Dicle Hurdacı

Dicle hurdacı firması olarak prensipli hurdacılık hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Alacağımız malzemelerin tutarını taşırken hesaplıyoruz. Dicle’de hizmet veren Özkutlusan deneyimleriyle hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerini kurumsal anlayışla tamamlıyoruz. Tüm hurdalarınız için boş vaktinizin değerini bilerek bizi arayıp üç dakika geçmeden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dicle hurdacı firma olarak ikinci el inşaat malzemeleri almaya devam ediyoruz. Diyarbakır Dicle şehir merkezi etrafında hurda eşyalar ve 2.el eşya almaktayız.

Dicle hurdacısı Özkutlusan size daima hizmet sunmaktadır. Dicle’deki hurda fabrikaları arasında hizmetlerimizle tercih sebebiniz oluyoruz. Dicle’deki hurda piyasasısının üzerinde hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız.

Toptan alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Dicle hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda malzemelerinizi konumunuzdan bizzat alıyoruz.

Dicle de hurda alım satımı yapanların en çok tercih edileni olarak Dicle’nin her bölgesinde sunmaya devam ettiğimiz hizmetleri hurda eşya satanlar için anlatıyoruz. Hurda malzeme alımlarında deneyimle profesyonel hizmet veriyoruz. Dicle’de hurda alım firmasıyız.

Dicle Hurdacı Telefon Numarası

1993 yılından bugüne on binlerce kiloda bakır hurdasını geri dönüşüm vasıtasıyla ülke ekonomisine kazandırdık. Böylece ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu. Dicle hurdacı numarası sitemizin içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu yüzden hurda atık satmak amacı ile cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Dicle hurdacılık hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Zaman kaybetmeden arayıp, en iyi hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Anlattığımız gibi hurdacılık doğaya ve geleceğe katkı sağlamaktır. Eğer sizler de isterseniz hurda satarak firmamızın çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Dicle Hurdacısı

Dicle bölgesinde hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Dicle deki en deneyimli hurdacısı Özkutlusan kurumsal ayağınıza getiriyor! Sizde her tür hurda kağıt satışı yapmak sebebiyle şirketimizi aramalısınız.

Profesyonel anlayışla standarttan çok kazanmak istemekteyiz. Diyarbakır Dicle hurdacı firması olarak Dicle’nin tümünde hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın yüklenmesi için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Yirmi dokuz yıllık deneyimle piyasaya liderlik etmekteyiz. En yakın Dicle hurdacı telefonumuzu arayın. Diyarbakır’ın tümünde olduğu gibi Dicle genelinde de tüm hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kurumsal Diyarbakır hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Dicle’de Hurda Alan Firmalar

Dicle de adresten kalorifer kazanı hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Tonajlı hurda alüminyum, kablo hurda, hurda bakır, hurda kurşun,çinko hurdası, hurda sarı ve toplama demir alımında değerinden daha fazla fiyat listeleri veriyoruz. Dicle de hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle piyasadaki firmaların öncülerindeniz.

Bugün de sizlere Dicle’de hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla Özkutlusan arasındaki farkı anlatmaya çalışacağız. Dicle’de çinko hurdası, torna makinesi artığı, kalay hurdası, çelik, zamak antimon almaya devam etmekteyiz. Müşterilerimizin memnun kalmasını öncelikli tutarak çok çalışmaktan kazanmayı amaç edindik. Bu neden ile her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz. Dicle’de hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurda Bakır Alan Dicle Hurdacı

Diclede bakır hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Dicle hurda bakır fiyatları için firmamızla iletişime geçin. Bakır eşya hurdası, bakır tepsi, hurda levha, hurda bakır ham madde, bakırlı petek hurdası satışı yapmak için hemen arayın.

Hurda bakır alan Dicle hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayarak profesyonel servislerimizin tadına varmaya başlayın! Bakır tencere hurdası, hurda TTR kırma, büyük bakır kazan, tel hurda, bakır lama hurda alınır. Dicle nin yakın bölgelerinden bakır hurdası ticaretinde tecrübeliyiz.

