Yazıhan Hurdacı

Yazıhanda hurda alımı yapanlar içerisinde her cins ikinci el eşya ticareti yapıyoruz. Malzeme alımı yaparken hesapladığımız değerini hurdalarınız yüklerken nakit para ile ödüyoruz.

Yazıhan daki piyasasının üzerinde hurda fiyat listesiyle alım yapmaktayız. Yazıhan hurdacıları arasında hizmetlerimizle ilk sıraya çıkmaktayız.

Yazıhan OSB yakınlarında hurdacı firmasıyız. Malatya Yazıhan şehir merkezi çevresinde temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda eşyalar alım satımında hurdanın değerini nakit ödemekteyiz. Yazıhan hurdacısı Özkutlusan firmamızın prensipleriyle Yazıhan da hurda alım faaliyetlerine değer veriyoruz.

Yazıhan’da hurda alım satımı yapanların lideri olmanın sevincini paylaşıyoruz. Hurdalarınızı nakite çevirmek için zamanınızın değerini bilerek firmamızı arayıp iki dk içerisinde size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bize satacağınız hurdaları kapınızdan nakit ödemeyle alıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Yazıhan hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Yazıhan merkez hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyat listesi ile faaliyet yürütmekteyiz. Yazıhan hurdacı Özkutlusan sizin gibi kaliteli hizmetlerin değerini bilen müşterilerine durmadan hizmet vermektedir. Hurda eşya alım satımlarında deneyim ile kurumsallık ile hareket etmekteyiz.

Yazıhan’daki Hurdacı Firmalar

Yazıhanda hurdacı olarak Yazıhan’ın tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için en yakın hurda nakil araçlarımızı yönlendiriyoruz. Kurumsal anlayış ile normalden fazla kazanmaya önem vererek kalitemizi arttırmaktayız.

Yirmi dokuz yıllık deneyim ile hizmet sunuyoruz. En yakın Yazıhan hurdacı firması olarak hurdanızı biriktirdiğiniz konuma gelmekteyiz. Malatya’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Yazıhan ilçesinde de profesyonel servislerimizi devam ettirmekteyiz. Deneyimli Malatya hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız. Sizde her türlü hurda malzeme satışı amacı ile firmamıza ait numarayı çaldırabilirsiniz. Vergi levhalı Yazıhan hurdacı firma mı arıyordunuz? Yazıhan’ın en iyi geri dönüşüm firması Özkutlusan profesyonel yerinize getiriyor!

Yazıhan Hurda Alan Fabrikalar

Yazıhanda hurda alım satımı işlerini titizlikle yapmaya önem veriyoruz. Yazıhanda adresten jeneratör hurdası almaktayız. Şimdi de sizler gibi hurdasını değerinde satarak paraya çevirmek isteyenlere Yazıhanda hurda alan yerlerle firmamız arasındaki farkı anlatacağız. Müşterilerimizin memnun kalmasına öncelik vererek sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz.

Yazıhan’da çinko hurdası, kalay, hurda çelik, zamak, CNC torna artığı hurdası almaya devam ediyoruz. Toptan alüminyum ve sarı, bakır hurda, toplama demir, kablo, çinko, çatı minare kurşunu alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Yazıhan da hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle piyasanın öncülerindeniz.

Yazıhan Hurdacı Telefon Numarası

Yazıhan hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Gereksiz süre harcamadan arayın, anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı peşin paraya çevirebilirsiniz.

Okuduğunuz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe katkı sağlamaktır. Sizlerde isterseniz elinizde bulunan hurdayı satarak doğaya ve ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak için telefonumuzu aramanız gereklidir.

Yirmi dokuz seneden bu günlere tonlarca hurdayı geri dönüşümle ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Hizmetlerimizle çevreye çok daha az zarar verildi. Yazıhan yerinden hurda malzeme alımı hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçeler içindedir.

Yazıhan da Pirinç Sarı Hurda Alımı

Özkutlusan olarak sarı talaş hurdası, araiş sarı, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı pirinç araiş hurdası, MS-70 hurda sarı araiş alım satımıyla uğraşıyoruz. Yazıhan merkezinde MS-58 sarı külçe hurdası, kırkambar sarı, sarı radyatör hurdası, hurda bronz Cusn8, hurda sarı talaşı, sarı musluk hurdası, hurda su saati alan yerler içindeyiz.

