Vakfıkebir Hurdacı

Vakfıkebir hurdacı firma olarak ikinci el eşya ticareti yapıyoruz. Tonajlı hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo satımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Vakfıkebir hurdacı olarak Vakfıkebir’de hurdacılık yapıyoruz. Hurda malzeme alım satımlarında senelerin tecrübesiyle profesyonel hizmet vermekteyiz. Vakfıkebir deki geri dönüşümcüler arasında liderlik yapıyoruz.

Vakfıkebir hurdacısı firmamız Özkutlusan hurdalarını satmak isteyenlere pazar günleride hizmet vermeye devam ediyor. Hurdanın hesaplanılan bedelini yükleme yapılırken nakit ödemekteyiz. Vakfıkebir merkez hurdacısı olarak yükseltilmiş fiyat listeleri ile yolladığınız konuma gelebiliriz. Vakfıkebirin çevresinde hurda ve temiz kullanılmış ev eşyası alım satımı için peşin ödeme yapmaktayız.

Vakfıkebirde geri dönüşüm fabrikaları arasındayız. Vakfıkebirin hurdacısı Özkutlusan firmamızla Vakfıkebirdeki hurdacılık ve geri dönüşüm işlerine anlam veriyoruz. Vakfıkebir piyasasından yukarda hurda fiyatları ile alım satım hizmeti veriyoruz. Hurdalarınızı satarak kazanç sağlamak için hemen firmamızla iletişime geçerek beş dakika içerisinde fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Vakfıkebir de hurdacı firmaların en iyisi olmanın mutluluğunu paylaşmaktayız. Her çeşit hurdayı kapınızdan peşin parayla almaktayız.

Vakfıkebirde Hurda Alan Fabrikalar

Vakfıkebirde makina artığı, çelik, kalay hurdası, hurda antimon zamak, hurda çinko alımlarında piyasasının üzerinde fiyat listesi uyguluyoruz. Tonajlı hurda sarı ve kurşun, inşaat demiri, çinko, hurda alüminyum, hurda bakır, kablo hurda alımına özel yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Vakfıkebirde hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile liderlik ediyoruz. Vakfıkebir bölgesinde adresten hurda malzeme alırız.

Şimdi size Vakfıkebir de hurda alan fabrikalarla aramızdaki farkı açıklamaya çalışıyoruz. Vakfıkebir de ikinci el mutfak eşyası ve hurda malzeme alımı yapıyoruz. Müşterilerimizin memnun kalmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Bu neden ile her türde hizmeti kapınıza getirmekteyiz.

Vakfıkebir’de Hurdacı Firma Telefonu

Vakfıkebir hurdacılık hurdacılık faaliyetleri verdiğimiz ilçeler arasındadır. Yirmi dokuz yıldan bu yana tonlarca krom hurdasını geri dönüşümle yerli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile gereğinden az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Gördüğünüz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe katkı sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz hurda satarak ülke ekonomisine yardımcı olabilirsiniz. Vakfıkebir hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıkla çevirebileceğiniz yerdedir.

Bu sebep ile hurda satışı yapmak amacı ile hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Şimdi telefon numaramızı arayarak, en yüksek hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya döndürebilirsiniz.

Vakfıkebir Hurdacı Firma

Vakfıkebir etrafında hurdacılık hizmetleri mi arıyordunuz? Vakfıkebir’in en çok sevilen hurda alım satım firması Özkutlusan burada! Tonajlı malzeme alarak standartlardan çok kazanç elde etmeyi ilke edinerek piyasadakinden yüksek hurda fiyat listeleri veriyoruz.

Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda kağıt satışı sebebiyle bizi Vakfıkebir’de hurdacı olarak ekleyebilirsiniz. Vakfıkebir’de hurdacı firması olarak Vakfıkebir’in çevresinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalarınızın alımı için konumuza en yakın hurda nakil aracımızı gönderiyoruz. Yirmi dokuz yıllık tecrübeyle piyasaya bi dolu yenilik getirmeye önem vermekteyiz. En yakın Vakfıkebir hurdacı numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Trabzon’un her tarafında yaptığımız gibi Vakfıkebir çevresinde de hurdacılık hizmetlerimizi titizlikle yerine getiriyoruz. En yakın Trabzon hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Bakır Hurdası Alan Vakfıkebir Hurdacı

Soyma bakır hurda, ince bakır profil, yanık bakır hurdası, 1/2 bakır boru hurdası, hurda bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurda, kırkambar hurda alan hurdacıyız. Bakır teli, hurda TTR kırma bakır granür, kazan, bakır lama, bakır tencere hurda alıyoruz. Vakfıkebirin tümünden hurda bakır alım satımında deneyimliyiz. Trabzon Vakfıkebir’de hurda bakır alabilmek amacıyla yeni bir işyeri oluşturmayı başardık. Vakfıkebir hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için bizimle iletişime geçin. Hurda bakır alan Vakfıkebir hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayarak profesyonel hizmetin tadını yaşamaya başlayın! Bakır hurda fiyatları makalemizde geniş bilgi bulabileceksiniz. Hurda bakır fiyatları Vakfıkebir çevresinde yeniden gönderilecektir. Bakır petek, hurda bakır hammadde, hurda levha, kap kacak, bakır eşya hurdası satışı yapmak için arayın.