Bakır talaş hurdası, kalın bakır profil hurdası, hurda yanık bakır, antigron kırma granür bakır, hurda soyma bakır, bakır kırkambar, 3/8 bakır boru hurda alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurda fiyatları alanında daha geniş bilgi var. Hurda bakır fiyat listesi Dicle’deki alımlarda geçerli olmayabilir.

Dicle’de Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Dicle etrafında sarı musluk hurdası, su saati, hurda sarı oto radyatörü, hurda bronz fosfor araiş Cusn8, kırkambar sarı hurda, hurda sarı imalat artığı, hurda sarı külçe alan yerler arasında en iyi fiyat teklifini vermekteyiz. Sayfamızdaki Dicle hurda sarı pirinç fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz. Sarı alan hurdacılar hakkındaki konuyu ziyaret edin.
Dicle hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Dicle de hurda sarı alanlar içindeyiz. Dicle hurdacı Özkutlusan olarak araiş sarı, MS-58 sarı talaş hurdası, hurda sarı çubuk ucu, araiş sarı, MS-64 sarı araiş hurdası ticaretinde piyasaya hakim konumdayız.

Dicle Demir Hurda Alımı

Demir hurda alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz.
Dicle hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Tonajlı demir döküm hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demiri, hurda demir pik, yıkım hurdası alımı yapılır. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı için zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası alan yerler gönderimizi iyi olur. Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda çıkarılan madenler arasındadır. Sitemizde paylaşılan Dicle inşaat demiri fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz.

Konumdan demir kapı, hurda pencere demir, hurda asansör, demir merdiven korkuluğu, tufal hurdası, ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Dicle çevresinde toplama demir hurda, teneke hurda, demir talaş hurda, dkp demir, ekstra demir hurdası alımı yapıyoruz.

Dicle’de Alüminyum Hurdası Alımı

Özkutlusan firmamıza verdiğiniz destek nedeni ile sizlere minnettarız. Kimyasal elementler içerisinde sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Yerinden hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum alikobant içi hurdası, profil eloksallı alüminyum almak için irtibata geçmenizi bekliyoruz.

Levha, hurda alüminyum kutu, alüminyum talaş hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum petek radyatör almaktayız. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum çatı sac, hurda alüminyum tabak, alüminyum jant hurda ticaretiyle uğraşan firmayız. Diclede hurda alüminyum alan yerler içinde fark yaratıyoruz.

Sizlerin sayesinde her gün tecrübe elde ediyoruz. Her çeşit yüksek tonajlı hurda alüminyum peşin alınır. Dicle hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayın. Listemizde bulunan Dicle alüminyum hurda kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Sayfamızdaki hurda alüminyum alan fabrikalar metini inceleyin. Hurda alüminyum ince profil, alüminyum kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, piston, hurda alüminyum araiş Dicle hurdacısıyız.

Dicle’de Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda elektrik kabloları, hurda %50 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablo, hurda %30 bakırlı kablolar alım satımına öncülük ediyoruz. Sitemizde daha önce yazılan hurda kablo alanlar konuyu okuyabilirsiniz. Diclenin her yerinde hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Dicle’de tonajlı kablo hurdası alışverişinde hurda kablo piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Hurda telefon kablosu, ptt kablosu içi, yağlı iç ptt kablosu, ptt kablosu satmayı dileyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dicle nin en iyi hurdacısı ile çalışmanın keyfini paylaşıyoruz.

Şehrimizde fare yemez kablo, hurda yer altı enerji kablosu, çelik içli kablo hurdası, çelik zırh kablo hurdaları alım satımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Tek damar kablo hurda, hurda antigron kablolar, hurda karışık kablo, enye kablo hurdaları, iç tesisat kablosu alımı yapan hurdacı firmasıyız. Dicle de hurda kablo alan yerler arasında en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Dicle’de Krom Hurdası Alan Firma

Size en yakın adresten 316 kalite krom hurda talaşı, 316 kalite krom hurdası, 310 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 304 krom hurda, hurda paslanmaz krom 310 kalite, krom paslanmaz 304 hurda talaşı ticaretiyle uğraşan firmayız. Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Sert yapısından dolayı zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Dicle’de hurda krom alıyoruz. Dicle hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için bize çağrı bırakabilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alanlar arasındaki Dicle hurdacı dükkanıyız.

