Gündoğmuş Hurdacı

Gündoğmuş hurdacı ve geri dönüşümcüleri içerisinde ikinci el inşaat malzemeleri için doğru tekliflerini Özkutlusan uygulamaya devam etmektedir. Hurda eşya alım satımında deneyim ile hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Özkutlusan sizler gibi kaliteden anlayan müşterilerine gece gündüz hizmet sunmaya devam ediyor.

Gündoğmuş genelinde hizmet veren Özkutlusan kalitesiyle Gündoğmuşdaki hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerine kıymet vermekteyiz. Gündoğmuş’un tümünde hurda ve 2.el eşyalar alım satımı için hurdanın tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz.

Hurdalarınızın tutarını hesaplatmak için çok geçmeden firmamıza ulaşıp en geç 2 dakikada fiyat teklifi alabilirsiniz. En yakın Gündoğmuş çevresi hurdacısı olarak benzersiz hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. Gündoğmuş da hurda hurda depoları içinde çok beğenilen özel hizmetlerimizle ön plana çıkmayı başarmaktayız.

Gündoğmuşda hurdacı firmaların en iyisi olarak hizmetlerimizi müşterilerimiz için okuduğunuz yazıda derledik. Gündoğmuş sanayi etrafında geri dönüşümcü tesisler içerisindeyiz. Yüksek tonajlı miktarda hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun ticaretinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Gündoğmuş hurdacı olarak Gündoğmuş da hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Satılacak hurdanızın bedelini yanınızda yüksek fiyat listesi ile hesaplamaktayız. Hurda malzemelerinizi yerinden bizzat alıyoruz. Gündoğmuş’da uygulanan hurda fiyatlandırması ile alım yapmaya devam ediyoruz.

Gündoğmuş’daki Hurdacı Firmalar

Sizde her tür hurda satışı amacıyla bize ait telefon numaralarını tuşlayabilirsiniz. Gündoğmuş’da hurdacı firması olarak Gündoğmuş’un tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her miktardaki atık malzemeniz için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Geri dönüşüm ve hurdacılık hizmetlerinde Yirmi dokuz senelik deneyim ile güvenilir hizmet vermekteyiz. En yakın Gündoğmuş hurdacı firma olarak buradayız. Antalya’nın tüm sokaklarında yaptığımız gibi Gündoğmuş genelinde de hurda alım satım faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel Antalya hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Gündoğmuş hurdacı firma mı arıyordunuz? Gündoğmuş’un en kurumsal iş yapan geri dönüşüm firması Özkutlusan’la tanışın! Özenli çalışmalar yürüterek kazanmayı hedefleyerek piyasadan yüksek hurda fiyatı sunmaktayız.

Gündoğmuş Hurda Alımı

Gündoğmuş’un tüm caddelerinde her nevi hurda alımı işlerinizde yardımcı oluyoruz. Gündoğmuş’da çelik, kalay, hurda antimon zamak, torna makinesi artığı hurda malzeme, hurda çinko almaya devam etmekteyiz. Gündoğmuşda yerinizden hurda alım hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz.

Bu makalemizde sizin gibi hurda satmak isteyenlere Gündoğmuş’da hurda alan fabrikalarla firmamız arasındaki farkımızı anlatacağız. Müşteri memnun olmasına öncelik vererek sürümden kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Toptan kablo ve bakır hurda, alüminyum hurdası, hurda sarı, çinko hurdası, hurda demir, kurşun hurda alımlarında piyasasının üzerinde fiyat listeleri vermekteyiz. Gündoğmuş’da hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve uzman kadromuzla liderlik yapıyoruz.

Gündoğmuş Hurdacı Firma Numarası

Bilindiği gibi hurdacılık doğaya ve geleceğe fayda sağlamaktır. Sizlerde isterseniz topladığınız hurdayı satarak yurdumuzun gelişimine yardım edebilirsiniz. Yirmi dokuz senedir binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşüm vasıtasıyla ekonomiye kazandırdık. Bizim çalışmalarımızla ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi.

Gündoğmuş hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Fazla zaman geçirmeden numaramızı tuşlayarak, günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satın.

Dolayısıyla hurda satmak amacı ile telefon numaramızı arayabilirsiniz. Gündoğmuş hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde yer almaktadır.

Gündoğmuş da Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

Toptan demir döküm hurda, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demiri hurdası, pik demir, inşaat yıkım hurdası alımı yapılır. Hurda demir alan fabrikalar içinde yer alıyoruz.