Vakfıkebir Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünebilen metal çeşididir. Hurda satanların destekleriyle Vakfıkebir’de durmadan büyüyoruz. Vakfıkebir hurdacı Özkutlusan’a verdiğiniz destek nedeniyle teşekkürlerimizi sunarız. Buradaki Vakfıkebir alüminyum fiyat listesi güncellenmiştir. Hurda alüminyum hakkındaki metine bir göz gezdirebilirsiniz

Hurda alüminyum tencere tava, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, çıkma alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Vakfıkebir’de adresten hurda alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum eloksallı profil almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Trabzon Vakfıkebir’de alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda alüminyum kartel, alüminyum kalıp, alüminyum piston hurda, alüminyum kalın profil, hurda araiş için peşin ödeme veriyoruz.

Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurda peşin alınır.
Vakfıkebir hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Alüminyum radyatör peteği, alüminyum imalat artığı hurdası, alüminyum kutu, ince alüminyum talaşı, levha alım satımı yapıyoruz.

Vakfıkebirde Hurda Sarı Pirinç Alan Firmalar

Özkutlusan olarak sarı araiş, araiş sarı, çubuk ucu parça sarı, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, MS-64 sarı araiş ticareti yapıyoruz. Burada yayımlanmış olan Vakfıkebir deki pirinç sarı kilo fiyatını kayıt olanlara günlük yollanmaktadır. Daha detaylı bilgi öğrenmek amacıyla hurda pirinç sarı alan hurdacı makaleyi inceleyin. Vakfıkebir hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Vakfıkebir hurdacı olarak hurda sarı alan yerler içerisindeyiz. Vakfıkebirin her yerinde MS-58 külçe sarı hurdası, hurda bronz araiş Cusn8, hurda sarı musluk, hurda sarı kırkambar, hurda su saati, hurda sarı oto radyatör, hurda sarı pirinç talaşı alımı yapıyoruz.

Hurda Demir Alan Vakfıkebir Hurdacı

Hurda demir, dünyada en çok bulunabilen madenler içinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Vakfıkebir inşaat demiri ton fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Yüksek tonajlı hurda döküm demir, hurda inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, pik demir hurda, inşaat yıkım hurdası alımı yapılır.

Güncel hurda demir ton fiyatı istemek sebebiyle gecikmeden arayabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyat listesi konusunun linkine tıklayın. Demir hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz.
Vakfıkebir hurda demir fiyatları için arayabilirsiniz. Vakfıkebir genelinde ekstra demir hurda, demir talaşı, DKP demir, teneke hurdası, toplama demir hurdası Vakfıkebir hurdacısıyız. Konumdan demir trabzan, asansör malzemesi, çıkma demir kapı, hurda pencere demir, tufal hurdası, alımı yapan hurdacıyız.

Vakfıkebir’de Kablo Hurda Alım Satımı

Vakfıkebir’de hurda kablo alımı yapıyoruz. Şehir genelinde fare yemez kablo, çelik zırhlı kablo, hurda çelik içli enerji kablosu, yer altı enerji kablo hurdası alım satımı yaparken değerinin üzerinde fiyatı sunuyoruz. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki yazıya bir göz atın.

Vakfıkebir’in en büyük hurdacısı ile kârlı bir ticaret diliyoruz. Hurda %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, elektrik kablosu alıyoruz.

Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat veriyoruz. Hurda telefon kablolar, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kablo hurdaları elinde olanlar bizi arayabilir.

Hurda enya kablo, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu, tek damar kablo hurdası, karışık kablo hurdası Vakfıkebir hurdacısıyız. Vakfıkebirde hurda kablo alıyoruz.

Vakfıkebir de Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurdası alanlar içerisindeki Vakfıkebir hurdacı dükkanıyız. Vakfıkebir’de hurda krom ticaretiyle uğraşan firmayız. Vakfıkebir hurda krom paslanmaz fiyatları için arayabilirsiniz. Yerinden 304 krom hurdası, paslanmaz krom 316 kalite hurda, krom paslanmaz 310 hurdası, hurda krom paslanmaz 304 talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası talaşı, krom 316 kalite hurda talaşı alıyoruz.