Krom hurda alanlar makalesine bir göz bakarsanız pişman olmazsınız. Diyarbakır Dicle’de 201 krom paslanmaz hurdası, 430 krom hurda talaşı, 201 kalite krom hurda talaşı, krom tank hurdası, paslanmaz krom 202 hurda talaşı, krom paslanmaz 430 kalite hurda, 202 kalite krom hurda alımı yapmaktayız.

Kurşun Hurda Alımı

Kurşun bilinen en eski metaller içerisinde yer almaktadır. Yer kabuğunda nabit olarak bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi kabloların izolasyonlarında, pigmentlerde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, alaşım üretiminde, akü imalatı, mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda kurşun metali kullanıldığı bilinmektedir. Özkutlusan olarak Diclede levha kurşun, hurda kurşun yağmur oluğu, Çatı minare kurşunu, hurda kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Dicle’de hurda çinko almaya devam ediyoruz. Elinizde hurda çinko hemen aramaktan çekinmeyin. Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalarla çıkarılır. Ekstraktif metalurji ile işlenir.

Dicle’de Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır. İşe başlamadan önce sökülecek tesisin detaylı biçimde gezilerek gerekli projenin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Yapıların projesi birbirinden farklıdır. Bu sebeple yıkım şekilleri de farklı olabilmektedir. Dicle fabrika yıkımı hizmetlerinde lideriz.

Dicle 2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak kurutma makinesi, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satanlar bizimle irtibata geçebilir. Ayran makineleri, kıyma çekme makinesi, kahve makinesi, bardak mısır makineleri, su sebilleri, tabldot, bakır çay dobajı temin ediyoruz. Depomuzdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi ocak, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, paslanmaz salata ve meze reyonları vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini incelemek için siz çok kıymetli müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, pizza dolabı alınır. Sanayi tipi mutfak aletleri almaktayız.

Dicle Hurda Sac Alımı

Sac; demirin levha haline getirilmiş biçimidir. Silindirler arasında değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen standart ölçülerde kesilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalar için önemlidir. Varil, demir kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretimlerinde kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapaklarında sıkça kullanılmaktadır. Varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, kapı üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu eşyaların atıl durumda olanına hurda sac denilir. Kiler tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Diclede hurda sac satmak maksadı ile fazla zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Dicle de Plastik Hurda Alanlar

Yollayacağınız adresten hurda pimapen imalat artığı, kırmızı ve mavi kapak hurdası, hurda beyaz şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası için iyi fiyat sunuyoruz.

Dicle’de hurda ABS plastik, hurda jelatin, hurda polipropilen, hurda polistiren alımında anlık fiyat listesini vermekteyiz.
Dicle hurda pimapen fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Plastik, (H) hidrojen, (N) azot, Karbon (C), (O) oksijen ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir.

Dicle Hurdacılar Sitesi

Diyarbakır Dicle hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Ancak hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu sebep ile hurda araba parçası için aramamalısınız. Eminizki Dicle sanayi sitesinde hurda oto parçası alım satımı yapan dükkânlar mevcuttur. Rica ediyoruz bu tür istekleriniz için o işi yapanları arayınız.

Dicle OSB organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası almaktayız.

İmalat artığı, motor hurda, hurda karbür, şablon nikel, titanyum alımı yapmaktayız.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Dayanıklılık bakımından en ideali çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı biçimlerinin söküm yıkımı diğerinden farklı yapılmaktadır. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Diyarbakır Dicle’de çelik konstrüksiyon binaların sökülmesinde 29 tecrübeye sahip uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz.
Prefabrik yapılar ile çelik konstrüksiyon hangarlar söküm işi yapılırken binanın imar projesine dikkat edilmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılabilecekler ayrılabilir. Mekânlar için en önemli alan hiç şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları mekanların kullanımını kolaylaştırmaktadır.

