Antakya Hurdacı

Antakya daki hurdacılar içinde demir hurdası alıyoruz. Antakya da hurda alanların en çok tercih edileni olmanın keyfini paylaşmaktayız.

Antakya’dan hurda malzemeler ve 2.el ev eşyaları değerinde alıyoruz. Hurda eşya alımlarında yılların tecrübesi ile kurumsal vermekteyiz.

Özkutlusan sizler gibi kaliteli hizmetten anlayan müşterilerine günün her saati de hizmet vermektedir. Alanında uzman Antakya hurdacı olarak özel fiyatlarla hizmet veriyoruz. Özkutlusan tecrübesiyle Antakya’daki hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerine profesyonellik kazandırmaktayız. Antakya hurda borsasındaki hurda fiyatlarıyla alım yapmaya devam etmekteyiz.

Satın aldığımız hurda malzemelerin değerini tartılırken hesaplıyoruz. Hatay Antakya sanayi çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

Elinizdeki hurdanızı almak amacı ile Antakya da hurda toplama merkezi açtık. Ne kadar hurdanız varsa vakitinizi boşa geçirmeden elemanlarımıza ulaşıp maksimum beş dakikada size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Tonajlı hurda malzeme satımında yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Antakya hurdacı olarak Antakya’da hizmet veriyoruz. Antakya hurdacı firmaları içinde öncülük ediyoruz.

Antakya da Hurdacı Firma Numarası

Antakya yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Yirmi dokuz seneden beri tonlarca araiş hurdasını geri dönüşüm yöntemleri ile ekonomimize kazandırmayı başardık. Firmamızın verdiği çaba ile çevremize çok daha az zarar verilmesi sağlandı.

Antakya hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak, günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Okuduğunuz gibi geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Şayet sizde isterseniz elinizdeki hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek milli ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak üzere telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Antakya Hurdacı Firma

Siz değerli müşterilerimizde her türden hurda demir satışı yapmak sebebi ile hizmet numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Sürümden standartlardan çok kazanç elde etmeyi istiyoruz. Antakya etrafında hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Antakya’nın deneyimli hurdacı firması Özkutlusan’la tanışma zamanınız geldi!

Antakyada hurdacı firması olarak Antakya’nın tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın alımı için yakınınızdaki hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz. 29 yıllık tecrübe ile kaliteli hizmet veriyoruz. En yakın Antakya hurdacı firma olarak hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Hatayın her tarafında yaptığımız gibi Antakya etrafında da bütün faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Tecrübeli Hatay hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Antakya’da Hurda Alım Satımı

Elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnuniyetini öncelikli tutarak sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Antakya da hurda çinko, hurda kalay, çelik hurda, zamak antimon, makina artığı almaya devam ediyoruz.

Antakya da dilediğiniz yerden hurda ticareti yapmaktayız. Tonajlı alüminyum ve sarı hurdası, bakır, demir, kablo hurdası, çinko hurda, kurşun hurdası alımı yaparken yukarısında fiyat listeleri veriyoruz. Antakya merkezinde hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile liderlik ediyoruz. Şimdi de size Antakyada hurda alan yerler ile bizim aramızdaki farkımızı ortaya sermiş oluyoruz. Antakya’da hurda alımı işlerinizde yardımcı oluyoruz.

Antakya’da Hurda Kablo Alanlar

Antakya’nın en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda satımı yaşamanızı istiyoruz. Ptt kabloları, telefon kabloları, hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo içi (deşe) satmak isteyenler bize ulaşın. Bu bölgede fare yemez kablo, çelik zırhlı kablo, yer altı kablosu, çelik içli kablo hurdaları alım satımı için piyasanın üstünde fiyat teklifini veriyoruz.

Kablo hurda fiyatı hakkındaki metne bir göz gezdirebilirsiniz. Antakya da hurda kablo alanlar arasındayız. Antakya bölgesinde kablo hurda alanlar içindeyiz. Hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz.

Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsası fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo, elektrik kablosu, %50 bakırlı kablolar alım satımında uzmanız.

Hurda Demir Alan Antakya Hurdacı

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları için şimdi arayın. Güncel demir hurda fiyatları paylaşımına bakmak istersiniz. Antakyada teneke, toplama demir hurda, dkp demir hurdası, demir talaş hurda, ekstra demir hurdası alımı maksadı ile güncel fiyat sunuyoruz.

Demir hurda alan yerler arasındayız.
Antakya hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilediğiniz yerden demir kapı, demir pencere korkuluğu, asansör malzemesi, hurda demir yangın merdiveni, tufal, için nakit ödeme veriyoruz.

Tonajlı hurda demir pik, yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası, döküm demir, inşaat demir hurdası alım satımı yapılır. Demir hurdası, yer kabuğunda en fazla alınıp satılan metaller içerisinde bulunur. Sayfamızdaki Antakya extra demir hurda ton fiyatını telegram grubuna bedelsiz ulaştırılmaktadır.

Antakyada Hurda Krom Alanlar

Hatay Antakyada 201 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, krom paslanmaz 430 hurdası, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, 430 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, krom makine parçası, 202 krom paslanmaz hurdası talaşı almaktayız. Konumdan krom 310 kalite hurdası, krom paslanmaz 304 hurda, krom 310 kalite hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 hurda, 304 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 hurdası talaşı için nakit ödeme veriyoruz.

Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Yapısı itibariyle gayet sert olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Antakyada hurda krom için nakit ödeme yapıyoruz.
Antakya hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayın.

Paslanmaz krom alanlar arasında yer alan Antakya hurdacı firmasıyız. Krom hurda alım satımı bölümünü okumak hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Antakya da Hurda Bakır Alımı

Antakya da bakır hurda alabilmek amacı ile hurda alım tesisi oluşturmayı başardık.
Antakya hurda bakır fiyatları sormak için bizimle iletişime geçin. Hurda yanık bakır, antigron bakır kırma, kırk ambar, kızıl bakır talaşı, kalın bakır profil hurdası, 3/8 bakır boru, soyma bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Bakır tas tabak, bakır levha, hurda bakır petek, hurda, hurda bakır ham madde alıyoruz. Antakya’nın tümünde hurda bakır alıyoruz. Hurda bakır konumuzda detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Antakya hurda bakır kilo fiyatı isteyebilirsiniz. Antakya da bakır hurdası alan hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayarak hızlı hizmetlerin keyfini yaşayın! Bakır tencere, bakır lama hurdası, hurda TTR kırma bakır granür, hurda bakır kazan, bakır tel alınır.

Antakya’da Hurda Alüminyum Alanlar

Bizlere verdiğiniz destek ve önem nedeni ile müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hurda alüminyum kutu, alüminyum petek radyatör, alüminyum levha hurda, ince alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı hurdası satışı maksadı ile iletişim kurabilirsiniz. Alüminyum tel, alüminyum tencere, alüminyum petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum sac alımı yapan hurdacı firmasıyız. Antakya da yerinden alüminyum alikobant içi hurdası, hurda alüminyum curuf, hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum eloksallı profil alımı için telefonlarınızı diliyoruz.

Her çeşit tonajlı hurda alüminyum alınır.
Antakya hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Antakyada alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Sizlerin destekleriyle her gün kurumsallaşıyoruz.

Sitemizde yayımlanan Antakya alüminyum hurda kg fiyatını isteyenlere güncel olarak yollanmaktadır. Hurda alüminyum kartel, hurda alüminyum kalın profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda araiş, alüminyum piston hurdası alıyoruz. Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir elementtir. Rengi gümüş olan, sünek bir metal cinsidir.

Antakya Sarı Hurda Alanlar

Antakya’da hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. Antakya genelinde sarı musluk, hurda bronz araiş Cusn8, sarı radyatör, hurda su saati, kırkambar sarı, sarı pirinç talaş hurdası, sarı külçe MS-58 hurdası alan firmayız.