Trabzon Vakfıkebir’de krom paslanmaz 430 hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 202, paslanmaz krom 430 kalite hurda, 201 krom hurda, krom makine parçası hurdası, 202 kalite krom hurda talaşı, 201 krom hurda talaşı alımlarında yerinde nakit ödemeler yapıyoruz. Krom hurda alımı bölümünün olduğu linke tıklayın.

Nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Gayet sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde hurda krom kullanılmaktadır.

Akü Hurdası Alım Satımı

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken aletlerde aküden faydalanılır. Hurda kuru akü, küçük akü hurdası, sulu akü hurda alım satımı yapıyoruz. Aküler; motosikletler benzeri enerjiye ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektronik aletlerde kullanılmaktadır.
Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanmakla sınırlı değildir. Bu görevlerin yanında alıcıya akım göndermek, amperajı dengelemek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj gidermek maksadıyla akülerin görevlerindendir. Vakfıkebir hurda akü fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Elektriği kimyasal enerji olarak depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik olarak vermeye yarar.

Kağıt Hurdası Alan Yerler

Daha fazla fiyata karton hurda, beyaz kağıt hurdaları, koli hurdaları, hurda karışık renkli kağıt alıyoruz. Dilediğiniz yerden hurda kitap, fotokopi kağıdı hurdası, peçete, defter alırken uyguladığımız ekstra hassasiyetle satıcılara çok daha yüksek kazanma imkanı takdim ediyoruz.
Vakfıkebir hurda kağıt fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kağıt alan hurdacı hakkındaki yazımızı muhakkak ziyaret etmelisiniz. Vakfıkebir de kağıt ve karton hurdası alan yerler arasındayız. Vakfıkebir bölgesinde kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Vakfıkebirde Şefaf Cam Hurdası Alan Hurdacı Firma

Cam saydam veya yarısaydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvıları tutan organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Vakfıkebir’de cam hurda alan yerler içerisinde bulunuyoruz. Bu dönemde rengarenk meşrubat şişesi, cam su şişesi, gazoz şişesi, soda şişesi, cam kavanoz, kola şişesi, konserve şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, renkli cam şişe hurdası, çıkma otomobil camları hurdası şekillerinde hurda cam bulunabilmekte.

Vakfıkebirde 2.El Sac Hurdası Alımı

Sac; demirlerin ince veya kalın levha şekline getirilen şeklidir. Merdaneyle değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş boyut ve ölçülerde şeritler halinde kesilir. Varil, demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı üretiminde sac levhası kullanılmaktadır. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin gövdesinde kullanılmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız eşyaların atıl durumda olanına hurda sac levha denir. Müştemilat tavanı kaplamak için kullanabilirsiniz. Vakfıkebirde sac hurdası alımı maksadı ile hemen arayabilirsiniz. Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri tarafından toplanmaktadır.

Hurda Jeneratör Alan Hurdacılar

Vakfıkebir bölgesinde 2.el jeneratör alımı için en doğru fiyatı veriyoruz. Vakfıkebir hurda jeneratör fiyatları sormak için arayınız. Elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Ama eski jeneratör çalışmasa da kıymetli sayılmaktadır. Jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi uzmanlarımızla kolaylıkla iletişime geçin.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Yüksek tonajlı kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurda, beyaz şeffaf naylon poşet, hurda pimapen imalat artığı, hurda pet şişe alan firmayız.

Vakfıkebirin her ilçesinde ABS plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, polistiren hurdası, jelatin ticaretinde öncülük etmekteyiz.
Vakfıkebir hurda plastik pimapen fiyatları için arayın. Plastik hurda, hidrojen (H), Azot (N), karbon (C), Oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir.

Hurdacılar Sitesi Vakfıkebir

titanyum, nikel hurda, karbür hurda, motor hurda, imalat artığı alıyoruz. Vakfıkebir oto sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda malzemeler alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 hurda step motor satımı yapıyoruz.

Trabzon Vakfıkebir hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi dilediğiniz yere getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası almıyoruz. bu sebeple hurda otomobil yedek parçası için telefon kabul etmiyoruz. Eminiz Vakfıkebir oto sanayisinde çıkma oto parçası ihtiyaçlarınızı bulabilecek dükkânlar vardır. Lütfen çıkma oto parçası ihtiyacınızda bu tür yapanlarla iletişim kurmanız olacaktır.

