Şehzadeler Hurdacı

Şehzadeler hurdacı firmaları içerisinde ikinci el inşaat malzemeleri alım satımında piyasadan yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Şehzadeler hurda listesinden yukarıda hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmetleri için telefon numaralarımızı arayın. Satılacak hurdalarınızın tutarını nakit olarak ödemekteyiz. Manisa Şehzadeler şehir merkezi bölgesinde kullanılmış ofis mobilyası ve hurda için eşyanızın bedelini peşin ödemekteyiz.

Şehzadeler hurdacı Özkutlusan sizin gibi kaliteli hizmetten taviz vermeyen müşterilerine 7/24 hizmet sunmaya devam etmektedir. Şehzadeler hurdacı firması olarak toptan hurda almak amacı ile kapınıza gelmekteyiz. Şehzadelerde hurda alanlar içinde hizmetlerimizle lider konumdayız.

Hurda malzemelerinizi adresinizden almak amacıyla Şehzadeler’de hurdacı deposu açtık. Hurda eşya alımında titizlikle hizmet veriyoruz.

Tüm hurda eşyalarınız için çok geçmeden telefonlarımıza ulaşıp 4 dakika içinde size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda eşya ticaretinde yüksek fiyat teklifler ediyoruz. Şehzadeler hurdacı firmalar içindeyiz.

Manisa Şehzadeler merkezinde geri dönüşüm fabrikaları içerisindeyiz. Özkutlusan sektörel anlamdaki kalitesiyle Şehzadeler genelinde hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerine profesyonellik kazandırmaktayız. Şehzadeler’de hurda alanların en hızlısı olarak hizmet detaylarını sizler için derledik.

Şehzadeler Hurdacı Telefon Numarası

Yirmi dokuz senedir tonlarca çinko malzemeyi geri dönüşümle milli ekonomiye kazandırdık. Bu sayede doğaya daha çok zarar verilmesi önlenmiş oldu. Şehzadeler hurdacı telefonu sitemizin içinde bir tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu nedenle hurda atık fiyatları öğrenmek nedeni ile çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz.

Şehzadeler adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir. Çok süre geçirmeden arayın, en iyi hurda fiyatları ile hurdanızı peşin paraya döndürebilirsiniz. Okuduğunuz gibi hurdacılık geleceğe fayda sağlamaktır. Sizde isterseniz topladığınız hurdanın dönüştürülmesini sağlayıp Türkiye’nin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

Şehzadeler’in Hurdacıları

Manisa Şehzadeler hurdacı firması olarak Şehzadeler’in tümünde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için çevrenizdeki araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Sürümden normalden çok kazanmaya özen göstererek kalitemizi arttırmaktayız. 29 senelik tecrübeyle Şehzadeler piyasasına ferah bir nefes getirmeye önem veriyoruz. En yakın Şehzadeler hurdacı numaramızı arayabilirsiniz. Manisanın tümünde olduğu gibi Şehzadeler etrafında da hurdacılık ve geri dönüşüm servislerimizi devam ettirmekteyiz. Profesyonel Manisa hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Konumunuza en yakın hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şehzadeler’deki en büyük hurdacılık firması Özkutlusan kurumsal ayağınıza getiriyor! Sizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak için bize ait telefon numaralarını kaydedebilirsiniz.

Şehzadeler’de Hurda Alım Satımı

Şehzadeler de imalat artığı, antimon zamak hurdası, çelik hurdası, çinko hurda, kalay alım satımı hizmeti veriyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve toplama demir, bakır, çatı minare kurşunu, kablo hurda, çinko, alüminyum alımı yaparken değerinden daha fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Şehzadeler de hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. Şehzadeler de adresinizden hurda malzeme almaktayız.

Bugün de sizlere Şehzadeler’de hurda alan firmalar ile firmamız arasındaki profesyonellik farkını açıklamaya çalışmaktayız. Şehzadeler merkezinde ikinci el mutfak eşyası ve hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda malzeme satmak isteyenlerin memnuniyetine öncelik vererek çok çalışmadan kazanç elde etmeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz.

Şehzadelerde Bakır Hurda Alan Hurdacı Firma

Şehzadelerin yakınlarından hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Bakır tencere, hurda bakır lama, bakır TTR kırma hurda, tel hurda, büyük bakır kazan için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır kap kacak, hurda levha, bakır petek, bakır eşya hurdası, hurda bakır hammadde alım satımı yapmaktayız.