Sayfamızda paylaşılan Antakya’daki pirinç sarı ton fiyatları sürekli güncellenmektedir. Pirinç sarı alan hurdacılar başlıklı sayfasına göz atabilirsiniz.
Antakya hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizlerle irtibata geçin. Antakya hurdacı Özkutlusan olarak sarı talaş MS-58 hurdası, çubuk ucu parça sarı, pirinç sarı araiş hurdası, MS-70 pirinç sarı araiş, pirinç sarı araiş hurdası MS-64 alım satımında liderlik görevini üstleniyoruz.

Antakyada Hurda Elektronik Malzeme Alanlar

Akıllı telefon kartı, elektrik trafosu parçaları, röleler, termik röleler, şarj cihazı, elektrik panosu, GSM kartları, kontaktörler alımlarında en iyi fiyatı biz veriyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası porselen işlemci, elektronik kart, ana kart, ekrankartı, DDR Rulo, modem, ram, yazıcı, güç kaynağı, scanner, fotokopi makinesi, sunucu, lcd monitör, sabit disk, ses kartı alıyoruz. Sıfır ve ikinci el elektrikli ev aletleri alımlarında bedelini teslim alırken ödüyoruz. 3 programlı bulaşık makinesi, ocak, mini buzdolabı, tartı, çay ve türk kahvesi makinesi, fön makinesi, fırın, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima alımı yapıyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Dolayısıyla kapatılan fabrikalardan satın almış olduğumuz defolu fayans, dayanıklı laminant, tavan, kiremit satıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, harç pompası, boya makinesi, alçı makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılan fabrika vs binalardan alınan yeni ayarında ikinci el kapı, pencere, mutfak dolapları alıyoruz.

Sac Hurda Alımı

Sac; metallerin levha biçimine getirilmiş halidir. Haddeleme ile değişik kalınlıklarda düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenen ebatlarda kesilmektedir. Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Farklı uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kaplamasında kullanılmaktadır. Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Tüm saydığımız malzemelerin eskimişine hurda sac levha denir.
Hurda sac geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Ek bina tavanı kapatmak amacı ile kullanımı uygun olan ikinci el sac satıyoruz. Antakya’da sac hurdası alıyoruz.

Antakya Hurda Çinko Alan Firmalar

Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda yer alan elementlerdendir. Çinko elementi halojen, amonyak, siyanür, amin iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Antakyada hurda çinko levha, çinko çatı sökümü Antakya hurda ve geri dönüşüm firması olarak hizmet vermekteyiz.

Çinko, eski çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Fakat kullanımı ve üretimi tam öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Mavimsi açık gri renklidir.

Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşunlar kablo yalıtımı üretimlerinde, radyasyon yalıtımlarında, akü imali, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, mühimmatlarda, pigmentlerde, alaşım üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Özkutlusan olarak Antakyada yağmur oluğu, levha kurşun, Minare ve çatı kurşunu, kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Antakyada çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satın alan yer bulmak istiyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin. Doğadaki cevherler patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun binlerce yıldan şimdiye kadar kullanılan metaldir. Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır.

Antakya Hurdacılar Sitesi

Hatay Antakya hurdacılar sitesi içerisinde hizmet vermekteyiz. Kesinlikle hurda araç veya motosiklet hurdası almıyoruz. bu sebeple hurda otomobil parçası için aramamalısınız. Eminizki Antakya oto sanayi sitesinde çıkma otomobil parçası alıp satan hurdacı firmaları mevcuttur. Lütfen bu tarz işleriniz için o işi yapanları arayınız.

Hurda motor, hurda titanyum, nikel hurdası, imalat artığı, karbür hurdası almaktayız. Antakya yeni sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası satımı yapmaktayız.

