Çekmeköy Hurdacı

Çekmeköy hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? İstanbul, Anadolu Yakası’ndaki en iyi hurdacılar arasında yer alan Özkutlusan ile tanışma zamanınız geldi! Tonajlı hurda alan yerler içinde en doğru fiyatla nakit ödeme yapıyoruz. Özkutlusan, Hurdacı Çekmeköy yakınında hizmetinizde. Üstelik güncel çekmeköy hurda fiyatları sayesinde daha fazla kazandırıyoruz.

Çekmeköy merkez çevresinde hurda malzeme ve sökülmemiş motor hurdası alım satımında nakit ödemeler yapıyoruz. Çekmeköydeki hurdacı firmalar içinde hurda raf ticareti yapıyoruz. Çekmeköy de hurda alan geri dönüşüm tesisleri arasında hizmetlerimiz ile öncülük ediyoruz. Özkutlusan sizler gibi kaliteden taviz vermek istemeyen müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Çekmeköy sanayi çevresinde hurdacıları içindeyiz. Bütün hurdayı kapınızdan peşin parayla almaktayız. Hurdalarınızın değerini hesaplamamız için boş zamanınızın kıymetini bilerek çağrı merkezimize ulaşarak 1 dakika geçmeden size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Hurda alımlarında hesaplanılan bedelini nakit ödüyoruz.

Tonajlı alımlarda Çekmeköy hurda fiyat listesinden yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Çekmeköy’deki hurdacılar içerisindeyiz. Özkutlusan tecrübesi ile Çekmeköy’de hurdacılık hizmetine kurumsal bakış açısı kazandırmaktayız.

uygulanan anlık hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaktayız. Çekmeköy hurdacı olarak avantajlı fiyat listesi ile beğeneceğinizi umduğumuz hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hurda malzeme alımında özenle profesyonel hizmet vermekteyiz. Çekmeköyde hurda alım satımı yapan şirketlerin en doğru fiyat vereni olmanın gurunu paylaşıyoruz.

Çekmeköy’deki Hurdacı Firmalar

Sizlerde her türden sarı hurdası satışı sebebiyle destek telefonumuzu tuşlamalısınız. Tonajlı hurda malzeme alarak kazanmayı istiyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyatı uygulamaktayız. Çekmeköy bölgesinde hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çekmeköy’ün tecrübeli hurdacısı Özkutlusan burada!

Metaller Çelik Malzemeler Fabrika Söküm Sarı Pirinç
Ekovat Hurda Akü Hurdaları Alüminyum Hurdası Telefon Bataryaları
Boru Hurdası Çelik İnşaat İskelesi Atık Piller
Boru Direk Hurdası Çiller Grubu İnşaat Hurdaları Chiller Hurdası
Nikel Cep Telefonu Kartları Trapez Saç Hurda Konteyner
İmalat Artıkları Hurda Motor Elektronik Anakart Sandviç Panel
Elektrik Kablosu Kalay Galvaniz Boru Pimapen
Çinko Madeni Hurdası İnşaat Demiri Teneke
Oluklu Sac Krom Karton Hurdası Çıkma Paneller
PVC Soyma Bakır Pimapen Kurşun

İstanbul Çekmeköy hurdacı firması olarak Çekmeköy’ün çevresinde her nevi hurda malzeme alımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenizin taşınması için yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerinde Yirmi dokuz senelik deneyimle Çekmeköy piyasasına öncülük ediyoruz. En yakın Çekmeköy hurdacı telefonumuzu aramanız yeterlidir. İstanbul’un tüm sokaklarında yaptığımız gibi Çekmeköy genelinde de tüm faaliyetlerimizi başarı ile yerine getiriyoruz. Kaliteli İstanbul hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Çekmeköy’de Hurda Alan Firmalar

Şimdi de sizlere Çekmeköyde hurda alan fabrikalar ile firmamızın arasındaki hizmetlerimizi anlatacağız. Çekmeköy çevresinde her türlü hurda alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Müşteri memnun olmasına öncelik vererek sürüm sayesinde kazanmayı hedefliyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz.

Çekmeköy genelinde dilediğiniz yerden hurda alım hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz. Çekmeköy de zamak, çelik, kalay hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çinko alımı esnasında iyi fiyat vermekteyiz. Toptan hurda alüminyum, bakır hurda, demir hurda, hurda kablo, çinko hurda,sarı, ve çatı minare kurşunu aldığımızda yüksek fiyat listesi sunmaktayız. Çekmeköy merkezinde hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla ön plana geçiyoruz.

