucu her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Fakat 2.el jeneratör bozukda olsa kıymetlidir. Jeneratör hurdası satanlar bizden teklif isteyiniz.

Maltepe İkinci el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alım Satımı

İyi kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza dolapları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar alıp satmaktayız. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak kurutma makinesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı 2 kapaklı dolap satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sanayi tipi lokanta aletleri alıyoruz. Sübye makineleri, su sebili, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, kahve makinesi, ayran makinesi, pop corn makinesi, bakır çay dobajı temin ediyoruz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, restoran tipi kuzine, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri vb endüstriyel mutfak malzemesini yakından görmek amacı ile sizleri işyerimize davet etmekteyiz.

Anlık Maltepe hurda fiyatları sormak için arayın. Burdaki Maltepe hurda fiyatları en az haftada bir kez değiştirilmektedir. Özkutlusan olarak hurda alımlarımızı güncel Maltepe hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Hurda fiyatları hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz.

Maltepe de Çinko Hurda Alanlar

Maltepe çevresinde çinko levha, çinko çatı sökümü alıyoruz. Geçiş metalleri arasında yer alan çinko mavimsi açık gri renklidir.

Antik çağlardan bu yana biliniyor. Lakin nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manasıyla anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla çıkarılan metal elementlerdendir. Çinko elementi amonyak, amin, siyanür, halojen iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturmaktadır.

Hurda Sac Fiyatları

Sac; demirlerin ince veya kalın levha biçimine getirilmiş biçimidir. Silindirle çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ölçü ve boyutlarda kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından toplanır.

Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanımı uygun olan sac hurdası satıyoruz. Maltepede hurda sac alan fabrikalar içerisindeyiz. Çatı, demir kapı, varil, sandviç panel üretilirken kullanılmaktadır. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının gövdesinde sıkça kullanılmaktadır. Varil, kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretilirken kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyaların eskimişine hurda sac levha denir.

Hurda Elektronik Alım Satımı

Dizüstü bilgisayar Hurdası işlemci CPU, elektronik kart, ram, DDR rulo artıkları, ses kartı, fotokopi makineleri, monitör, tonerli yazıcı, ekran kartı, sunucu, bozuk modem, SATA hard disk, yeni nesil anakarat, tarayıcı, power supply almaktayız. Elektronik çamaşır makinesi, klima, terazi, ütü, saç kurutma makineleri, ütü masası, ocak, çay ve türk kahvesi makineleri, 4 programlı bulaşık makinesi, fırın, vantilatör, kombi, mini buzdolabı alımı yapıyoruz. Kontaktör, termik röle, röle, akıllı telefon kartları, trafolar, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, elektrik panosu alıyoruz. Sıfır ve az kullanılmış elektronik alet alımlarında peşin olarak ödeme yapıyoruz.