Kurşun Hurda Alımı

Hayatı kolaylaştırmak sebebiyle radyasyondan korunmak için üretilen yalıtımlarda, kimyasal maddelerde, mühimmatlarda, akü imalatı, benzin katkısında, çeşitli alaşımlar üretilirken, kabloların izolasyonunda kurşuna yer verilmektedir. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Özkutlusan olarak Vakfıkebir’de Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun levha, kurşun boru hurda alım satımı yapıyoruz. Ayrıca Vakfıkebir’de hurda çinko alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satın alanlar arıyorsanız numaramızı gece gündüz aramaktan çekinmeyin. Kurşun tarihten günümüze kullanılan metallerden biridir. Yer kabuğunda nabit olarak bulunmaktadır.

2 el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

Endüstriyel tipte 2.el restaurant aletleri alım satımı yapıyoruz. İyi durumda buz makineleri, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, çöp sıyırmalı tezgahlar, lokanta tipi bulaşık makinaları alıyoruz. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı iki kapaklı dolaplar satan yerler bizi arayabilirsiniz. Ayran makinesi, kıyma çekme makinesi dişlisi, kahve makinesi, pop corn arabası, su sebili, tabldot, çay ocağı için elektrikli dobaj bulunduruyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, paslanmaz krom dinlendirici, restorant tipi set üstü mekap vs cafe lokanta tipi mutfak alet edavatını yakından inceleyebilmek amacıyla almak isteyenleri depolarımızı gezmeye davet ediyoruz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Vakfıkebir çelik konstrüksiyon sökülmesinde tecrübeli saha ekibimiz ile hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümünü titizlikle yapıyoruz. Sökümden kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hızlı kapatma bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı çeşitlerinin sökümleri ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanır. Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon ahırlar söküm işlerinde binanın inşa projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzeme şeklinde satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Mekanların en önemli taraflarından biri şüphesiz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları mekanın kullanım süresini kolaylaştırmaktadır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Müteahhitlerce bir kaç site yapımında kullanılan yük asansörü, boya tabancası, alçı mikseri, harç pompası ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Trabzon Vakfıkebir ilçesinde yıkılmış ardiye vs binalardan temin edilmiş yeni gibi 2. el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı satan firmalar arasındayız. Birde ne yazık ki işi bırakan esnaflardan almış olduğumuz defolu tavan, kiremitler, fayans, laminantlar satıyoruz.

Çinko Hurda Alanlar

Çinko elementi halojen, amonyak, siyanür, amin iyonları ile kompleks bileşikler oluşturuyor. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla miktarda çıkarılan metal elementlerinden birisidir.

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Antik dönemlerden beri bilinmektedir. Fakat ne yazık ki nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam olarak anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Vakfıkebir’de çinko çatı sökümü, çinko levha alımı yapan firmayız.

Çelik Raf Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. 2. el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla ikinci el raf alan hurdacı hakkında yazdığımız sayfamızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Vakfıkebir hurda çelik raf fiyatları listesine ulaşmak amacı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Özellikle hizmeti bırakmış pastahanelerden aldığımız market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2. el market rafları satan yerler içerisindeyiz.

Güncel Vakfıkebir Hurda Fiyatları

Sitemizdeki Vakfıkebir hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir. Bütün hurda alımlarımızı güncel hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Anlık Vakfıkebir hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Hurda alüminyum fiyatları 2023 hakkında yazılmış metini okuyun.

Vakfıkebir’de Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökümünde öncelikle yıkılacak tesisin detaylı şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olacaktır. Yapıların projeleri ötekinden farklılık gösterir. Dolayısıyla yıkımları projeye göre yapılmalıdır. Bina yıkım işleri yapmak iş sağlığı ve ekosistemin korunması nedeniyle risk taşıyan işler içersindedir. Deneyimli ekipler tarafından yapılmalıdır. Vakfıkebir fabrika yıkım ve sökümü işlerinde bir numarayız.

Hurda Elektronik Alanlar

Sıfır ve 2.el elektrikli ev eşyası alımında nakit para ödemeler yapıyoruz. Elektrik panoları, adaptör, GSM istasyon kartları, kontaktörler, röle, trafolar, IOS telefon kartı, termik röle satın alıyoruz. Elektronik çamaşır makineleri, vantilatör, terazi, fırın, çay ve türk kahvesi makineleri, fön makineleri, kombi, klima, ütü masası, ocak, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü fiyatları öğrenmek amacıyla arayabilirsiniz. Bilgisayar parçaları Hurdası modem, power supply, elektronik kart, sunucu, resim tarayıcı, fotokopi makinesi, anakarat, ekrankartı, ram, porselen işlemci, SATA hard disk, DDR rulo artıkları, renkli yazıcı, monitör, ses kartı almaktayız.