Gündoğmuşda extra hurda demir, teneke, hurda demir talaşı, DKP demir hurdası, toplama demir ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Adresten hurda demir trabzan, asansör hurdaları, demir kapı, pencere korkuluğu, tufal hurda, Gündoğmuş hurdacısıyız. Anlık demir hurdası fiyatları öğrenmek sebebiyle şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda alan yerler sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Demir hurdası, dünya genelinde en çok alınıp satılan metaller arasında yer almaktadır. Bu sayfadaki Gündoğmuş 1.sınıf hurda demir ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Gündoğmuş da Bakır Hurda Alımı

Antalya Gündoğmuş’da bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Gündoğmuş hurda bakır fiyatları için firmamızla irtibata geçin. Bakır levha hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır hammadde, bakır süs eşyası, eski bakır tepsi alıyoruz.

Gündoğmuş’da bakır hurdası alan hurdacı şirketimizi acilen arayın hızlı hizmetimizin keyfini yaşamaya başlayın! Eski bakır kazan, TTR kırma, bakır tel, bakır lama, hurda bakır tencere alıyoruz. Gündoğmuş da kurumsal hurdacısı olarak hurda bakır alım satım hizmeti veriyoruz.

Hurda bakır talaşı, ince profil hurda, hurda yanık bakır, antigron kırma (Granür), soyma bakır hurdası, kırkambar hurda, 1/2 bakır boru hurdası alanlar içindeyiz. Hurda bakır alanlar konumuzda geniş bilgilere erişebilirsiniz. Gündoğmuş hurda bakır fiyatları saat başı güncellenmektedir.

Gündoğmuş’da Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Krom paslanmaz hurdası alan Gündoğmuş hurdacı firması Özkutlusan hizmet vermeye devam ediyor. Hurda krom alanlar gönderimize bir bakmak istemelisiniz. Antalya Gündoğmuşda 202 krom hurdası, 202 krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda krom makine, krom 201 kalite hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 430 kalite, hurda krom paslanmaz 201 kalite, paslanmaz krom 430 hurdası talaşı almaktayız.

Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Nikel metal ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur.

Adresten krom 310 kalite hurda, 316 krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 316 kalite hurda, 304 krom hurda ticareti yapıyoruz. Gündoğmuş’da hurda krom ticareti yapıyoruz.
Gündoğmuş hurda krom fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gündoğmuş’da Hurda Sarı Alımı

Gündoğmuş hurdacı Özkutlusan olarak sarı araiş hurdası MS-70, hurda sarı araiş MS-64, hurda sarı araiş, MS-58 hurda sarı talaşı, MS-58 hurda sarı çubuk ucu alımında piyasaya hakimiz. Sayfamızdaki Gündoğmuş’daki hurda sarı ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurdası alanlar konulu paylaşımımıza bir göz gezdirebilirsiniz. Gündoğmuş hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız.

Gündoğmuş bölgesinde hurda fosfor araiş, hurda sarı pirinç talaşı, sarı araba radyatörü, su saati, kırkambar sarı hurda, külçe sarı hurdası, hurda sarı musluk alımı yapıyoruz. Gündoğmuş hurdacı olarak hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

Gündoğmuş da Hurda Kablo Alım Satımı

Gündoğmuş’da kablo hurdası alan hurdacılar içinde en iyi fiyat teklifini vermekteyiz. Elektrik kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası ticaretinde deneyime sahibiz.

Kesin bilgi için kablo hurdası alanlar metne bir göz atın. Gündoğmuş da yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden daha yüksek fiyatlar veriyoruz.

Hurda telefon kablolar, ptt kablo hurdaları, hurda ptt kablosu içi, hurda ptt kablosu içi yağlı satmayı dileyenler bize ulaşın. Gündoğmuş’da hurda kablo alan yerler arasında en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Gündoğmuş’un en iyi hurdacısı ile sizde kârlı çıkın. Tek damar kablo hurdası, enye kablo hurdası, karışık kablo, iç tesisat kabloları, antigron kablo Gündoğmuş hurdacısıyız. Gündoğmuşda hurda çelik içli kablolar, çelik zırh kablo hurdaları, yer altı enerji kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatları biz veriyoruz.

Gündoğmuş’da Hurda Alüminyum Alım Satımı

Özkutlusan firmamıza duyduğunuz güven için saygılar sunarız. Her türlü toptan hurda alüminyum nakit alınır. Gündoğmuş hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Sizlerin sayesinde sürekli tecrübe elde ediyoruz. Hurda alüminyum jant, alüminyum sac levha hurdası, alüminyum petek, alüminyum tencere tava, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurdası Gündoğmuş hurdacısıyız. Konumdan hurda klima alüminyum radyatör, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant içi hurdası, profil eloksallı alüminyum hurdası alımı için irtibat kurmanızı beklemekteyiz.