Çekmeköy’de Hurdacı Numarası

Bu sebep ile hurda satışı yapmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak, yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz.

Yirmi dokuz yıldan beri binlerce ton metal hurdasını geri dönüşüm ile ekonomimize kazandırdık. Böylece daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlenmiş oldu. Çekmeköy her tür hurda alımı hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler içindedir. Görüldüğü gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya önem vermektir. Şayet sizler de isterseniz hurda satarak ülkemizin ekonomisine ve çevreyi korumaya yardım edebilirsiniz. Çekmeköy hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir.

Hurda Demir Alım Satımı

Tonajlı yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası, pik hurda demir, inşaat demiri çubuğu (parça), döküm demir hurdası için peşin para ödeme yapmaktayız. Konumdan tufal hurdası, demir kapı, demir yangın merdiveni, hurda asansör, pencere demiri hurdası, için peşin ödeme veriyoruz. Hurda demir, Çekmeköy de en çok satılan madenler içerisinde bulunur. Sitemizdeki Çekmeköy hurda demir fiyat listesini saat başı ulaştırıyoruz.

Anlık hurda demir ton fiyatı için Çekmeköy hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Anlık hurda demir fiyatları linkine tıklayın. Çekmeköy’de demir hurdası alan geri dönüşümcüler arasında yer alıyoruz.

Çekmeköy hurda demir fiyatları için bize ulaşın.Toplama demir hurda, teneke, demir talaş hurda, extra demir hurda, dkp demir hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız.

Bakır Hurdası Alan Hurdacı, Çekmeköy

Antigron bakır kırma granür hurda hurdası, hurda soyma bakır, 3/8 bakır boru hurda, hurda kızıl bakır talaşı, bakır kırkambar hurdası, hurda yanık bakır, ince bakır profil hurda alım hizmetleri sunmaktayız. Çekmeköy’de bakır hurdası alımı yapan hurdacı telefonunu hızlıca arayarak keyifli hizmetimizin keyfini yaşamaya başlayın!

Bakır hurda alanlar yazımızda daha geniş anlatıma erişebileceksiniz. Burada yer alan hurda bakır fiyatları Çekmeköy çevresinde anlık olarak bildirilecektir. Çekmeköy etrafında bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

hurda levha, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda, hurda bakır ham madde alımı yapıyoruz. Bakır tel hurda, TTR kırma bakır hurda, eski bakır kazan, bakır lama, tencere alımında nakit ödeme yapıyoruz. Çekmeköy’de bakır hurda alabilmek amacıyla profesyonellerden oluşan bir bir ekip oluşturduk. Böylece bakırlarınızı adresinize bizzat gelerek yerinde alıyoruz. Çekmeköy hurda bakır fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Çekmeköyde Hurda Krom Alan Firmalar

Çekmeköy de hurda krom alıyoruz. Hurda krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Oldukça sert bir metal yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır.

İstanbul Çekmeköy’de hurda paslanmaz krom 430 talaşı, 201 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom tank, paslanmaz krom 430 hurdası, 201 kalite paslanmaz krom hurdası, hurda krom paslanmaz 202 kalite, 202 krom paslanmaz hurdası talaşı alım satımlarında özel fiyat listeleri uyguluyoruz. Krom hurda alanlar içindeki Çekmeköy hurdacı şirketiyiz.

Krom hurdası alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Konumdan 304 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 316 kalite hurda, hurda paslanmaz krom 316 talaşı, krom paslanmaz 310 hurdası, 310 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Çekmeköy’de Sarı Pirinç Hurda Alımı

Çekmeköyde hurda sarı alan hurdacılar arasındayız. Sayfamızdaki Çekmeköy hurda sarı kilo fiyatını günlük ulaştırmaktayız. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan hurdacı konuyu okuyabilirsiniz. Çekmeköy hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Çekmeköyün her köşesinde külçe sarı hurdası, hurda sarı imalat artığı, sarı radyatör, hurda bronz fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı su saati, sarı musluk, hurda sarı kırkambar alan yerler arasında yüksek fiyat teklifini veriyoruz. Özkutlusan olarak her nevi pirinç sarı araiş, sarı çubuk ucu hurdası, hurda sarı pirinç araiş MS-64, MS-70 sarı araiş hurda, MS-58 çubuk sarı talaşı alıyoruz.

