Hacıbektaş Hurdacı

Hacıbektaş’da hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Hacıbektaş da hurda alanlar arasında hizmetlerimiz ile lider konumdayız. Özkutlusan firmamız ile hurdacılık faaliyetlerinin profesyonel anlayış edinmesini sağlamaktayız.

Hacıbektaş güncel hurda fiyatları ile hurda alım satımı hizmetleri için firmamızı firmamızla iletişim kurun. Hacıbektaşda hurda alan fabrikalardan biri olmanın keyfini personellerimiz ile paylaşmaktayız.

Toptan demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası alışverişlerinde Hacıbektaş piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Hacıbektaş hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda alım satımlarında sektördeki yılların kazandırdığı prensipler ile kurumsal hurdacı firması olarak hareket etmekteyiz. Hacıbektaş merkez hurdacı firma olarak özel fiyat listesiyle göndereceğiniz konuma geliriz.

Hurda malzemelerinizin değerini öğrenmek için vakit kaybetmeden Özkutlusan firmamızı telefon rehberinize kaydedip maksimum iki dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hacıbektaş hurdacı firma olarak hurda atık alıyoruz.

Hurdanın bedelini tartıldıktan sonra avantajlı fiyatlardan hesaplıyoruz. Hacıbektaş hurdacı firmamız Özkutlusan hurdalarını satmak isteyenlere günün her saati hizmet sunmaktadır.

Hacıbektaşdan hurda malzeme ve temiz kullanılmış ofis mobilyası ticareti yapmaktayız. Elinizde bulunan her çeşit hurdanızı adresinizden almak amacıyla Hacıbektaş’da hurda toplama merkezi açtık.

Hacıbektaş Hurda Alımı

Yüksek tonajlı pirinç sarı ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir alırken piyasadan daha fazla fiyat teklifleri sunmaktayız. Hacıbektaş da hurda alım satımı yapanlar içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimizle öncülük yapmaktayız. Hacıbektaşda konumdan hurda ve ikinci el malzeme alım satımı yapmaktayız. Hacıbektaş da her türlü hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Bugün siz kıymetli müşterilere Hacıbektaş’da hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla Özkutlusan arasındaki farkı açıklamaya çalışmaktayız. Hacıbektaş’da hurda üretim artığı, zamak hurda, hurda çelik, çinko hurda, kalay hurdası almaya devam etmekteyiz. Müşterilerimizin memnun kalmasını ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaç edindik. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz.

Hacıbektaş’da Hurdacı Telefon Numarası

Hacıbektaş hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. 1993 yılından bu zamana tonlarca sarı pirinç hurdasını geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Firmamızın çalışmaları ile çevreye daha az zarar verilmesi sağlandı. Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe katkı sağlamaktır. Eğer sizler de isterseniz elinizdeki hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Bu neden ile hurda malzeme satmak amacıyla numaralarımızı tuşlamanız yeterlidir. Boşa süre geçirmeden arayın, en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi peşin paraya çevirebilirsiniz. Hacıbektaş adresten hurda alımı hurda alım faaliyetleri sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer almaktadır.

Hacıbektaş Hurdacı Firma

Hacıbektaş hurdacısı olarak Hacıbektaş’ın her ilçesinde her nevi hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanızın alım satımı için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Kurumsal anlayışla standarttan fazla kazanmayı istemekteyiz. Hurdacılık faaliyetlerinde Yirmi dokuz yıllık tecrübe ile hurdacılığa yenilikler getirmeye özen gösteriyoruz. En yakın Hacıbektaş hurdacı firması olarak buradayız. Nevşehir’in tamamında olduğu gibi Hacıbektaş etrafında da bütün hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Her türlü Nevşehir hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Hacıbektaş’da hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Hacıbektaş’ın profesyonel hurda alım satımı firması Özkutlusan’la tanışma zamanınız gelmiş! Sizde her türden hurda bakır satışı sebebiyle şirketimizi çaldırabilirsiniz.