Sitemizdeki Yazıhandaki hurda sarı pirinç kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Daha güncel bilgi amacıyla pirinç sarı hurda alanlar metine bir göz atın. Yazıhan hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Yazıhan da hurda sarı alım hizmeti veriyoruz.

Yazıhanda Demir Hurdası Alanlar

Yüksek tonajlı inşaat demir hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu, inşaat yıkım hurdası, döküm demir, hurda pik demir alıyoruz. Yazıhan’da extra demir hurda, toplama demir, dkp demir hurda, talaş demir hurdası, hurda teneke alan hurdacı firmasıyız. Konumdan asansör hurdaları, demir kapı, hurda demir trabzan, tufal hurdası, hurda pencere demir, alımı yapan hurdacıyız. Demir, yer kabuğunda çokça çıkarılan metaller arasındadır. Buradaki Yazıhan demir hurdası ton fiyatını grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz.

Özkutlusan, Yazıhan da demir hurda alan geri dönüşümcüler içinde bulunuyoruz.
Yazıhan hurda demir fiyatları öğrenmek için bize çağrı bırakabilirsiniz. Anlık demir hurdası fiyatı talep etmek nedeni ile firmamıza ulaşın. Güncel demir hurdası fiyatları paylaşımına göz bakmanız pişmanlık duymazsanız.

Yazıhan Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Bakırlı petek, hurda bakır ham madde, bakır levha hurdası, kap kacak, bakır süs eşyası alıyoruz. Soyma bakır hurdası, yanık bakır hurdası, profil, kızıl bakır talaşı, antigron hurda, hurda 1/2 bakır boru, hurda bakır kırkambar alanlar içerisindeyiz.

Bakır hurda alanlar konumuzda daha geniş bilgi yer alıyor. Hurda bakır fiyatları Yazıhanda bakır sattığınızda geçerlidir. Hurda bakır alan Yazıhan hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın! Yazıhan genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurda bakır lama, bakır tencere, hurda TTR kırma, hurda bakır tel, bakır kazan alım satımı yapıyoruz. Yazıhanda hurda bakır alabilmek maksadı ile hurda alım tesisi oluşturmayı başardık. Yazıhan hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayınız.

Yazıhan Hurda Kablo Alımı

%40 bakırlı hurda kablolar, hurda %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Ptt kabloları, telefon kabloları, ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda yağlı iç ptt kablosu satmak isteyenler bizi arayabilir. Daha detaylı sitemizdeki hurda kablo alanlar içeriği ziyaret edin. Yazıhan da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Yazıhan’da toptan hurda kablo alımında ederinden yüksek fiyat listesi veriyoruz. Yazıhan ın en iyi hurdacısı Özkutlusan ile sizde yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Yazıhanın tümünde kablo hurda alan firmayız. Hurda karışık kablo, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu hurdası, enye kablo hurdaları, tek damar kablo hurdası Yazıhan hurdacılık firmaları içindeyiz. Çevremizde hurda çelik içli kablo, çelik zırhlı kablolar, yeraltı enerji kablo hurdası, hurda fare yemez alım satımı esnasında ederinin üzerinde vermekteyiz.

Yazıhan’da Alüminyum Hurdası Alanlar

Hurdalarını bize satanların yardımıyla Yazıhan da her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum piston, hurda alüminyum kalın profil, alüminyum kartel hurdası, alüminyum araiş ticareti yapıyoruz. Kimyasal elementlerden olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünebilen metaller arasındadır. Yazıhan da alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz.

Hurda alüminyum tencere tava, alüminyum tel hurda, alüminyum tabak, alüminyum çatı sacı, alüminyum jant, petek alıyoruz. Bu sayfadaki Yazıhan hurda alüminyum ton fiyatlarını talep edenlere bedelsiz gönderiyoruz. Daha kesin bilgi almak için sayfamızda çok daha önceden paylaşılmış hurda alüminyum fiyatları yazıya bir göz atın.

Alüminyum levha, alüminyum kutu, hurda alüminyum talaş, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum radyatör peteği alımı amacıyla arayın. Her çeşit toptan hurda alüminyum alım satımı yapılır.
Yazıhan hurda alüminyum fiyatları için yetkililerimizle irtibata geçin. Yazıhan’da adresten alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum alikobant içi, alüminyum curuf hurdası, hurda klima alüminyum radyatör almak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Bizlere duyduğunuz güven için size minnettarız.

