Anadolu Yakası Hurdacı

Anadolu Yakası hurdacı firmamız Özkutlusan sizin gibi kaliteli hizmetlerin kıymetini bilen müşterilerine haftanın 7 günü hizmet vermektedir. İstanbul, Anadolu Yakası’ndan ikinci el ev eşyası ve hurda almaktayız. Anadolu Yakası’ndaki hurda alım ve geri dönüşüm firmaları içerisinde bakır hurdası ticareti yapıyoruz. Anadolu Yakası hurda alım ve geri dönüşüm tesisleri içinde eşsiz özel hizmetlerimiz ile öncüyüz.

İstanbul Anadolu Yakası yakınlarında hurda plastik ve metal dönüşümü yapan dökümhanemiz mevcuttur. Bize satacağınız hurdayı adresinizden alıyoruz. Hurdalarınızı satmak için boş zamanınızı iyi değerlendirerek Özkutlusan telefon numarasıyla irtibata geçerek bir dk içerisinde avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Hurda alımı yaparken bedelini nakit bir biçimde ödemekteyiz.

Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. Anadolu Yakası hurdacısı olarak Anadolu Yakası genelinde hizmet ediyoruz. Anadolu Yakası da hizmet veren Özkutlusan öncülüğünde Anadolu Yakası bölgesinde hurdacılık ve geri dönüşüm işlerine profesyonellik kazandırmaktayız.

Anadolu Yakası hurda fiyat listesinden yukarda hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. Anadolu Yakası merkez hurdacısı olarak profesyonel hurdacılık hizmetleri sunuyoruz.

Hurda malzeme alımında deneyim ile hareket etmekteyiz. Anadolu Yakası da hurda alım satımı yapanların öncüsü olarak hizmetlerimizi firmamız ile ticaret yapanlar için bir yazıda derledik.

Anadolu Yakası’nda Hurdacı Telefonu

Yirmi dokuz seneden şimdiye dek on binlerce kiloda hurdayı geri dönüşüme kazandırabildik. Böylece daha az doğal kaynak yok edildi. Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak, yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın. Anadolu Yakası hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Bu sebeple hurda atık fiyat listesi öğrenmek için cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Anadolu Yakası adresten hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe faydalı olmaktır. Eğer sizler de isterseniz topladığınız malzemeyi satarak çevreyi korumaya yardım edebilirsiniz.

Anadolu Yakası Hurdacı Firma

Anadolu Yakası’nda hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? Anadolu Yakası’ndaki en kurumsal hurdacı firması Özkutlusan ile tanışın! Siz değerli müşterilerimizde her nevi kağıt hurdası satışı sebebi ile çağrı merkezimize ait telefon numarasını aramalısınız.

Hurda satacaklara en uygun hizmeti sunarak standarttan çok kazanmayı hedefleyerek piyasadan yüksek hurda fiyat listeleri vermekteyiz. Anadolu Yakası’nda geri dönüşüm firması olarak Anadolu Yakası’nın her bölgesinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınız için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Yirmi dokuz senelik tecrübe ile Anadolu Yakası piyasasına öncülük etmekteyiz. En yakın Anadolu Yakası hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Anadolu Yakası ilçesinde de hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. Kurumsal İstanbul hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet veriyoruz.

Anadolu Yakası Hurda Alım Satımı

Anadolu Yakasıda hurda ve ikinci el malzeme alımı işleri hakkında bilgi paylaşmıştık. Bugün siz kıymetli potansiyel müşterilerimize Anadolu Yakası’nda hurda alan yerler ile Özkutlusan arasındaki farkımızı anlatmaya çalışacağız. Anadolu Yakası’nda yerinden hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve sarı hurda alımı yaparken fiyat listeleri sunmaktayız. Anadolu Yakasıda hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile piyasanın öncüsüyüz. Müşteri memnun kalmasına öncelik vererek çok çalışmadan daha fazla kazanmayı istiyoruz. Bu sebep ile her türde profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Anadolu Yakasıda hurda çelik, hurda kalay, zamak, CNC torna artığı, çinko alıyoruz.

Hurda Demir Alan Anadolu Yakası Hurdacı

Adresten asansör malzemesi hurdası, demir kapı, pencere demiri hurdası, demir yangın merdiveni hurdası, hurda tufal, alımı yapan hurdacıyız. Tonajlı yıkım hurdası, döküm demir, inşaat demir çubuğu, pik demir, inşaat demir hurdası alım satımı yapılır. Anadolu Yakası da talaş demir hurdası, hurda dkp demir, hurda toplama demir, ekstra demir hurdası, teneke hurdası için iyi fiyat sunuyoruz.

