Esenler Hurdacı

Esenler hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her türde hurda atık ticareti yapıyoruz. Hurda alımı yaparken ortaya çıkan değerini yerinde nakit para ile ödüyoruz. Esenler’in hurdacı firması Özkutlusan sektörel anlamdaki kalitesi ile hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerine profesyonellik kazandırmaktayız.

Yüksek miktarlı hurda malzeme alımında piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Esenler hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda eşya alımlarında ilgiyle piyasanın üzerinde fiyat teklifi sunabiliyoruz.

Esenler hurda alım ve geri dönüşüm fabrikaları arasında öncülük ediyoruz. Bize satacağınız hurdayı almak amacıyla Esenler de hurdacı deposu oluşturduk. Esenler merkezi yakınlarında hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Esenler de hurda alanlardan biri olmanın sevincini birlikte çalıştıklarımız ile paylaşmaktayız.

Esenler hurda alüminyum listesinden yüksek hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. Esenler hurdacı firmamız Özkutlusan hurda malzemesi olanlara hafta sonlarıda hizmet veriyor.

Esenler’in tümünde hurda ve az kullanılmış eşya alıyoruz. Hurdanızın tutarını hesaplamamız için vaktinizin kıymetini bilerek bizimle iletişime geçerek beş dakika içinde avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Alanında uzman Esenler hurdacı firması olarak avantajlı fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Esenler’in Hurdacıları

Esenler’de hurdacı olarak Esenler’in her ilçesinde her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalarınız için uygun hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı yönlendirmekteyiz. Sürümden daha çok kazanç elde etmeye özen göstererek hizmet kalitemizi arttırmaktayız. Geri dönüşümde Yirmi dokuz yıllık tecrübeyle Esenler piyasasına liderlik etmeye devam ediyoruz. En yakın Esenler hurdacı firması olarak hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul’un tamamında yaptığımız gibi Esenler çevresinde de hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Deneyimli İstanbul hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

En yakın Esenler hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Esenler deki en kurumsal hurdacı Özkutlusan ile tanışın! Sizlerde her nevi hurda satışı amacı ile hatlarımızı tuşlamalısınız.

Esenler Hurda Alan Yerler

Tonajlı sarı hurda ve kurşun, toplama demir, çinko hurdası, alüminyum, bakır hurdası, kablo hurdası alımlarına özel yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Esenler merkezinde hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öncülüğe çıkıyoruz. Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan daha fazla kazanmayı ilke edindik. Bu sebeple her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Esenler’de zamak hurdası, çelik, kalay, CNC artığı, çinko hurda almaktayız. Esenler de hurda ve ikinci el mutfak eşyası alımı yaptığımızı söylemiştik.

Bugün de siz kıymetli müşterilerimize Esenlerde hurda alan yerlerle firmamız arasındaki farkı anlatacağız. Esenler genelinde gönderdiğiniz konumdan 2.el malzeme ve hurda alım satımı yapmaktayız.

Esenler de Hurdacı Firma Telefonu

Esenler adresten hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetleri sunduğumuz bölgeler içindedir. 1993’den bugüne on binlerce ton hurdayı geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırmayı başardık. Firmamızın aracılığıyla çevreye çok daha az zarar verilmesi sağlandı.

Anlattığımız üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Eğer sizler de isterseniz ayırdığınız hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini sağlayarak çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz. Esenler hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Dolayısıyla hurda malzeme satmak nedeniyle iş yerimizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak, anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

Demir Hurdası Alan Esenler Hurdacı

Yollayacağınız adresten hurda asansör, çıkma demir kapı, pencere demiri hurdası, hurda demir trabzan, tufal hurda, için nakit ödeme yapıyoruz. Esenler de yüksek tonajlı inşaat hurdası, inşaat demiri hurdası, inşaat demir çubuğu, pik demir, demir döküm alırız. Anlık demir hurdası kilo fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Güncel hurda demir fiyat listesi bölümünü geziniz.