Hacıbektaş Alüminyum Hurda Alan Yerler

Hurda alüminyum piston, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum kalıp, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Nevşehir Hacıbektaş’da alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Bize verdiğiniz önem nedeniyle teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hurda alüminyum jant, alüminyum tencere, hurda alüminyum tel, alüminyum tabak, alüminyum sac hurdası, petek alan hurdacı firmasıyız. Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Adresten alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum alikobant içi siyah alımı yapmak için telefonlarınızı beklemekteyiz.

Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurda alım satımı yapılır. Hacıbektaş hurda alüminyum fiyatları sormak için arayın. Alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek radyatör, levha, alüminyum talaşı, hurda alüminyum imalat artığı satışı yapmak maksadıyla arayın. Gönderimizde yayınlanmış olan Hacıbektaş alüminyum hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Daha kesin bilgi için sitemizde önceden yazılan alüminyum hurda fiyatları metne göz atabilirsiniz. Bize hurda satanların yardımıyla her geçen gün tecrübe elde ediyoruz.

Hacıbektaş’da Kablo Hurdası Alımı

%40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablo hurdaları alımında öncüyüz. Hacıbektaş da yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden fazla fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Hacıbektaş ın en büyük hurdacısı olmanın gururunu sizler ile paylaşıyoruz. Hurda tek damar kablolar, antigron kablo, karışık kablo hurdaları, enya kablo hurdası, iç tesisat kabloları için nakit ödeme yapıyoruz.

Sitemizdeki hurda kablo içeriği inceleyin. Yakın çevrede çelik zırhlı kablo, fare yemez kablo hurdaları, hurda çelik içli kablo, yer altı enerji kablosu alımı esnasında en güzel fiyatları gönderiyoruz.

Hacıbektaş’da hurda kablo alan fabrikalar arasındayız. Hacıbektaş bölgesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ptt kablo hurdaları, ethernet kablosu hurda ptt kablosu içi yağlı, telefon kabloları, ptt kablo içi deşe hurdaları satmayı isteyenler hemen arayın.

Hurda Bakır Alan Hacıbektaş Hurdacı

Bakır alan hurdacılar makalemizde daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hacıbektaş hurda bakır fiyat listesi isteyebilirsiniz. Levha, bakır ham madde hurdası, hurda bakır süs eşyası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tepsi satmak için telefonumuzu arayabilirsiniz. Hacıbektaşda bakır hurdası alan hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın tecrübeli hizmetin keyfini yaşayın! Hacıbektaşın yakın bölgelerinden bakır hurdası alımı yapıyoruz. Hacıbektaşda hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hacıbektaş hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı görmek için bizimle iletişime geçin. 40 ambar, bakır boru, yanık bakır hurdası, bakır profil hurda, bakır talaş, soyma bakır hurda, antigron hurda alım faaliyetleri sunmaktayız. Hurda bakır lama, tel, tencere, hurda TTR kırma, hurda bakır kazan alınır.

Hacıbektaşda Demir Hurdası Alımı

Güncel hurda demir ton fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel hurda demir fiyatları paylaşımına bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Hacıbektaşda hurda ekstra demir, teneke hurdası, hurda demir talaşı, toplama demir hurda, hurda dkp demir alımı yapan firmayız. Demir hurdası, yer yüzünde en fazla alım satımı yapılan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Hacıbektaş 1.sınıf hurda demir kg fiyatını kayıt olanlara bedelsiz gönderiyoruz.

Hacıbektaş da tonajlı pik hurda demir, inşaat yıkım hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, hurda döküm demir, inşaat demiri alımı yapılır. Hurda demir alan geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Yerinden demir ev kapısı, hurda pencere demir, asansör malzemeleri, demir yangın merdiveni hurdası, tufal hurdası, alımı yapan hurdacıyız.