Demir hurda alanlar arasında bulunuyoruz. Anlık demir hurda fiyatı talep etmek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Demir hurdası, dünya genelinde en fazla bulunan madenler içerisindedir. Bu sayfadaki Anadolu Yakası 1.sınıf hurda demir fiyat listesini üyelerimizle paylaşmaktayız.

Anadolu Yakası’nda Hurda Alüminyum Alan Yerler

Bize hurda satanların desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz. Kartel, profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda araiş, alüminyum piston hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Kimyasal elementlerden biri sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünek metaller arasındadır. Anadolu Yakası da alüminyum hurdası alan yerler arasındayız.

Araba jantı, alüminyum sac levha hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum tencere tava hurdası, alüminyum tabak, alüminyum tel hurda ticareti yapıyoruz. Sayfamızdaki Anadolu Yakası hurda alüminyum fiyat listesini isteyenlere güncel olarak göndermekteyiz. Daha kesin bilgi almak için sayfamızda bulunan alüminyum hurda alanlar makaleye göz atabilirsiniz.

Alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör peteği, alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum imalat atığı ticareti yapmaktayız. Her tür yüksek tonajlı hurda alüminyum almaktayız. Anadolu Yakası hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayın. Yerinden alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah, profil eloksallı alüminyum alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Özkutlusan firmamıza verdiğiniz önem ve destek sebebiyle saygılar sunarız.

Bakır Hurdası Alan Anadolu Yakası Hurdacı

Hurda bakır hammadde, kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır eşya, bakır levha alıyoruz. Anadolu Yakasıda bakır hurdası alan tesisimiz var.
Anadolu Yakası hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası bölgesinde bakır hurda almaktayız.

Kırkambar, ince bakır profil hurdası, bakır kızıl talaş, soyma bakır hurda, 1/2 bakır boru, hurda yanık bakır, antigron bakır kırma granür hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha geniş bilgi bulabileceksiniz. Burada yer almakta olan hurda bakır fiyatları Anadolu Yakası da bakır alımı yaparken geçerli olmayabilir. Anadolu Yakası’da hurda bakır alan hurdacı şirketimizi acilen arayarak tecrübeli hizmetin keyfini yaşamaya başlayın! Bakır tel hurdası, büyük bakır kazan, TTR kırma, kalaylı bakır tencere, bakır lama alımında özel fiyatlar sunuyoruz.

Anadolu Yakası’nda Sarı Hurda Alım Satımı

Anadolu Yakası çevresinde külçe sarı hurdası, hurda sarı oto radyatörü, hurda bronz fosfor Cusn8, hurda sarı talaşı, sarı kırkambar, sarı musluk hurdası, su saati alan yerler arasındayız. Sitemizdeki Anadolu Yakası geneli pirinç sarı fiyat listesi dün güncellenmiştir. Sayfamızda daha önce paylaşılmış hurda sarı alanlar metine bir göz atın.
Anadolu Yakası hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Özkutlusan olarak Anadolu Yakası’da hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Anadolu Yakası hurdacı Özkutlusan olarak hurda sarı talaşı, MS-58 çubuk ucu parça sarı, hurda sarı araiş, MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, pirinç sarı araiş MS-64 alımı yapıyoruz.

Anadolu Yakası da Kablo Hurda Alan Hurdacı

Yağlı içli ptt kablosu hurdası, ptt kablosu içi, ptt kablo hurdası, telefon kablo hurdaları satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Anadolu Yakasıın tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Hurda kablo alanlar konulu yazıya göz atabilirsiniz. hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo, elektrik kablo hurdaları alımında uzmanız. Karışık kablo hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron kablolar, hurda tek damar kablolar, enye kablo hurdası ticareti yapan firmayız.

Anadolu Yakası ın en iyi hurdacısı ile ticaretin keyfini paylaşıyoruz. Anadolu Yakası da hurda kablo alımı yapıyoruz. Şehir genelinde çelik içli kablo, çelik zırh kablo, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda fare yemez alımında ederinin üstünde fiyatı gönderiyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden oldukça yüksek fiyat listesi sunuyoruz.

Anadolu Yakasıda Krom Hurdası Alanlar

Anadolu Yakası da hurda krom için nakit ödeme veriyoruz.
Anadolu Yakası hurda krom fiyatları bulunan sayfamızı görmek için firmamıza ulaşın. İstanbul Anadolu Yakası’da krom paslanmaz 201 kalite hurda, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 202 kalite krom hurdası, 430 paslanmaz krom hurda talaşı, krom makine artığı, 202 krom hurda talaşı alıyoruz.