Antakya’da Hurda Kağıt Alım Satımı

Hurda kağıt hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Antakya’da hurda kağıt, karton alan firmalar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı fotokopi kağıtları, defter, selpak peçete, kitap tartımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılık ile satıcılara daha yüksek kazanma olanağı sunuyoruz.
Antakya hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Antakya’da bristol hurda, gazete hurdası, hurda kuşe kağıt Antakya hurdacısıyız. Ederinden fazla ton fiyatı ile karışık renkli kağıt, koliler, beyaz kağıt, karton hurdaları alıyoruz.

Hurda Plastik Alımı

Antakya’da hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, ABS plastik, polistiren hurdası ticaretinde liderlik etmekteyiz.
Antakya hurda plastik fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Güncel fiyatlarla mavi ve kırmızı kapak hurda, temiz pet şişe, kırkambar plastik hurda, beyaz naylon hurdası, hurda pimapen parçası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Plastik, (N) azot, hidrojen (H), karbon (C), oksijen ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Antakyada Jeneratör Hurdası Alımı

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her malzemenin ömrünü tamamlayarak daha fazla kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Ama 2.el jeneratörler bozuk olsa dahi alıcı bulur. Antakya çevresinde 2.el jeneratör alıyoruz.
Antakya ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemize ulaşmak için yetkililerimizle irtibata geçin. Hurda jeneratör satanlar firmamızdan teklif bizi arayın. Hayatı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin olmadığı bölgelerde jeneratörler kullanılmaktadır.

Antakya’da Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yapıların projeleri kendine özgü olabilir. Dolayısı ile yıkım şekli farklı tamamlanmalıdır. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak imalathanenin etraflıca gezilerek gerekli ekipmanların ayarlanması gereklidir.

Antakya fabrika yıkımı hizmetlerinde profesyoneliz. Bina yıkım işleri yapmak iş sağlığı açısından risklidir. Uzman ekiplerce yapılmalıdır.

Antakya Hurdacı Fiyatları

Güncel Antakya hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için hemen arayın. Bütün hurda alımını en yeni hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Sayfamızdaki Antakya hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir. Sayfamızdaki hurda sarı fiyatları 2021 yazıyı okuyabilirsiniz.

Raf Hurdası Alanlar

Hurda market rafı alım satımı tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Antakya hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak amacıyla firmamızı aramanız yeterli olacaktır. İkinci el raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Fiyatları görmek için hurda raf başlıklı içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. Özellikle kapatılan şarküterilerden temin ettiğimiz hurda çelik raflar, ürün teşhir reyonları, hurda market rafı, mağaza raf hurdası, hurda demir raflar içinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran ikinci el market rafı satıyoruz.

Antakya Hurda Akü Alımı

Aküler, sadece çalıştırmaya kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya akım iletmek çok yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzenlemek maksadı ile akülerin görevidir. Antakya hurda akü fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda küçük akü, Sulu akü hurdası, kuru akü hurdaları alıyoruz. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde akülerden faydalanılmaktadır. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan depolara akü denir. Akü; motosikletler gibi taşıtlar ile bazı elektronik alet edavatlarda kullanılır.

Antakya İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Kullanılmış krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satan yerler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. Titizlikle kullanılmış olan buz makineleri, tezgah altı dolap, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, mermer tezgah, bulaşık makinaları alıp satmaktayız. İkinci el sanayi tipi lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. Espresso makinesi, kıyma çekme makineleri dişlisi, su sebili, pop corn makineleri, tabldot, doğalgazlı çay otomatı, ayran köpürtme makinesi alıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi kuzine, aspiratör, krom evye, davlumbaz, küvet, paslanmaz krom dinlendirici vb. endüstriyel mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet ediyoruz.

Antakya da Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Binalar için en önemli alan şüphesiz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yaramaktadır. Antakya çelik konstrüksiyon yapı söküm işlerinizde deneyimli çalışanlarımız ile güvenli hizmetler veriyoruz. Çelik çatı söküyoruz. Arta kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon fabrikalar sökülürken binanın inşaat projeleri incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılacak olanlar alıcıya sunulmaktadır. Kolaylık açısından en sağlam çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatıların söküm işleri ötekinden farklı yapılmaktadır.