hurdacı

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası hurdacı ve geri dönüşüm firması olarak ikinci el inşaat malzemeleri alıyoruz. Tüm hurdalarınızı almak amacıyla profesyonel ekip oluşturduk. Avrupa Yakası’ndan ikinci el eşya ve hurda almaktayız. Satılacak hurdalarınızın tutarını tartım yaparken yüksek fiyat listesi ile hesaplıyoruz.

Tonajlı hurda ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Avrupa Yakası hurdacı firması olarak avantajlı hurda alım hizmetleri sunmaktayız. Avrupa Yakası daki geri dönüşümcüler içerisinde takdire şayan kişiye özel hizmetlerimiz ile herkes tarafından tercih ediliyoruz.

Avrupa Yakası hurdacısı Özkutlusan liderliğinde Avrupa Yakasındaki hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerinin gelişmesine kurumsal katkı sağlıyoruz. Hurdanızı satmak için zaman kaybetmeden bizim ile bağlantı kurarak 5 dakika içinde fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Avrupa Yakası borsasında uygulanan güncel hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaya devam etmekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası sanayi yakınlarında hurda alım firmasıyız.

Avrupa Yakasında hurdacı firmamız Özkutlusan size durmadan hizmet sunmaktadır. Hurda alımında deneyimle değerinden çok daha yüksek fiyat listesi sunabilmekteyiz. Avrupa Yakası da hurdacı şirketlerinden biri olmanın mutluluğunu personellerimizle yaşamaktayız.

Avrupa Yakası Hurdacı Telefon Numarası

Avrupa Yakası hurdacı numarası sitemizin içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Yirmi dokuz yıldır binlerce ton hurda metal malzemeyi geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırabildik. Böylece doğaya daha çok zarar verilmesi önlenmiş oldu.

Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Anlattığımız üzere geri dönüşüm doğaya ve geleceğe önem vermektir. Eğer sizler de isterseniz elinizdeki malzemeyi Özkutlusan’a satarak doğaya yardım edebilirsiniz.

Avrupa Yakası adresten hurda malzeme alımı hurda alım satımı hizmetleri verdiğimiz alanlar içerisindedir. Hemen arayın, yüksek hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

Avrupa Yakası’ndaki Hurdacılar

Avrupa Yakasıda hurdacı firması olarak Avrupa Yakası’nın çevresinde her tür hurda eşya alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda malzeme için en yakınınızdaki hurda alım çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz. Müşteriye uygun hizmetleri sunarak kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırıyoruz.

29 yıllık deneyimle piyasaya ferah bir nefes getirmeye devam ediyoruz. En yakın Avrupa Yakası hurdacı telefon numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. İstanbul’un her tarafında olduğu gibi Avrupa Yakası ilçesinde de kurumsal servislerimizi devam ettiriyoruz. Profesyonel İstanbul hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda satmak amacı ile çağrı merkezimize ait telefon numarasını cep telefonunuza kayıt edebilirsiniz. Avrupa Yakası yakınında hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Avrupa Yakası’ndaki en tecrübeli geri dönüşüm firması Özkutlusan aramanızı bekliyor!

Avrupa Yakası Hurda Alanlar

Avrupa Yakası da adresten bakır hurdası alım hizmetleri vermekteyiz. Avrupa Yakası’nın tamamında her türlü hurda alım satımı yaptığımızı söylemiştik.

etaller Çelik Malzemeler Fabrika Söküm Sarı Pirinç
Ekovat Hurda Akü Hurdaları Alüminyum Hurdası Telefon Bataryaları
Boru Hurdası Çelik İnşaat İskelesi Atık Piller
Boru Direk Hurdası Çiller Grubu İnşaat Hurdaları Chiller Hurdası
Nikel Cep Telefonu Kartları Trapez Saç Hurda Konteyner
İmalat Artıkları Hurda Motor Elektronik Anakart Sandviç Panel
Elektrik Kablosu Kalay Galvaniz Boru Pimapen
Çinko Madeni Hurdası İnşaat Demiri Teneke
Oluklu Sac Krom Karton Hurdası Çıkma Paneller
PVC Soyma Bakır Pimapen Kurşun

Tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun, çinko, demir alımında değerinden yüksek fiyat listesi veriyoruz. Avrupa Yakası’nda hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla liderlik etmekteyiz. Avrupa Yakasıda zamak antimon hurda, çelik hurdası, kalay hurda, torna artığı, çinko hurdası almaktayız. Bugün de sizlere Avrupa Yakası da hurda alan yerler ile bizim aramızdaki farkı anlatmaya çalışacağız. Müşterilerin memnun kalmasını önde tutarak sürüm sayesinde kazanmayı istiyoruz. Bu neden ile her türlü profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz.