Krom hurdası alanlar linkine tıklayınız. Adresten krom 310 hurdası, krom 310 hurdası talaşı, 304 paslanmaz krom hurdası, 316 kalite paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı, krom 304 hurdası talaşı alımı yapan hurdacıyız.

Krom paslanmaz hurdası alan Anadolu Yakası hurdacı firması Özkutlusan en iyi fiyatlarla burada. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz elde edilir.

Karton Hurda Alımı

Daha fazla ton fiyatları ile karton hurdası, beyaz kağıt hurdaları, koli hurdaları, hurda karışık renkli kağıt alan yerler arasındayız. Avantajlı fiyatlarla A4 kağıt hurdaları, defter hurdası, hurda kağıt peçete, okul kitabı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlikle satıcılara daha fazla kazanç etme avantajı veriyoruz. Anadolu Yakası hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Anadolu Yakası hurdacısı olarak hurda yeni gazete, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt alan firmayız. Sayfamızdaki hurda kağıt alan yerler hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz. Anadolu Yakası da kağıt, karton hurdası alanlar içerisindeyiz.

Anadolu Yakası 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Endüstriyel tipte 2.el mutfak malzemeleri almaktayız. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolap, pizza dolapları alıyoruz. 2. El tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilir.

Baklava tepsileri, su sebilleri, kıyma çekme makineleri, bardak mısır makinesi, ayran köpürtme makinesi, çay ocağı malzemeleri, kahve makinesi, tabldot bulundurmaktayız. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, davlumbaz, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri, endüstriyel ocak vs endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Anadolu Yakası Hurdacılar Sitesi

İstanbul Anadolu Yakası hurdacılar sitesi içinde hizmet sunuyoruz. Fakat hurda araç veya motosiklet hurdası almamaktayız. Bu neden ile hurda veya 2.el otomobil parçası için gelen telefonları açmıyoruz. Kuşkusuz ki Anadolu Yakası oto sanayi sitesi içinde hurda araba parçası işleri ile meşgul olan dükkânlar mevcuttur. Rica ederiz bu işlerde bu tarz yapanlar ile iletişime geçin.

Anadolu Yakası sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 17, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz.

titanyum, nikel hurdası, karbür hurdası, motor hurdası, hurda imalat artığı almaktayız.

Kurşun Hurda Alımı

Kurşun kimyasal maddeler ve pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, askeri mühimmatlarda, akü imalathanelerinde, kablo yalıtımı üretiminde, alaşım üretiminde, benzin katkısında sıkça kullanılmaktadır. Doğada nabit olarak bulunabilir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerdendir. Doğadaki cevherler kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji ile kullanılabilir biçime getirilmektedir. Anadolu Yakası hurdacı Özkutlusan olarak yağmur oluğu, hurda kurşun levha, Cami minare kurşunu, kurşun boru alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Anadolu Yakası’da hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satacak yer arayışındaysanız genel merkezimizi 7/24 aramaktan çekinmeyin.

Anadolu Yakası’nda Plastik Hurdası Alanlar

Anadolu Yakasıda kristal polistiren, hurda polipropilen moblen, hurda ABS plastik, hurda jelatin alımıyla uğraşıyoruz. Anadolu Yakası hurda plastik fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın. En iyi fiyata şeffaf pet şişe hurdası, hurda beyaz şeffaf naylon, pimapen imalat artığı, kırkambar plastik, hurda mavi kapak Anadolu Yakası hurdacılık firmaları arasındayız.

Plastik hurda, azot (N), oksijen, Karbon, Hidrojen ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Anadolu Yakası Hurda Fiyatları

İnternet sitemizdeki Anadolu Yakası hurda fiyatları anlık güncelleniyor. Sitemizdeki hurda fiyatları 2023 makaleyi okuyabilirsiniz. Bütün hurda alımlarını yenilenmiş hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Güncel Anadolu Yakası hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Anadolu Yakası’da bakır hurdasının kilosu ne kadar sormak için hemen arayın.

Hurda Elektronik Alan Yerler

Termik röleler, şarj cihazı, elektrik panosu, röle, tuşlu telefon işlemcileri, kontaktörler, trafo, GSM istasyon kartları alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları power supply, sarı göbek işlemci, VDSL modem, DDR rulo artıkları, sunucu, ram, ekrankartı, eski anakarat, crt monitör, sabit disk, ses kartı, dotmatrik yazıcı, fotokopi makineleri, fotoğraf tarayıcı, elektronik kart satmak için iletişim kurabilirsiniz. Saç kurutma makinesi, ütü, kombi, klima, vantilatör, terazi, 6 programlı bulaşık makinesi, filtre kahve ve çay makineleri, mini buzdolabı, elektronik çamaşır makinesi, fırın, ocak, ütü masası fiyatı hakkında bilgi istemek için arayabilirsiniz. Sıfır ve az kullanılmış elektronik ev eşyası alırken piyasadan yüksek fiyat teklifleri verebiliyoruz.