Yazıhan da Krom Hurdası Alımı

Dilediğiniz yerden krom paslanmaz 316 hurdası, 310 krom hurda, 304 krom paslanmaz hurda talaşı, 316 kalite krom hurda talaşı, krom paslanmaz 310 hurda talaşı, 304 krom hurda alan hurdacıyız. Hurda krom ton fiyatı paylaşımını ziyaret ederseniz iyi olacaktır.

Yazıhan’da hurda krom için peşin ödeme yapıyoruz.
Yazıhan hurda krom fiyatları bulunan listemizi talep etmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Malatya Yazıhan’da 202 krom hurda talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurda, 430 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 201 hurdası talaşı, 430 krom paslanmaz hurda, krom makine hurdası, 201 kalite krom hurdası almayı devam ettiriyoruz.

Krom paslanmaz hurda alanlar içerisindeki Yazıhan hurdacı firmasıyız. Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel metal ile işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir.

Hurda Akü Alan Yerler

Elektriği kimyasal olarak depolayarak gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde veren bataryalara akü denir. Kuru akü hurdası, hurda küçük akü, sulu akü hurda hizmetlerini ayağınıza getirdik. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda aküler halen akülerden faydalanılmaktadır. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bununla birlikte voltajı dengelemek, alıcıya akım göndermek yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını gidermek amacı ile akülerden yararlanılarak cihaz korunmuş olur. Yazıhan hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Akü; motorsikletler benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

Kısa süreliğine kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza dolabı, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar alıyoruz. Elektrikli çay dobajı, mısır arabası, su sebilleri, espresso makinesi, tabldot, kıyma çekme makinesi dişlisi, köpüklü ayran makinesi alıyoruz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, krom paslanmaz küvet, paslanmaz salata reyonları, sanayi tipi kuzine vb. endüstriyel mutfak aletini görmek amacı ile sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak ısıtma makinesi, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilir.

Hurda Sac Alımı

Sac; demirlerin kalın veya ince levha biçimine getirilen şeklidir. Merdaneyle farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ölçülerde kesilir. Ardiye tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazıhan da sac hurda alım satımı maksadı ile zaman harcamadan arayabilirsiniz. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Çeşitli gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında sıkça kullanılmaktadır. Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretilirken kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız malzemelerden sac levha hurdası çıkarılmaktadır. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca satın alınmaktadır.

Çinko Hurda Alanlar

Antik çağlardan beri bilinmektedir. Ancak ne yazık ki nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manasıyla anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Element olan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirir. Çinko metali, yer yüzünde en çok miktarda yer alan elementlerdendir.

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Yazıhan’da hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası ticareti yapıyoruz.

Yazıhan’da Hurda Plastik Alım Satımı

Hurda plastik; Hidrojen (H), (N) azot, Karbon (C), (O) oksijen ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere denir. Yazıhanda jelatin hurdası, ABS plastik hurda, hurda polistiren, polipropilen moblen hurda ticaretinde liderlik görevini üstleniyoruz. Yazıhan hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla irtibata geçin. Toptan mavi ve kırmızı kapak hurda, kırkambar plastik hurda, temiz pet şişe, hurda beyaz şeffaf naylon, pimapen için peşin ödeme yapıyoruz.

Yazıhan Kağıt Hurdası Alım Satımı

Piyasadan fazla fiyatlarla beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt, kartonlar, koli alanlar arasında en hızlı fiyatı firmamız teklif etmekte. Hurda koli alımı konusunda detaylı bilgi edindiren okuyabilirsiniz. Yazıhan da hurda karton ve kağıt almaktayız. Yazıhan’da bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda yeni gazete ticaretinde piyasaya hakimiz. Yazıhan da tonajlı selpak peçete, kitaplar, defter, hurda fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle satıcılara daha çok oranda kazanma olanağı veriyoruz.
Yazıhan hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayınız.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yazıhan fabrika söküm ve bozum işlerinde lideriz. Her inşaatın yapılış projeleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle yıkımları faklı biçimdedir.