Çekmeköy’de Hurda Kablo Alanlar

Sitemizdeki kablo alan hurdacı metine göz gezdirebilirsiniz. Hurda ptt kabloları, hurda telefon kablosu, hurda yağlı içli ptt kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları satmayı isteyenler bizi arayabilir.

Çekmeköy etrafında kablo hurdası alanlar içindeyiz. Çekmeköy’ün en iyi hurdacısı ile sizlerde yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Elektrik kabloları, %50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo alımında uzmanız.

Bu bölgede hurda çelik içli kablo, hurda fare yemez kablolar, yer altı enerji kablosu, hurda çelik zırhlı kablo alım satımı yaparken ederinin üzerinde sunuyoruz. Hurda kablo alımı yapıyoruz. Kablarınıza doğru teklif veriyoruz. Böylece Çekmeköy hurdacıları arasında tercih ediliyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Tek damar kablo hurdası, hurda antigron kablo, enye kablolar, hurda karışık kablo, iç tesisat kablosu hurdası alımı yapan firmayız.

Çekmeköy Alüminyum Hurda Alım Satımı

Kimyasal elementler arasında sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünebilen metal çeşididir. Her türlü toptan alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Çekmeköy hurda alüminyum fiyatları için arayınız.

Bu gönderimizde paylaşılan Çekmeköy alüminyum hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum kaç para konulu içeriği okuyabilirsiniz Sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum kalın profil, alüminyum araiş hurda Çekmeköy hurdacılık firması olarak iyi hizmet vermekteyiz. Bize verdiğiniz önem ve destek sebebi ile şükranlarımızı sunuyoruz. Müşterilerimizin sayesinde daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Alüminyum talaş hurda, alüminyum radyatör, alüminyum levha hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, hurda alüminyum kutu alım satımı yapmaktayız.

Adresten alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum kompozit alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum çatı sacı, alüminyum tabak, alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tencere tava hurdası, alüminyum bakırlı petek Çekmeköy hurdacılık firmaları arasındayız. Çekmeköyde alüminyum hurdası alan yerler arasındayız.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. Kıyma makineleri dişlisi, çay ocağı malzemeleri, su sebili, tabldot, ayran köpürtme makinesi, bardak mısır makineleri, espresso makineleri ihtiyacınızı karşılamaktayız. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel set üstü mekap, sanayi tipi aspiratör, dinlendirme küveti, paslanmaz krom evye, krom davlumbaz, dinlendirici vs endüstriyel mutfak malzemelerini görebilmeniz için almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Temiz kullanılan buz makineleri, tezgah altı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alıyoruz. 2.el sanayi tipi lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Plastik Hurda Alan Firmalar

Yüksek tonajlı hurda beyaz şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda pimapen parçası, mavi ve kırmızı kapak hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Çekmeköy hurdacı olarak jelatin hurdası, kristal polistiren hurdası, hurda polipropilen moblen, ABS plastik hurda alım satımında liderlik görevini üstleniyoruz.
Çekmeköy hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Plastik hurda, Oksijen, azot, Hidrojen (H), Karbon ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı sökümü konusunda tecrübeye sahibiz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Binalar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatılardır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür.

Çekmeköy çelik konstrüksiyon ahır sökümünde tecrübeli personellerimizle hizmetler veriyoruz. Kolaylık açısından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatı tasarımlarının söküm yıkımı ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon binalar sökülürken işletmenin inşa projeleri incelenmelidir. Böylece 2.el çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır.

Raf Hurdası Alanlar

Özellikle kapanan fabrikalar tarafından satılan çelik raf hurdaları, demir raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan ikinci el market rafı satan yerler arasındayız. 2. el demir raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf sayfamızı inceleyiniz.

Hurda çelik raf işleri yapıyoruz. Çekmeköy hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile bizi arayabilirsiniz.

Çekmeköy’de Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla miktarda bulunan elementlerdendir. Çekmeköy hurdacı firma olarak hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü Çekmeköy hurdacılık firması olarak hizmet vermekteyiz. Açık gri mavimsi renklidir.

Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat üretim şekli ve kullanımı tam anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko elementi siyanür, amonyak, amin, halojen iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturur.

Çekmeköy Hurdacı Sitesi

İstanbul Çekmeköy hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet sunmaktayız. Kesinlikle hurda araç veya motosiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısıyla hurda otomobil yedek parçası temin etmek maksadıyla edilen çağrıları açmıyoruz. Kuşkusuz Çekmeköy oto sanayi sitesi içerisinde çıkma oto parçası alıp satan dükkânlar vardır. Rica ederiz çıkma otomobil parçası ihtiyaçlarınızda o firmalarla iletişim kurun.