2. el Sac Hurdası Alan Hurdacı

Sac; metal malzemenin levha biçimine getirilmiş halidir. Haddelemeyle farklı kalınlıklarda düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyut ve ölçülerde şeritler halinde kesilmektedir. Kapı, varil, çatı, straforlu sandviç panel üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında kullanılmaktadır. Çatı, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Tüm bu eşyaların atıl durumda olanına sac hurdası denilir. Ardiye tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Anadolu Yakasıda sac hurdası satmak için çok geçmeden arayın. Hurda sac geri dönüşüm firmaları için önemlidir.

Anadolu Yakası da Hurda Jeneratör Alanlar

Hurda jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi isteyiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.
Jeneratör hurdası alıyoruz. Anadolu Yakası hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her tür makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ancak eski jeneratör çalışmıyor olsa da alınıp satılabilir.

2.El Çelik Raf Hurda Alan Hurdacılar

Hurda depolama rafları alım satımı işimizin bir parçasıdır. Özellikle kapanan mandıralardan temin ettiğimiz çelik raflar, hurda demir raflar, ürün teşhir reyonları, hurda mağaza rafları, market rafı hurdaları arasından seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satışı yapıyoruz.

Anadolu Yakası hurda metal raf fiyatları hakkında detaylı almak için bizi aramanız yeterli olacaktır. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda raf alan hurdacı hakkındaki konumuza göz atmak isteyebilirsiniz.

Anadolu Yakası Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökümünde önce sökülmesi istenen üretim yerinin detaylı bir şekilde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde aletlerin seçilmesi doğru olur. Fabrika yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve ekosistemin korunması nedeniyle risk taşıyan işler arasındadır. Deneyim kazanmış ekiplerce yapılmalıdır.

Binaların inşa projeleri ötekinden farklıdır. Bu nedenle yıkım şekli farklı olabilir. Anadolu Yakasıda fabrika söküm ve bozum işlerini gerçekleştiriyoruz.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Geçiş metalleri arasında bulunan çinko mavimsi açık gri renktedir. Elementler içinde yer alan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Çinko, yer kabuğunda en fazla bulunabilen metal elementlerden biridir.

Antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Fakat kullanımı ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Anadolu Yakası’nda hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü alımı yapan firmayız.

Anadolu Yakası 2.El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

Ayrıca işi bırakan satıcılardan satın almış olduğumuz minik ekonomik fayans, tavan, kiremitler, su geçirmez laminantlar ikinci el olarak beğeninize sunuyoruz. Anadolu Yakası ilçesi yakınlarında yıkılan apartman vb binalardan bir kenara ayırılan yeni gibi ikinci el çelik kapı, pimapenler, mutfak dolabı satıyoruz. İnşatlarda yük asansörü, boya tabancası, harç pompası, alçı makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood satılıktır.

Anadolu Yakası da Akü Hurda Alan Hurdacı

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda aküden faydalanılır. Akü; motosikletler benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektronik alet edavatlarda kullanılmaktadır. Elektrik enerjilerini kimyasal olarak depolayarak gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar.

Sulu akü hurdaları, hurda kuru akü, küçük akü hurdası alım ve satımı yapmaktayız. Akü, sadece çalıştırmaya kullanılmazlar. Bunun yanı sıra alıcılara elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek gereğinden yüksek devirde alternatörün üreteceği voltaj düzenlemek için akülerin ve benzeri görevleri bulunmaktadır.
Anadolu Yakası hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Kolaylık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı projelerinin sökümü birbirinden farklı yapılmaktadır. Kapalı alanlar için en önemli konu şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür.

Anadolu Yakası çelik konstrüksiyon yapı sökülmesinde deneyimli saha ekibimiz ile güvenli hizmet veriyoruz. Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrik fabrikalar söküm işlerinde yapının inşaat projelerine dikkat edilmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makası ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılacaklar alıcılar sunulabilir. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Kalan çelikler geri dönüştürülebilir.

Anadolu Yakası Hurdacı
Başa dön
0 (533) 055 96 50
Whatsapp'tan Yazın!