Şehzadeler de hurda bakır alımı yapan hurdacı numarasını tek tuşla arayın tecrübeli hizmetlerimizin tadına varın! Manisa Şehzadeler’de bakır hurda alan hurdacı firmalar arasındayız.
Şehzadeler hurda bakır fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayınız. Anlık hurda bakır fiyatları sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır fiyatları Şehzadeler çevresinde değişmiş olabilir. Yanık bakır hurda, 3/8 bakır boru, antigron bakır kırma, hurda bakır kızıl talaş, 40 ambar, profil, soyma bakır alımı yapıyoruz.

Şehzadeler’de Kablo Hurdası Alanlar

%50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablolar, elektrik kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Şehzadeler de yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken değerinden yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Şehzadeler in en büyük hurdacısı Özkutlusan ile sizlerde kârlı çıkabilirsiniz. Hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları, tek damar kablo hurdası, karışık kablo hurdası, hurda enye kablo ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Hurda kablo alanlar başlıklı yazıyı okuyun. Çevremizde fare yemez kablo hurdaları, yeraltı kablosu, hurda yer altı enerji kablosu, hurda çelik içli enerji kablosu alım satımında en güzel fiyat listesini gönderiyoruz.

Şehzadeler’de hurda kablo alımı yapıyoruz. Şehzadeler bölgesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Ptt kablo içi (deşe), hurda telefon kablolar, hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo hurdaları satarak para kazanmak isteyenler bize ulaşın.

Şehzadeler’de Hurda Krom Alım Satımı

Adresten krom 310 kalite hurdası, 310 krom paslanmaz hurda talaşı, 304 kalite krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 316 hurdası, 316 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 304 krom hurdası talaşı alım satımlarında güncel fiyat sunuyoruz. Manisa Şehzadelerde hurda krom paslanmaz 430, paslanmaz krom 201 kalite hurda talaşı, hurda krom makine parçası, krom 201 hurdası, krom 202 hurdası, krom paslanmaz 430 hurda talaşı, 202 kalite krom hurda talaşı almayı devam ettiriyoruz.

Şehzadelerde hurda krom alım satımı yapıyoruz. Şehzadeler hurda krom fiyatları için firmamıza ulaşın. Krom hurda alanlar konusunda bilgi edinmek amacı ile konusunun olduğu linke tıklayabilirsiniz.

Hurda paslanmaz krom alan Şehzadeler hurdacı şirketiyiz. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz elde edilir.

Şehzadeler de Alüminyum Hurda Alım Satımı

Kimyasal elementlerden biri sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünek metal cinsidir. Jant, alüminyum sac levha, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel, hurda alüminyum tencere tava alımı yapıyoruz. Şehzadelerde adresten profil eloksallı alüminyum hurdası, alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatörü hurdası alabilmek için telefon etmenizi beklemekteyiz.

Şehzadeler de alüminyum hurda alanlar arasındayız. Sizin desteğiyle Şehzadeler’de her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Her çeşit tonajlı hurda alüminyum alıyoruz.
Şehzadeler hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için arayınız.

Sitemizdeki Şehzadeler hurda alüminyum fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki hurda alüminyum alan yerler metine göz atabilirsiniz. Özkutlusan firmamıza güvendiğiniz nedeni ile sonsuz teşekkürler. Hurda alüminyum kutu, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum radyatör peteği hurdası, kaba alüminyum talaşı alıyoruz. Hurda alüminyum kalın profil, alüminyum piston, alüminyum araiş, kartel, hurda alüminyum kalıp alımı yapan hurdacıyız.

Şehzadeler’de Pirinç Sarı Hurda Alımı

Şehzadeler’de hurda sarı ticareti yapanlardanız. Şehzadelerin bütün sokaklarında sarı araba radyatörü, hurda su saati, hurda sarı vana musluk, hurda sarı külçe, hurda sarı kırkambar, sarı pirinç talaşı, hurda bronz fosfor araiş (Cusn8) alımı yapıyoruz.

Sayfamızdaki Şehzadelerdeki hurda sarı pirinç kg fiyatını uygulamamızı kullananlara günlük ulaştırmaktayız. Pirinç sarı hurda alanlar başlıklı metini inceleyin.
Şehzadeler hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Özkutlusan olarak MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, sarı pirinç araiş, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, pirinç sarı araiş hurda MS-64, araiş sarı MS-70 ticaretinde lideriz.

Hurda Demir Alan Şehzadeler Hurdacı

Adresten asansör malzemesi, demir kapı, hurda demir merdiven korkuluğu, tufal hurda, demir pencere korkuluğu, alımı yapan hurdacıyız. Hurda demir, dünyada bol miktarda alım satımı yapılan metaller içindedir. Sitemizdeki Şehzadeler ekstra demir hurdası fiyat listesi her dakika güncelleniyor.