Hacıbektaş Hurda Sarı Alan Firma

Sitemizdeki Hacıbektaş sarı pirinç hurdası kg fiyatı günceldir. Sarı pirinç hurda alanlar başlıklı konuyu okuyabilirsiniz.
Hacıbektaş hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Hacıbektaş hurdacı Özkutlusan olarak pirinç sarı araiş hurdası MS-70, sarı pirinç araiş hurdası, sarı pirinç araiş MS-64, sarı çubuk talaşı MS-58 hurda, çubuk ucu parça sarı hurdası alımında öncülük etmekteyiz. Hacıbektaş hurdacı firma Özkutlusan firmamızla hurda sarı alanlar içindeyiz. Hacıbektaş bölgesinde külçe sarı, hurda fosfor, sarı musluk hurdası, hurda sarı kırkambar, hurda su saati, hurda sarı araba radyatörü, hurda sarı fermuar talaşı alanlar içindeyiz.

Hacıbektaş Hurda Krom Alanlar

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Nikel metal ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir. Nevşehir Hacıbektaş’da hurda krom 202 talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurda, 430 paslanmaz krom hurdası talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurdası, 201 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, paslanmaz krom 430 kalite hurdası alıyoruz.

Dilediğiniz yerden 304 paslanmaz krom hurda talaşı, 310 paslanmaz krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 304 kalite hurda, krom 316 kalite hurda, hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı, krom 310 kalite hurdası alım satımlarında rakip firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Hacıbektaş’da hurda krom alımı yapan firmayız. Hacıbektaş hurda krom paslanmaz fiyatları için arayabilirsiniz.

Paslanmaz krom alan Hacıbektaş hurdacı firmasıyız. Krom hurda alanlar krom hurda konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla linkine tıklayın.

Hacıbektaş da Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Hacıbektaşda toptan şeffaf pet şişe, kırkambar plastik, hurda kırmızı, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon, pimapen imalat artığı hurdası alıyoruz. Hacıbektaşda hurda polistiren, ABS plastik hurda, hurda jelatin, polipropilen alıyoruz. Hacıbektaş hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçin.

Plastik hammadde; karbon, hidrojen (H), (O) oksijen, azot ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Hacıbektaş’da Cam Hurda Alım Satımı

Hacıbektaş’da cam hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Çağımızda renkli hurda renkli cam şişe, çıkma araba camları hurdası, soda şişesi, gazoz şişesi, cam su şişesi, içecek şişesi, süt şişesi, cam kavanoz, meşrubat şişesi, kola şişesi, konserve şişesi biçimlerinde cam hurdaları baya fazla yeniden işleniyor. Cam yarı saydam ya da tam saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvı madde muhafaza eden amorf sert bir malzemedir.

Sac Hurda Alımı

Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir. Çatı, kapı, varil, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli vasıtaların kapılarında, uçak ve gemi gövdelerinde yoğun biçimde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız malzemelerden sac hurdası çıkarılmaktadır. Depo tavanı kapatmak için kullanımı uygun olan 2.el sac temin ediyoruz. Hacıbektaş genelinde sac hurda alımı amacı ile hemen bizi arayın. Sac; demirin levha biçimine getirilmiş halidir. İki merdane arasında değişik kalınlıklarda düzleştirilerek üretilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen ebat ve ölçülerde şerit gibi kesilir.

Kağıt Hurda Alım Satımı

Avantajlı fiyatlarla peçete ve kağıt havlu hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitapları, defterler alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesentle satıcılara daha yüksek kazanç etme imkanı veriyoruz. Hacıbektaş hurda kağıt fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Ederinden fazla liste fiyatlarıyla beyaz kağıt, karton hurdası, karışık renkli kağıt hurdası, koliler alımı yapan firmalar içerisindeyiz.