2.El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

Şantiyelerde yük asansörleri, boya tabancası, harç karıştırma makinesi, alçı makinesi az kullanılmış iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan ardiye ve benzeri binalardan çıkarılan sıfır gibi 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı satıyoruz. Dolayısıyla kapanan esnaflardan edindiğimiz defolu dayanıklı laminant, fayanlar, çatı tavanları, kiremit satıyoruz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz. Hayatımızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin erişilemediği bölgelerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır.
Jeneratör hurdası alımlarında en doğru fiyatı firmamız sunuyor.
Dicle ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Kullanıma bağlı olarak her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ancak 2.el jeneratörler çalışmasa da alınıp satılır.

Dicle Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurdacı sitemizdeki Dicle hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Anlık sayfamızdaki hurda fiyatları metne göz atabilirsiniz. Güncel Dicle hurda fiyatları sormak için arayın. Bütün hurda alımını yenilenmiş hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz.

Dicle de Çinko Hurdası Alımı

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Çinko, eski çağlardan beri bilinmektedir. Ancak nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır.

Element olan çinko amonyak, siyanür, halojen, amin iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Dicle hurdacı firma olarak çinko levha, çinko çatı sökümü için nakit ödeme yapıyoruz. Çinko metali, yerkabuğunda en çok çıkarılan metal elementler içerisindedir.

Hurda Akü Fiyatları

Akü; otomobiller, motorsikletler, otobüsler gibi enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektrikli alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji biçiminde depolayan lazım olduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar. Dicle etrafında kuru akü hurda, sulu akü hurdaları, küçük akü hurdaları almaktayız. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde akümülatörler kullanılmaktadır. Aküler, sadece ateşlemeye kullanmayla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda voltajı dengelemek, alıcıya akım göndermek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını gidermek maksadı ile akünün kulanım maksadını yansıtır. Dicle hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Dicle’de Raf Hurda Alan Firmalar

Hurda raf demiri alımı tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Genellikle iflas eden gıda depoları tarafından satışa sunulan ürün reyonları, market rafları, çelik raf hurdaları, hurda mağaza rafları, demir raflar içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el raf satıyoruz.

Dicle hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak için mobil numaramızı aramanız yeterli olacaktır. 2. el raf hurdası ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ikinci el raf alan yerler sayfamızı ziyaret edin.

Hurda Elektronik Malzeme Alanlar

Her türlü elektrikli alet alım satımında bedelini anında ödüyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası modem, güç kaynağı, elektronik kart, sunucu, scanner, fotokopi makinesi, eski anakarat, ekrankartı, ram, işlemci CPU, harddisk, DDR rulo artıkları, tonerli yazıcı, lcd monitör, ses kartı satmak maksadı ile iletişim kurabilirsiniz. Elektrik panosu, adaptör, GSM istasyon kartları, kontaktörler, röleler, trafolar, tuşlu telefon işlemcileri, termik röleler satın alıyoruz. Ocak, vantilatör, fırın, fön makineleri, mutfak terazisi, 2 programlı bulaşık makineleri, ütü, mini buzdolabı, türk kahvesi ve çay makineleri, klima, kombi, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile hemen arayın.

Dicle’de Karton Hurda Alımı

Diclede gazete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt hurda ticareti yapan hurdacıyız. Yollayacağınız adresten hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, okul kitabı hurdası, hurda kağıt peçete alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle satıcılara değerinden daha yüksek kazanç elde etme şansı yöneltiyoruz.
Dicle hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Avantajlı kilo fiyatı ile beyaz kağıt hurdaları, koli, hurda karton, hurda renkli kağıt alıyoruz. Hurda kağıt alan firmalar hakkındaki yazımızı okumalısınız. Dicle de hurda karton kağıt alan fabrikalar arasındayız.