Yüksek tonajlı hurda döküm demir, inşaat demiri hurdası, pik demir, inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu için peşin para ödeme yapıyoruz. Şehzadeler hurdacı firma olarak teneke, hurda toplama demir, DKP demir hurda, extra demir hurda, talaş demir hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar arasında bulunuyoruz. Güncel demir hurda fiyat listesi öğrenmek nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı gönderisine göz gezdirmek isteyebilirsiniz.

Şehzadeler’de Kağıt Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki hurda kitap alan yerler hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Şehzadeler de kağıt hurdası alım satımı yapmaktayız. Tonajlı hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı, peçete hurdası, defterler alıp satarken uyguladığımız fazladan titizlik sayesinde hurda satmak isteyenlere ederinden yüksek kazanma avantajı takdim ediyoruz.
Şehzadeler hurda kağıt fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Şehzadeler etrafında hurda bristol kağıt, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda alıyoruz. Yüksek fiyatlarla karışık renkli kağıt hurdaları, hurda koli, kartonlar, beyaz kağıt hurda alım satımı yapan depolar içindeyiz.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Tabldot tabakları, su sebili, çay ocağı malzemeleri, espresso makineleri, pop corn arabası, ayran köpürtme makineleri, kıyma makinesi dişlisi temin etmekteyiz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel aspiratör, krom evye, krom davlumbaz, dilendirici küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restoran tipi 3 gözlü ocak vb. lokanta ve restoran tipi mutfak malzemesini incelemeniz amacı ile alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. İkinci el tabak kurutma tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte ikinci el lokanta mutfağı aletleri alımı yapıyoruz. Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alıyoruz.

Şehzadeler Hurdacı Sitesi

Hurda nikel, karbür, motor hurdası, hurda titanyum, hurda imalat artığı almaktayız.

Manisa Şehzadeler hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Katiyen hurda araç veya bisiklet hurdası almıyoruz. Bu sebep ile hurda otomobil yedek parça almak maksadıyla gelen çağrıları açmıyoruz. Şundan eminiz ki Şehzadeler oto sanayi sitesi içerisinde çıkma oto parçası işleri yapan dükkanlar mevcuttur. Rica ederiz bu işlerde o işi yapanları arayın.

Şehzadeler organize sanayi bölgesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 hurda step motor alımı yapmaktayız.

Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalarla elde edilmektedir. Daha sonra metalurjik işleme ile işlenir. Yer kabuğunda doğal olarak bulunabilir. Bilindiği üzere akülerin imalatında, askeri mühimmatlarda, pigmentlerde, benzin katkısında, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtımlarda, kablo yalıtımında, alaşımlarda kurşun metali kullanılmaktadır. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaller arasındadır. Şehzadeler hurdacı Özkutlusan olarak Cami minare kurşunu, kurşun oluk, levha kurşun, hurda kurşun boru için adresinize geliyoruz. Ayrıca Şehzadeler de çinko hurda alımlarına özel fiyat uyguluyoruz. Çinko hurdası satın alan yer arıyorsanız hemen aramadan karar vermeyin.

Plastik Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Şehzadeler’de ABS plastik, jelatin hurdası, polistiren, polipropilen moblen hurda alım satımında liderlik görevini üstleniyoruz. Şehzadeler hurda plastik fiyatları sormak için telefonumuza ulaşın. En yüksek fiyatlarla beyaz naylon, pimapen parçası, hurda mavi kapak, kırkambar plastik hurdası, temiz pet şişe hurdası alımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Plastik hammadde; Hidrojen, azot (N), Oksijen, (C) karbon ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Şehzadeler Hurdacı Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları sormak için bizleri aramanız yeterlidir. Hurda bakır fiyatları hakkındaki makaleyi okuyun. İnternet sitemizdeki Şehzadeler hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Profesyonel Şehzadeler hurda fabrikası olarak hurda alımını yeni Şehzadeler hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz.

Elektronik Hurdası Alımı

Sıfır ve temiz kullanılmış elektronik alet alımında değerini yerinde ödüyoruz. Merdaneli çamaşır makineleri, ütü, tartı, ocak, 7 programlı bulaşık makineleri, fırın, buzdolabı, ütü masası, çay ve türk kahvesi makinesi, kombi, klima, fön makinesi, vantilatör fiyatı talep etmek amacı ile bizimle [iletişime. Dizüstü bilgisayar Hurdası fotokopi makineleri, CRT monitör, power, belge tarayıcı, renkli yazıcı, ram, ekran kartı, işlemci CPU, DDR rulo, sunucu, SSD harddisk, elektronik kart, anakarat, ses kartı, ADSL modem almaktayız. Akıllı telefon kartları, adaptör, elektrik trafoları, GSM baz kartları, kontaktör, termik röleler, röleler, elektrik pano malzemeleri alımında en iyi fiyatları veriyoruz.

Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Sac; demirlerin levha biçimine getirilmiş halidir. İki merdane arasında farklı kalınlıklarda düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş standart ölçülerde şeritler halinde kesilmektedir.

Varil, demir kapı, sandviç panel, çatı üretiminde levha sac kullanılmaktadır. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapılarında sıklıkla kullanılmaktadır. Kapı, varil, çatı, sandviç panel üretim alanlarında sac levhası kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyalardan sac hurda çıkarılmaktadır. Depo çatısı kaplamak için kullanılabilecek durumda sac hurdası satıyoruz. Şehzadeler’de hurda sac satmak amacıyla hemen bizi arayabilirsiniz.

Hurda Jeneratör Alan Hurdacılar

Şehzadeler çevresinde ikinci el jeneratör hurdası alıyoruz.
Şehzadeler ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektriğin bulunmadığı yerlerde elektrik jeneratöründen faydalanılmaktadır.

Kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Lakin eski jeneratör bozuk olsa dahi atıl olamaz. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi istemeden jeneratörlerinizi satmayın.

Şehzadeler Hurda Raf Alanlar

Çelik raf hurdası işleri yapıyoruz. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda raf fiyatları hakkındaki haberimizi ziyaret edin. Çoğunlukla hizmeti bırakmış dükkanlardan satın aldığımız orta reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, mağaza rafı hurdaları, hurda demir raflar içinden seçilen yeni gibi ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Şehzadeler hurda raf fiyatları listesine ulaşmak maksadiyla çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

Şehzadeler’de Fabrika Bozumu

Kapanmış fabrika sökülürken öncelikle yıkımı yapılacak mülkün detaylıca dolaşılarak gerekli projenin ayarlanması uygun olur. Binaların yapılış projesi diğerlerinden farklıdır. Dolayısı ile yıkım şekli de farklı yapılmalıdır. Fabrika yıkımı tamamlamak ekosistemin korunması ve iş sağlığı sebepleriyle riskli işlerdendir. Uzmanlık alanı yıkım olan ekipler tarafından yapılmalıdır. Şehzadeler fabrika söküm ve bozum işleri gerçekleştiriyoruz.

Şehzadelerde Çinko Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Açık gri mavimsi renkteki çinko geçiş metalleri içerisindedir. Çinko elementi amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur. Çinko madeni, yeryüzünde en çok çıkarılabilen metal elementlerinden birisidir.

Çinko, antik dönemlerden beri biliniyor. Ama nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam olarak öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Şehzadeler hurdacısı olarak çinko çatı sökümü, hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz.

Şehzadeler 2.El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Yıkılmış elbiseci binalarından kenara ayrılan yeni ayarında 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler alıyoruz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, boya tabancası, harç mikseri 2.el demir iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Dolayısıyla kapanan fabrikalardan satın almış olduğumuz defolu fayanlar, laminant parke, çatı tavanları, kiremitler ekonomik fiyatlara satıyoruz.

Şehzadeler de Renkli Cam Hurdası Alanlar

Şehzadeler merkezinde cam hurdası alanlar arasında yer alıyoruz. Genellikle renkli ve şeffaf karışık soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, kola şişesi, konserve şişesi, çıkma araba camları hurdası, renkli cam şişe hurdası cinslerde cam hurda tonajlı alınıp satılıyor. Cam yarısaydam veya saydam oldukça kırılgan ve sert yapıdaki sıvı muhafaza eden amorf yumuşak olmayan bir malzemedir.

Şehzadeler de Akü Hurdası Alımı

Küçük akü hurdası, hurda sulu akü, kuru akü hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken aletlerde akümülatörden faydalanılmaktadır. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı değildir. Aynı zamanda alıcıya elektrik akımı göndermek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörün üreteceği voltajı düzeltmek amacı ile aküden faydalanılarak cihaz korunmuş olur.
Şehzadeler hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Aküler; motorsikletler benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektrikli aletlerde kulanım görmektedir. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik biçimde vermeye yarar.

Şehzadeler Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Şehzadeler de çelik konstrüksiyon sökümünde 29 tecrübeli geçmişe sahip uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Kalan parça çelikler geri dönüştürülebilir. Hızlı kapatma açısından en ideali çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatı tasarımlarının sökümü ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Prefabrike binalarla çelik konstrüksiyon fabrikalar söküm işlerinde binanın inşaat projeleri incelenmelidir. Böylece ikinci el çatı makası ve 2.el çelik malzemesi şeklinde satılabilecek olanlar değerinde alınabilir. Kapalı mekanların en önemli tarafı hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yarar.