Kimyasal elementler arasında olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır. Gündoğmuş’da alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Alüminyum sert kartel hurda, piston, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum profil hurda, hurda araiş Gündoğmuş geri dönüşüm ve hurda firması olarak hizmetlerimizi veriyoruz.

Alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör, alüminyum levha, kaba alüminyum talaşı ticareti amacıyla arayın. Sayfamızda yayımlanan Gündoğmuş alüminyum hurda kg fiyatını whatsapp grubumuzdakilere saat başı ulaştırılmaktadır.

Elektronik Hurda Alımı

Termik röleler, adaptör, elektrik pano malzemeleri, röle, adroid telefon kartı, kontaktör, trafo, GSM baz kartları alıyoruz. Kombi, çamaşır makineleri, vantilatör, terazi, klima, saç kurutma makinesi, bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, fırın, çay ve türk kahvesi makineleri, mini buzdolabı, ütü alıyoruz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları ekrankartı, işlemci, ram, güç kaynağı, lazer yazıcı, ses kartı, resim tarayıcı, LCD monitör, server, eski ana kart, fotokopi makineleri, ADSL modem, DDR rulo artıkları, SATA hard disk, elektronik kart satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Her nevi elektrikli ev eşyası alırken nakit ödemeler yapıyoruz.

Gündoğmuş İkinci El İnşaat Malzemesi Alımı

Yıkılan ardiye vs binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda ikinci el pencere, mutfak dolapları, kapı alıyoruz. Dolayısı ile iflas eden esnaflardan satın aldığımız küçük defoları olduğu belli olmayan tavanlar, kiremit, fayans ve kalebodurlar, su geçirmez laminantlar uygun fiyatlara satışını gerçekleştiriyoruz.

İnşaat alanlarında alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç mikseri, boya tabancası ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur.

Gündoğmuş’da 2. el Hurda Sac Alımı

Demir kapı, çatı kaplaması, sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Çeşitli gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapaklarında kullanılmaktadır. Çatı, sandviç panel, kapı, varil üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Tüm saydığımız eşyalardan sac hurdası çıkarılabilir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Sac; demirlerin levha haline getirilen halidir. Silindirle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş boyutlarda kesilir. Bağ gumelesi tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gündoğmuş hurda sac alımı yaptığımız yerlerdendir.

Gündoğmuş Hurda Çinko Alımı

Gündoğmuşda çinko çatı sökümü, çinko levha için peşin ödeme yapıyoruz. Geçiş metalleri içerisinde bulunan çinko mavimsi açık gri renklidir.

Antik çağlardan beri biliniyor. Fakat üretimi ve kullanılması tam manası ile anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Çinko, yer yüzünde en çok miktarda bulunan metal elementlerinden biridir. Element olan çinko amonyak, siyanür, halojen, amin iyonlarıyla bileşikler meydana getirmektedir.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun binlerce yıldan bu yana sıklıkla kullanılan metaller içerisindedir. Gündoğmuş hurdacı Özkutlusan olarak kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minare kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun boru söküm işleri için adresinize geliyoruz. Ayrıca Gündoğmuş da hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin.

Yaşam alanlarımızda kablo izolasyonu, pigmentler ve kimyasal maddelerde, mühimmatlarda, çeşitli alaşımlar üretilirken, akü imalathanelerinde, benzin katkısında, radyasyon yalıtımlarında kurşuna yer verilmektedir. Yer kabuğunda doğal olarak bulunmaktadır. Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme benzeri aşamalarla elde edilir. Ekstraktif metalurji ile kullanılır hale getirilmektedir.

Gündoğmuş Hurdacılar Sitesi

Hurda imalat artığı, motor hurdası, karbür hurdası, hurda nikel şablon, titanyum hurdası alıyoruz.

Antalya Gündoğmuş hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet sunuyoruz. Katiyen hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. bu sebeple hurda veya 2.el araba yedek parça istemek maksadı ile gelen çağrıları açmıyoruz. Şüphesiz ki Gündoğmuş oto sanayisinde çıkma oto yedek parçası ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Lütfen bu işlerde onları arayınız.

Gündoğmuş sanayi sitesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 hurda step motor alımı yapmaktayız.