Demir, yeryüzünde en çok çıkarılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Esenler ekstra demir hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle ücretsiz paylaşıyoruz. Demir hurda alan geri dönüşümcüler arasındayız. Esenler’de dkp demir hurdası, teneke hurdası, talaş demir hurdası, toplama demir, ekstra demir alan hurdacıyız.

Esenler Bakır Hurda Alanlar

Antigron kırma granür bakır, bakır (kızıl) talaş hurdası, hurda yanık bakır, ince bakır profil, boru, kırkambar hurdası, soyma bakır hurdası alım faaliyetleri sunmaktayız. Esenler’de hurda bakır alımı yapan hurdacı iş yerimizi hemen arayın hızlı hizmetin keyfini yaşamaya başlayın! Esenler’de bakır hurdası alanlar içindeyiz. Esenler hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bakır petek, hurda hammadde, bakır levha, eşya, bakır tepsi alımı yapıyoruz. Esenler’in yakınlarından bakır hurdası alım satımında yılların deneyimine sahibiz. Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde geniş bilgi bulabileceksiniz. Esenler hurda bakır kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Kalaylı bakır tencere, lama bakır, bakır TTR kırma granür, bakır tel hurda, büyük boy bakır kazan alırken özel fiyat teklifleri sunuyoruz.

Esenler’de Hurda Krom Alanlar

Dilediğiniz yerden 310 krom paslanmaz hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası, hurda krom paslanmaz 304, hurda krom 316 talaşı, paslanmaz krom 310 hurda, paslanmaz krom 304 kalite hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatı krom hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Esenler’de hurda krom için nakit ödeme yapıyoruz.
Esenler hurda krom fiyatları sormak için arayın. İstanbul Esenler’de paslanmaz krom 202 hurdası, paslanmaz krom 202 hurdası talaşı, hurda krom makine artığı, hurda krom 201 talaşı, hurda krom 430, krom 201 hurdası, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı alıyoruz.

Krom hurda alan Esenler hurdacı dükkanıyız. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanılıyor.

Esenler’de Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Esenler hurdacı firma Özkutlusan adına hurda sarı alımı yapmaktayız. Özkutlusan olarak sarı çubuk talaşı MS-58 hurda, pirinç sarı araiş, sarı araiş MS-64, MS-58 çubuk ucu parça sarı, MS-70 hurda sarı pirinç araiş alımında en yüksek fiyat bilgisini veriyoruz.

Buradaki Esenlerdeki hurda sarı ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Hurda sarı pirinç alan yerler hakkındaki sayfamıza göz atın.
Esenler hurda sarı fiyatları sormak için yetkililerimizle iletişime geçin. Esenlerin her bölgesinde hurda bronz fosfor araiş (Cusn8), hurda su saati, sarı pirinç talaşı, hurda sarı musluk, sarı külçe MS-58 hurdası, sarı kırkambar, hurda sarı oto radyatör alan yerler içindeyiz.

Esenler’de Kablo Hurda Alımı

Şehrimizde hurda fare yemez, hurda çelik zırhlı kablolar, yer altı enerji kablo hurdaları, çelik içli kablo alım satımı yaparken en doğru fiyatı gönderiyoruz. Esenler de hurda kablo alanlar arasındayız. Esenler in en büyük hurdacısı ile çok daha kârlı bir hurda alımı diliyoruz.

hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Esenler merkezinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Ptt kablosu, ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı (deşe), hurda telefon kablosu satanlar bizi arayabilir.

Tek damar kablolar, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdaları, hurda karışık kablo, enye kablo hurdası Esenler geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz. Esenlerde toptan kablo hurdası alışverişinde değerinden oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. hurda kablonun kilosu kaç para içerikli metne bir göz atın.

Esenler Hurda Alüminyum Alım Satımı

Kimyasal elementlerden olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tencere tava hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum tas tabak, çıkma jant alım satımı yapıyoruz. Adresten hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, hurda alüminyum alikobant, hurda alüminyum curufu alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz.