Avrupa Yakası da Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Özkutlusan olarak her türden sarı araiş hurdası, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, MS-64 sarı araiş hurdası, araiş sarı, MS-58 sarı talaş hurdası alıyoruz. Avrupa Yakasıda hurda bronz fosfor araiş, sarı su saati hurdası, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı musluk, hurda sarı külçe, kırkambar sarı, sarı araba radyatörü alanlar içindeyiz.

Sitemizdeki Avrupa Yakası sarı pirinç ton fiyatı güncellendi. Daha doğru sayfamızdaki sarı hurda alanlar yazıyı inceleyebilirsiniz. Avrupa Yakası hurda sarı fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. İstanbul’da hurda sarı alan avrupa yakası hurdacıları içindeyiz.

Avrupa Yakası’nda Alüminyum Hurda Alımı

Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünek metal cinsidir. Özkutlusan firmamıza verdiğiniz önem ve destek nedeni ile müşterilerimize minnettarız. İstanbul Avrupa Yakası’da alüminyum hurdası alanlar arasında öncüyüz.

Her nevi tonajlı alüminyum hurda alım satımı yapılır. Avrupa Yakası hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için yetkililerimizle irtibata geçin. Hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör, hurda alüminyum üretim artığı, levha almaktayız. Sizlerin yardımıyla sürekli profesyonelleşiyoruz. Avrupa Yakasıda yerinden alüminyum alikobant hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz.

Alüminyum tabak, alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum petek hurdası, çıkma alüminyum jant, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Hurda alüminyum kartel, alüminyum piston, alüminyum kalıp, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş için nakit ödeme yapıyoruz. Listemizde yayımlanan Avrupa Yakası alüminyum ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum alan yerler hakkındaki metine göz atın

Avrupa Yakası Hurdacı Hurda Bakır Alımı

İstanbul Avrupa Yakası’nda hurda bakır alan tesisimiz var.
Avrupa Yakası hurda bakır fiyatları sormak için arayın. Bakır lama hurda, hurda bakır tel, hurda bakır tencere, TTR kırma granür bakır hurdası, kazan alımı yapıyoruz. Avrupa Yakası’nda hurda bakır alan hurdacı firmamızı zorlanmadan arayarak profesyonel hizmetimizin tadını yaşayın! Bakır hurda alanlar alanında daha geniş bilgilendirme mevcuttur. Buradaki hurda bakır fiyat listesi Avrupa Yakası’ndaki alımlarda geçerli olmayabilir.

Antigron bakır kırma granür hurda hurdası, yanık bakır hurda, 1/2 bakır boru hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır profil, 40 ambar, hurda bakır talaşı alıyoruz. Hurda levha, bakır hammadde, hurda, bakırlı petek, bakır tepsi alıyoruz. Avrupa Yakasıın tamamında hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Avrupa Yakası da Hurda Kablo Alımı

Avrupa Yakası’nda yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Avrupa Yakası’nda hurda kablo alımı yapıyoruz.

Daha kesin sitemizde bulunan hurda kablo fiyatları metne bir göz atın. Tek damar kablo hurda, antigron kablo, enye kablo hurdaları, karışık kablo, iç tesisat kablosu hurdası alan hurdacı firmasıyız. Avrupa Yakası’ın tümünde hurda kablo alıyoruz. Avrupa Yakası ın en iyi hurdacısı ile çalışmanın keyfini yaşıyoruz.

Telefon kablo hurdaları, ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo hurdaları satacak olanlar hemen bizi arayabilir. %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablosu alımında öncüyüz. Şehir genelinde fare yemez kablo hurdası, yeraltı enerji kablosu, çelik zırhlı kablo, çelik içli kablo hurdaları alım satımı sırasında ederinin üzerinde gönderiyoruz.

Avrupa Yakasıda Hurda Krom Alanlar

Avrupa Yakasıda hurda krom ticaretiyle uğraşan firmayız. İstanbul, Avrupa Yakası hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal oluşur.

İstanbul Avrupa Yakasıda krom 430 hurda talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurdası, krom 430 hurdası, krom 201 kalite hurda, krom imalat artığı hurda, 202 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 201 krom hurdası talaşı almayı sürdürüyoruz. Hurda krom alan firmalar içerisindeki Avrupa Yakası hurdacısı firmaları içindeyiz.

Krom hurdası fiyatı sayfamızı incelerseniz mükemmel bir iş yapacaksınız. Adresten hurda krom 304, krom 304 hurdası talaşı, krom 316 hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 hurda talaşı, krom 310 kalite hurdası, 316 kalite krom paslanmaz hurdası alım satımı maksadıyla Avrupa Yakası’da yer alan firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz.