Başlamadan önce yıkımı teklif edilen fabrikanın etraflıca dolaşılması gerekmektedir. Yıkım işi yapmak iş sağlığı nedenleriyle riskli işlerdendir. Uzmanlık alanı yıkım olan ekipler tarafından kontrollü bir biçimde yapılmalıdır.

Raf Hurdası Fiyatları

Hurda çelik raf alımı işimizin bir parçasıdır. Yazıhan hurda raf fiyatları sormak maksadı ile firmamızı tuşlayabilirsiniz.

İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları incelemek için ikinci el raf sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Özellikle batan kuruyemişçilerden aldığımız market rafları, hurda çelik raflar, orta reyonlar, hurda mağaza rafları, demir raf hurdaları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda olan ikinci el market rafı satan firmalar içindeyiz.

Yazıhanda Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Tüm mekanların en önemli taraflarından biri hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatılar uzatmaya yaramaktadır. Yazıhan da çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinizde 29 tecrübeye sahip personellerimizle hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümünü güvenli bir biçimde tamamlamaktayız. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Çelik yapı prefabrike hangarlar söküm işlerinde işletmenin imar projeleri özenle incelenmelidir. Böylece ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzemesi olarak satılacak olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Hızlı kapatma bakımından en sağlam çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin sökümü ötekinden farklıdır.

Hurdacılar Sitesi Yazıhan

Yazıhan oto sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 hurda step motor satımı yapmaktayız. Motor hurdası, hurda nikel, karbür, titanyum, imalat artığı alıyoruz.

Malatya Yazıhan hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri ayağınıza getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası almıyoruz. bu sebeple hurda veya çıkma araç yedek parça için gelen çağrıları cevaplamıyoruz. Şüphesiz ki Yazıhan sanayi sitesinde oto yedek parça ihtiyacınızı karşılayabilecek yerler bulabileceksiniz. Rica ederiz bu işlerde onları arayınız.

Yazıhan Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları hakkındaki metini okuyabilirsiniz. Sayfamızdaki Yazıhan hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir. Bütün hurda alımlarımızı en güncel Yazıhan hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Güncel Yazıhan hurda fiyatları sormak için bizleri arayabilirsiniz.

Elektronik Hurda Alan Firmalar

Elektrik pano malzemeleri, röle, tuşlu telefon kartı, elektrik trafoları, GSM kartları, adaptör, kontaktör, termik röleler satın alıyoruz. Çamaşır makineleri, vantilatör, tartı, fırın, çay ve türk kahvesi makinesi, fön makinesi, kombi, klima, ütü masası, ocak, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü fiyatları hakkında bilgi istemek amacıyla arayın. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları ram, lcd monitör, yeni nesil ana kart, harddisk, VDSL modem, ekran kartı, sunucu, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, DDR rulo artıkları, scanner, sarı göbek işlemci, fotokopi makineleri, power supply, ses kartı satmak amacı ile arayabilirsiniz. Sıfır ve az kullanılmış elektronik ev aleti alımında değerini teslim alırken ödüyoruz.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Bildiğiniz gibi benzin katkısı olarak, çeşitli alaşımlarda, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, kabloların izolasyonlarında, radyasyon yalıtımlarında, akü imalatı, mühimmatlarda kurşun kullanılmaktadır. Yer kabuğunda doğal olarak bulunabilir. Kurşun eski tarihlerden bugüne değin kullanılan metaller içinde yer almaktadır. Doğadaki kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalar ile çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle işlenir. Yazıhan hurdacı Özkutlusan olarak yağmur oluğu, kurşun levha hurdası, kurşun boru hurda, Minare ve çatı kurşunu alım amacıyla adresinize geliyoruz. Ayrıca Yazıhan da çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramadan karar vermeyiniz.

Jeneratör Hurdası Alımı

Her türlü malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Ama eski jeneratör çalışmasa da değerlidir. İkinci el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi uzmanlarımızla kolayca iletişime geçin. Yazıhan etrafında jeneratör hurdası alıyoruz.
Yazıhan hurda jeneratör fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Yazıhan İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

Dolayısı ile kapanan esnaflardan aldığımız defolu fayans, su geçirmez laminant parkeler, tavanlar, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz. Yıkılmış yurt binalarından çıkarılan hala kullanılabilir ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapenler alanlar içerisindeyiz. Şantiyelerde inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası 2.el seyyar iskele, plywood hurda alımı yapıyoruz.