Esenler de alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Hurdasını satanların desteğiyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Her tür tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.
Esenler hurda alüminyum fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Sitemizdeki Esenler hurda alüminyum kg fiyatı günceldir. Hurda alüminyum içerikli konuyu inceleyin Firmamız Özkutlusan’a duyduğunuz güven nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Kaba alüminyum talaşı, alüminyum kutu hurdası, alüminyum imalat artığı hurdası, hurda alüminyum radyatör, alüminyum levha hurdası alım satımı için arayın. Alüminyum kalıp, alüminyum kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, piston, profil ticareti yapıyoruz.

Esenler 2.El İnşaat Malzemeleri Alımı

Bununla birlikte batmış iş yerlerinden aldığımız defolu fayans kalebodur, dayanıklı laminant parkeler, tavanlar, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz. İnşatlarda yük asansörü, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, harç mikseri az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood bulunur. Yıkılmış market vs binalardan ayrılan yeni gibi ikinci el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Esenler’de Plastik Hurdası Alanlar

Esenler çevresinde polipropilen, jelatin hurdası, ABS plastik, hurda polistiren alıyoruz. Esenler hurda pimapen fiyatları sormak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Dilediğiniz yerden temiz pet şişe hurdası, pimapen imalat artığı hurdası, hurda kırkambar plastik, beyaz naylon, kırmızı ve mavi kapak hurdası alıyoruz. Plastik; Azot, Hidrojen, karbon, oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir.

Esenler de İkinci El Jeneratör Hurdası Alan Firmalar

İkinci el jeneratör satanlar bizden teklif bizimle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz. Her tür makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ancak ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi kıymetsiz olamazlar. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Esenler hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Seyyar elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan alanlarda jeneratörden faydalanılmaktadır.

Raf Hurda Alımı

Çelik raf hurdası alıyoruz. Genellikle iflas eden pastaneler tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, hurda çelik raf, market rafları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz sıfır gibi 2.el raf satıyoruz. Esenler hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadı ile telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatları incelemek için 2.el raf alım satımı başlıklı gönderimize göz atmak isteyebilirsiniz.

Esenler Hurdacılar Sitesi

Hurda motor, nikel hurdası, karbür, hurda titanyum, hurda imalat artığı alımı yapıyoruz. Esenler sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 hurda step motor alıyoruz.

İstanbul Esenler hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği çağırdığınız yere getiriyoruz. Fakat hurda araç veya oto hurdası alımı yapmıyoruz. bu sebeple hurda oto yedek parçası sormak maksadıyla aramayınız. Şüphesiz ki Esenler oto sanayisi içinde hurda otomobil parçası alıp satan dükkanlar mevcuttur. Lütfen bu işlerde o firmalar ile iletişim kurmanızdır.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon binalar sökümlerinde binanın inşaat projelerine dikkat edilmelidir. Böylelikle ikinci el çatı makasları ve 2.el çelik malzeme şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı makaslarının söküm işleri birbirinden değişik yapılmalıdır. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Mekânlar için en önemli alan hiç şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları binaların kullanım süresini hızlandırır. Esenler’de çelik konstrüksiyon fabrika sökülmesinde tecrübeli saha ekibimiz ile güvenli hizmetler veriyoruz.

Esenler’de Fabrika Bozumu

Esenler fabrika söküm ve bozum işinde tecrübeliyiz. Yıkım işleri yapmak iş sağlığı ve güvenliği nedeniyle risk taşıyan işlerdendir. Uzman personeller tarafından kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Öncelikle sökülecek üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekir. Yapıların projesi kendine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkım gereksinimi de farklıdır.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Temiz kullanılmış buz makineleri, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alıp satmaktayız. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı iki kapaklı dolap satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Kıyma çekme makineleri dişlisi, kahve makinesi, tabldot tabakları, bardak mısır arabası, ayran köpürtme makinesi, çay ocağı dobajı, tabldot, su sebili alım satımı yapmaktayız. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel 3 gözlü ocak, krom yemek dilendiricileri, dilendirici küveti, evye, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak aletini görmek için alıcıları işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz.