Gündoğmuşda Hurda Karton Alanlar

Ederinden fazla fiyata hurda renkli kağıt, beyaz kağıt hurda, karton hurda, hurda koli alan yerler arasındayız. Gönderdiğiniz adresten selpak peçete hurdası, okul kitapları, defter hurdası, hurda A4 kağıtlar alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra özenle size çok daha yüksek oranda kazanma şansı veriyoruz.
Gündoğmuş hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayın. Gündoğmuşda hurda kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası alıyoruz. Bir diğer sayfamızdaki kitap alan hurdacı hakkındaki makaleyi okumalısınız. Gündoğmuş’da kağıt hurdası alımı yapmayı sürdürüyoruz.

Plastik Hurdası Alanlar

Dilediğiniz yerden şeffaf naylon poşet hurdası, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurda, hurda pet şişe, pimapen alım satımı yapıyoruz. Gündoğmuş genelinde hurda jelatin, polipropilen moblen, ABS plastik hurdası, polistiren alım satımında en iyi fiyat bilgisini sunuyoruz.
Gündoğmuş hurda plastik pimapen fiyatları bulunan listemiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hammadde, Karbon (C), oksijen, Azot (N), Hidrojen (H) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Jeneratör Hurda Alımı

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratörler bozuk olsa dahi kıymetlidir. 2.el jeneratör alım hizmeti vermekteyiz.
Gündoğmuş 2.el jeneratör fiyatları sormak için bizlerle iletişime geçin. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektriğin erişilemediği bölgelerde jeneratörler kullanılmaktadır. İkinci el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi bizimle irtibata geçin.

Gündoğmuşda Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı sebepleriyle risk taşıyan işler arasındadır. Deneyimli personellerce kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. Gündoğmuş’da fabrika yıkım ve söküm işlerinde lideriz.

Her yapının inşa ediliş projeleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle yıkım biçimi projesine uygun tamamlanmalıdır. Sökümden önce yıkımı arzu edilen binanın titizlikle incelenmesi gerekmektedir.

Gündoğmuş Hurdacı Hurda Fiyatları

Sitemizdeki Gündoğmuş hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Sayfamızdaki hurda fiyatları 2021 konuya göz atabilirsiniz. Kurumsal Gündoğmuş hurdacı firması olarak bütün alımlarımızı güncel hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Güncel hurda fiyatları sormak için en yakın ekibimizi arayabilirsiniz.

2.El Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Çelik raf hurdası alım satımı yapmaktayız. Gündoğmuş hurda metal raf fiyatları talep etmek maksadı ile hatlarımızı arayabilirsiniz. 2. el raf hurdası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.. Fiyatları incelemek için hurda raf alan firmalar sayfamızı ziyaret ediniz. Genelde ekipmanını yenileyen dükkanlardan aldığımız market rafları, çelik raf hurdası, ürün teşhir reyonları, teşhir rafları, demir raflar içinden personelimizce seçilen yeniden farksız ikinci el market rafı satan firmalar içindeyiz.

Akü Hurda Alanlar

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde akülerden faydalanılmaktadır. Sulu akü hurda, kuru akü hurdası, küçük akü hurdası alıyoruz. Elektriği kimyasal enerji olarak depolayarak gerektiğinde elektrik olarak veren depolama araçlarıdır. Akü; arabalar benzeri enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bir takım elektronik alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Aküler, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcılara akım iletmek, voltajı dengelemek yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj düzeltmek amacıyla akülerin görevlerindendir.
Gündoğmuş hurda akü fiyatları öğrenmek için bizlerle irtibata geçin.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

Popcorn arabaları, su sebili, kıyma makineleri, tabldot, espresso makineleri, ayran köpürtme makinesi, elektrikli çay dobajı temin etmekteyiz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, lokanta tipi 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, küvet, dinlendirici vs endüstriyel tipte mutfak aletlerini incelemek için alıcıları işyerimize davet ediyoruz. Endüstriyel mutfak ekipmanları alıyoruz. Kısa süreliğine kullanılmış olan lokanta tipi bulaşık makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz. 2.el tabak kurutma tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Gündoğmuş çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinde deneyimli uzman kadromuz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Çelik bina prefabrik spor kompleksleri sökümlerinde yapının imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılabilecekler ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası artan çelikler geri dönüştürülebilir. Mekanların en önemli tarafı hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Sağlamlık açısından en sağlam çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının yıkım sökümü ötekinden farklı yöntemlerle tamamlanır.

Gündoğmuş da Şefaf Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıda olan su geçirmeyen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerin adıdır. Gündoğmuşda hurda cam alan firmalar içinde bulunmaktayız. Genelde şeffaf ve renkli karışık hurda cam şişe, kırık oto camları, içecek şişesi, meşrubat şişesi, kola şişesi, süt şişesi, soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, cam kavanoz, konserve şişesi çeşitlerinde cam hurdası bulunmaktadır.