Hurda Demir Alan Avrupa Yakası Hurdacı Firması

Avrupa Yakası’da toplama demir hurdası, demir talaş hurdası, DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, teneke hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları talep etmek için zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir kilo fiyatı makalesini gezmek iyi gelecektir. Konumdan hurda asansör, demir merdiven korkuluğu, hurda pencere demir, çıkma demir kapı, tufal hurdası, alımı yapıyoruz. Demir hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.
Avrupa Yakası hurda demir fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Demir, yer yüzünde en çok bulunan metaller arasında bulunmaktadır. Sitemizdeki Avrupa Yakası demir fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Tonajlı pik demir, inşaat yıkım hurdası, demir döküm hurda, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, inşaat demiri için nakit para ödeme yapmaktayız.

Avrupa Yakası’nda Elektronik Hurdası Alanlar

Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları modem, CRT monitör, scanner, lazer yazıcı, ses kartı, CPU işlemci, ana kart, ram, server, DDR rulo, fotokopi makinesi, power, ekran kartı, elektronik kart, taşınabilir harddisk almaktayız. Röle, GSM istasyon kartları, elektrik trafoları, kontaktörler, şarj cihazı, termik röleler, adroid telefon işlemcileri, elektrik pano malzemeleri almaktayız.

Sıfır ve 2. el klima, kombi, jeneratör, Çiller soğutucu grubu alıyoruz. Avrupa yakası hurdacı firmaları içerisinden Özkutlusan’ı tercih ederek kazancınızı arttırabilirsiniz. Her türlü iklimlendirme gruplarının söküm ve kesim işlemlerini titizlikle yapıyor, 2.el malzeme olarak değerlendiriyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Yıkılmış market binalarından alınan kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pimapenler, mutfak dolabı alıyoruz. Bunun ile birlikte batmış şirketlerden satın almış olduğumuz defolu fayanlar, dayanıklı laminant parke, tavanlar, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

Büyük projelerde inşaat vinci, boya makinesi, harç pompası, alçı karıştırma makinesi ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır.

2. el Sac Hurda Alım Satımı

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Varil, kapı, sandviç panel, çatı kaplaması üretimi sırasında sac levhası kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında, gemi ve uçak gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır.

Varil, kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretilirken levha sac kullanılmaktadır. Bütün bu eşyaların kullanılmışına hurda sac denilir. Sac; metalin ince veya kalın levha biçimine getirilmiş şeklidir.

Silindir ile farklı kalınlıklarda düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyutlarda şerit gibi kesilmektedir. Kış bahçesi çatısı kaplamak amacıyla kullanımı uygun olan 2.el sac alabilirsiniz. Hurda sac almak için hemen avrupra yakası hurdacı telefonu ile bizleri arayın.

Avrupa Yakası’nda Çinko Hurda Alan Firma

Çinko metali, yer kabuğunda en çok miktarda bulunan metal elementlerdendir. Çinko, eski çağlardan beri biliniyor. Ama kullanım yöntemi ve üretimi tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Avrupa Yakası da hurda çinko levha, çinko çatı hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Açık gri mavimsi renkteki çinko geçiş metallerindendir. Çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur.

Avrupa Yakasında Kurşun Hurdası Alanlar

Doğadaki kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalar ile çıkarılır. Daha sonra ekstraktif metalurjik ile işlenmektedir. Özkutlusan olarak Avrupa Yakası’nda Cami minare kurşunu, hurda kurşun levha, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun boru hurda sökümü için dilediğiniz yere ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Avrupa Yakasıda çinko hurda almaya devam ediyoruz.

Elinizde hurda çinko numaramızı şimdi arayın. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerdendir. Kurşun benzin katkısında, askeri mühimmatlarda, akü imalatı, alaşımlarda, kabloların izolasyonlarında, pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında kullanıldığı bilinmektedir. Yer kabuğunda nabit olarak elde edilebilen madenler içindedir. İstanbul Avrupa yakası hurdacı firması olarak hurda kurşun alımı esnasında güncel fiyatlarla nakit ödeme yapıyoruz.

Hurdacılar Sitesi Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa Yakası hurdacılar sitesi içinden hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya motosiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısı ile hurda araç yedek parçası istemek amacı ile aramayınız. Kuşkusuz ki Avrupa Yakası sanayisinde hurda araba parçası işleriyle uğraşan dükkanlar mevcuttur. Rica ederiz çıkma otomobil parçası işlerinizde alım satımı yapan yerler ile irtibata geçin.

Avrupa Yakası sanayi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 hurda step motor alıyoruz.