Çekmeköy sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor almaktayız. Motor hurda, şablon nikel, hurda karbür, titanyum hurda, hurda imalat artığı için irtibata geçmekten çekinmeyin.

Hurda Akü Alanlar

Aküler; otobüsler gibi enerjiye ihtiyaç duyulan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bir takım elektronik alet edavatlarda enerji deposu olarak kullanılmaktadır. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde aküler kullanılmaktadır. Hurda sulu akü, küçük akü hurdaları, kuru akü hurdaları alım hizmetleri sunuyoruz. Elektriğin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarar. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bunlarla birlikte amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj gidermek amacıyla akünün görevidir.
Çekmeköy hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Çekmeköyde 2.El Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından satın alınır. Kümes çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Çekmeköy de sac hurda alımı maksadıyla hemen bizi arayabilirsiniz. Sac; demirin levha biçimine getirilen şeklidir. Haddeleme ile çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş boyut ve ebatlarda şerit gibi kesilir. Çatı kaplaması, kapı, sandviç panel, varil üretimlerinde sac levhası kullanılmaktadır. Değişik uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapaklarında kullanılmaktadır. Varil sandviç panel, demir kapı, çatı kaplaması üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu saydığımız eşyaların kullanılmışına sac hurdası denilir.

Çekmeköy Hurdacı Fiyatları

Deneyimli firma olarak tüm alımlarımızı özel Çekmeköy hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Güncel hurda fiyatları sormak için arayın. Yeni hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış konuyu okuyabilirsiniz. Kurumsal sitemizdeki Çekmeköy hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir.

Elektronik Hurda Alanlar

Röleler, elektrik trafosu parçaları, kontaktörler, tuşlu telefon kartı, termik röleler, adaptör, GSM istasyon kartları, elektrik panosu satın alıyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları bozuk modem, güç kaynağı, elektronik kart, server, fotoğraf tarayıcı, fotokopi makinesi, ana kart, ekran kartı, ram, CPU işlemci, SSD harddisk, DDR Rulo, dotmatrik yazıcı, crt monitör, ses kartı almaktayız. Elektronik çamaşır makineleri, ütü, tartı, ocak, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı, ütü masası, çay ve kahve makineleri, kombi, klima, fön makineleri, vantilatör almaktayız. Her nevi elektronik eşya alırken peşin ödeme yapıyoruz.

Çekmeköy 2.El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Ayrıca malesef iflas eden fabrikalardan satın aldığımız defolu fayans, dayanıklı laminantlar, çatı tavanları, kiremitler satışı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Yıkılan depo benzeri binalardan sökülen yeni ayarında 2. el demir kapı, pencereler, mutfak dolapları alıyoruz.

Çekmeköy Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Çekmeköy’de fabrika yıkımı işlerinde tecrübeliyiz. İnşaatların inşa projeleri ötekilerden farklıdır. Bu nedenle yıkım biçimleri farklı tamamlanmalıdır.

Başlamadan önce sökülecek fabrikanın etraflıca gezilmesi gerekir. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği bakımından risk taşıyan işler içerisinde sayılmaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Hurda 2.el jeneratör alan yerler içindeyiz.
Çekmeköy ikinci el jeneratör fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yaşamı kolaylaştırılan elektriğin erişilemediği yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

Her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ama ikinci el jeneratörler çalışmasa da alıcı bulur. Jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi eksperlerimizle kolaylıkla iletişime geçmelisiniz.

Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Dünyada doğal olarak çıkarılabilen madenler içerisindedir. Günümüzde kabloların izolasyonlarında, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlar üretilirken, radyasyon yalıtımlarında, aküler üretilirken, mühimmatlarda kurşun kullanıldığı bilinmektedir. Kurşun tarihten bu yana kullanılan metaldir. Çekmeköy hurdacı Özkutlusan olarak kurşun boru, hurda levha kurşun, Çatı minare kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Çekmeköy’de çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız çağrı merkezimizi 7/24 arayın.

Çekmeköy hurdacılık sektöründe önem kazanmıştır. Kentsel dönüşümle birlikte yıkılan binalardan çıkan yıkım hurdası alıyoruz. Böylece madenlerin üretim endüstrisine geri kazandırılmasını amaçlıyoruz.