Esenler Hurdacı Fiyatları

Tüm hurda alımını en yeni Esenler hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. İlgili sayfamızda yer alan Esenler hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir. Anlık Esenler hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve Esenlerde hurda bakırın kilosu kaç para öğrenmek için arayın. Sayfamızda bulunan hurda fiyatları 2024 metni ziyaret edin.

Elektronik Hurda Alan Firmalar

Elektrik panoları, röle, IOS telefon kartı, trafolar, GSM baz istasyonu kartları, şarj cihazı, kontaktörler, termik röleler alıyoruz. Her türlü elektrikli ev aletleri alımında bedelini teslim alırken ödüyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları ADSL modem, güç kaynağı, elektronik kart, server, resim tarayıcı, fotokopi makineleri, ana kart, ekrankartı, ram, işlemci CPU, taşınabilir harddisk, DDR rulo, tonerli yazıcı, CRT monitör, ses kartı almaktayız. Ocak, vantilatör, fırın, fön makineleri, tartı, bulaşık makineleri, ütü, mini buzdolabı, çay kahve makineleri, klima, kombi, çamaşır makineleri, ütü masası alımı yapıyoruz.

Hurda Çinko Alanlar

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Esenler’de çinko çatı hurdası, hurda çinko levha için Esenler’de uygulanandan yüksek fiyat sunuyoruz.

Çinko elementi halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin kullanımı ve üretimi tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla miktarda yer alan metal elementlerinden birisidir.

Esenlerde Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Sac; metallerin levha şekline getirilmiş şeklidir. Merdaneler arasında çeşitli inceliklerde düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş boyut ve ölçülerde kesilmektedir.

Varil, kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli vasıtaların gövdesinde, gemi, uçak gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Kapı, varil, çatı, straforlu sandviç panel üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu eşyaların kullanılmışına sac hurdası denir. Ardiye tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilir vaziyette 2.el sac temin edebilirsiniz. Esenler etrafında sac hurdası almak için şimdi arayabilirsiniz.

Esenler Kağıt Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Toptan A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter hurdası, kitap hurdaları, selpak hurdası alırken göstermiş olduğumuz ekstra özenle müşterilerimize daha fazla kazanma avantajı sunuyoruz.
Esenler hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Esenler’de kullanılmış gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt Esenler hurdacısıyız.

Önceki yazımızdaki hurda kağıt alan hurdacı ile alakalı yazıyı okumalısınız. Esenler de hurda kağıt almaktayız. Ederinden fazla fiyatlarla beyaz kağıt hurda, kartonlar, koli, karışık renkli kağıt hurdaları alan yerler arasında en hızlı kilo fiyatını firmamız veriyor.

Akü Hurda Alan Hurdacılar

Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde aküden yararlanıyoruz. Aküler; arabalar, motorsikletler benzeri enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bir takım elektronik araç gereçlerde kullanılmaktadır. Elektriğin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik enerjisi olarak veren bataryamsı depolara akü denir.

Hurda sulu akü, hurda kuru akü, hurda küçük akü alıyoruz. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte amperajı dengelemek, alıcıya akım iletmek gereğinden fazla devirde alternatörün ürettiği voltaj gidermek amacı ile akülerin benzeri görevleri vardır.
Esenler hurda akü fiyatları öğrenmek için arayınız.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Doğadaki cevherler kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalar ile çıkarılır. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaldir. Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır. Esenler hurdacı Özkutlusan olarak çatı söküm kurşunu, hurda levha kurşun, yağmur oluğu, kurşun boru alımları yapıyoruz. Ayrıca Esenler de hurda çinko levha alıyoruz. Elinizde Çinko hurdası telefonumuzu gece gündüz aramaktan çekinmeyin. Kurşun pigmentlerde, alaşımlarda, aküler üretilirken, mühimmatlarda, kablo izolasyonu, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, benzin katkısı olarak sıklıkla kullanılmaktadır.