Motor hurdası, hurda titanyum, nikel hurda, hurda imalat artığı, hurda karbür alıyoruz.

Avrupa Yakası’nda Plastik Hurda Alanlar

Avantajlı fiyatlarla hurda kırmızı, mavi kapak, kırkambar plastik hurda, pimapen imalat artığı hurdası, hurda pet şişe, hurda beyaz şeffaf naylon alan hurdacıyız.

Avrupa Yakası’nda polipropilen, hurda polistiren kristal, ABS plastik hurda, jelatin alımında piyasaya hakim konumdayız. Avrupa Yakası hurda pimapen fiyatları için yetkililerimizle iletişime geçin. Plastik hurda; Oksijen, azot, Karbon (C), (H) hidrojen ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Avrupa Yakası da Jeneratör Hurda Alan Yerler

Her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratörler bozukda olsa alınıp satılabilir. 2.el jeneratör alımlarında en iyi fiyat teklifini vermekteyiz. Avrupa Yakası hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için bizlerle irtibata geçin. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi isteyiniz. Elektrik iletilemeyen alanlarda jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

Avrupa Yakası’nda Fabrika Sökümü

Fabrika yıkımı yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebepleriyle risk taşıyan işler içinde sayılmaktadır. Uzman ekiplerce yapılmalıdır. Binaların inşa projeleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle yıkımları farklı tamamlanmalıdır. Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan binanın detaylıca dolaşılması gerekiyor. Avrupa Yakası fabrika söküm ve bozumu işinde profesyoneliz. Her türlü söküm kesim işlerinizde, avrupa yakası hurdacısı Özkutlusan’ı arayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Hurdacı Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımlarımızı yeni Avrupa Yakası hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Bloğumuzda önceden yazılmış güncel hurda fiyatları yazıya göz atabilirsiniz. Güncel Avrupa Yakası hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Fiyat listemizde paylaştığımız Avrupa Yakası hurda fiyatları en az haftada bir güncellenmektedir.

Hurda Raf Alan Hurdacı

Çoğunlukla kapatılan yerler tarafından satışa çıkarılan mağaza rafları, teşhir reyonları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, market rafları içinden seçilen kullanılabilir olan ikinci el market rafı satışı yapıyoruz. Avrupa Yakası hurda raf fiyatları öğrenmek maksadıyla bizi aramanız yeterli olacaktır. Hurda depolama rafları alım satımı yapmaktayız. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan hurdacı firmalar sayfamıza bakabilirsiniz.

Avrupa Yakası’nda Akü Hurda Alanlar

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde akümülatörden yararlanıyoruz. Sulu akü hurda, hurda kuru akü, küçük akü hurdası alıyoruz. Elektriği kimyasal olarak depolayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak veren bataryalara akü denir. Aküler; motosikletler ve benzeri taşıma araçları ile çeşitli elektronik alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor.

Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanımla sınırlı değildir. Bunlarla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara akım iletmek gereğinden fazla devirde alternatörlerin üreteceği voltaj düzeltmek maksadı ile akünün gibi görevleri bulunmaktadır. Avrupa Yakası hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Avrupa Yakası 2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bu sitedeki numaraları arayabilirsiniz. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolapları, mermer tezgah alıyoruz.

Meyve suyu soğutma makinesi, su sebilleri, kahve makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj, ayran makineleri, tabldot, popcorn makineleri, kıyma çekme makineleri temin etmekteyiz. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, restorant tipi set üstü meykap, dinlendirici, krom paslanmaz davlumbaz, krom evye, paslanmaz krom küvet, aspiratör vb sanayi tipi mutfak malzemelerini incelemek amacı ile almak isteyenleri depolarımızı ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2. El mutfak malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı firmamızı arayarak elinizdeki endüstriyel mutfak malzemelerini değerinde satabilir, ikinci el malzemeleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Kapalı mekanlar için en önemli konulardan biri şüphesiz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Kalan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. İstanbul Avrupa Yakası’nda çelik konstrüksiyon bina sökümlerinde tecrübeli saha ekibimizle güvenli hizmetler vermekteyiz.

Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon fabrikalar sökümlerinde binanın inşa projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylelikle 2.el çatı makasları ve 2.el çelik malzemesi olarak satılabilecekler alıcılar sunulabilir. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatıların sökümleri ötekinden değişiktir.

Söküm ve yıkım işlerinizi riske atmayın!

Avrupa yakası hurdacı firmaları içerisinde profesyonel yıkım ve söküm hizmetleriyle buradayız. Bina yıkımı, fabrika yıkımı, çatı sökümü, panel söküm işleri gibi kurumsallık gerektiren işlerinizi başarıyla tamamlıyoruz.