Hacıbektaş’da kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, gazete hurdası alıyoruz. Sitemizdeki hurda karton mukavva alanlar ile alakalı gönderiyi okumalısınız. Hacıbektaşda kağıt ve karton hurdası alımı yapmaya kesintisiz devam ettirmekteyiz.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrik bina çelik konstrüksiyon ahırlar sökülürken binanın inşa projelerine dikkat edilmelidir. Böylece 2.el çelik çatı makası ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılacak olanlar değerlendirilebilir. Dayanıklılık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatıların söküm yıkımı ötekinden değişiktir. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Nevşehir Hacıbektaş’da çelik konstrüksiyon bina sökülmesinde tecrübeli çalışanlarımızla hizmetler vermekteyiz. Mekanların en önemli yerlerinden biri hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı uzatmaya yarar.

Hacıbektaş Hurdacı Fiyatları

Fiyat listemizde yayımlanan Hacıbektaş hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Güncel Hacıbektaş hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için arayın. Güncel hurda fiyatları içeriğiyle paylaşılmış konuya göz atın. Tüm hurda alımını güncel hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz.

Jeneratör Hurdası Alan Yerler

Yaşamı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde jeneratör kullanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör alımında en güncel fiyatı bizler veriyoruz. Hacıbektaş ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Her tür malzemenin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Ancak eski jeneratör çalışmıyor olsada kıymetli sayılmaktadır. Hurda jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi hemen arayın.

Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun bilinen en eski metaldir. Yer yüzünde doğal olarak çıkarılmaktadır. Günümüzde kimyasal maddeler ve pigmentlerde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, askeri mühimmatlarda, akülerin imalatında, kablo izolasyonu, çeşitli alaşımlarda, benzin katkısında kurşuna yer verilmektedir. Özkutlusan olarak Hacıbektaşda kurşun yağmur oluğu, Minare ve Cami kurşunu, kurşun levha, hurda kurşun boru alımı için adresinize araçlarımızı gönderiyoruz. Ayrıca Hacıbektaşda hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satın alanlar arayışındaysanız hemen aramaktan çekinmeyin. Doğadaki cevherler patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılır biçime getirilmektedir.

Hacıbektaş İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

2.el krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Endüstriyel restoran ekipmanları almaktayız. 2.el krom tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Çay ocağı malzemeleri, su sebili, ayran makineleri, tabldot, bardak mısır arabası, kahve makinesi, kıyma çekme makinesi bulundurmaktayız. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi aspiratör, krom davlumbaz, evye, dilendirici küveti, paslanmaz dinlendirici, lokanta tipi yemek ocağı vb. endüstriyel otel ve mutfak aletini incelemeniz amacı ile sizleri işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz.

Hacıbektaş’da Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Mavimsi açık gri renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Hacıbektaş’da çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü alıyoruz.

Elementler arasında bulunan çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Antik dönemlerden bu yana biliniyor. Lakin kullanımı ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çinko metali, yer yüzünde en çok bulunan metal elementlerdendir.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Yerler

Röle, trafo, kontaktörler, akıllı telefon kartları, termik röle, şarj cihazı, GSM baz kartları, elektrik panoları satın alıyoruz. Her türlü elektrikli alet alım satımında bedelini anında ödüyoruz. Merdaneli çamaşır makinesi, klima, mutfak terazisi, ütü, fön makineleri, ütü masası, ocak, türk kahvesi ve çay makinesi, 5 programlı bulaşık makineleri, fırın, vantilatör, kombi, mini buzdolabı almaktayız. Bilgisayar parçaları Hurdası bozuk modem, monitör, belge tarayıcı, yazıcı, ses kartı, porselen işlemci, yeni nesil ana kart, ram, sunucu, DDR rulo, fotokopi makinesi, power supply, ekran kartı, elektronik kart, SATA hard disk almaktayız.

Hacıbektaş Hurdacı Sitesi

Hacıbektaş OSB Organize Sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası alıyoruz.

Nevşehir Hacıbektaş hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği yerinize getiriyoruz. Lakin hurda araç veya araba hurdası alım satımı yapmıyoruz. bu sebeple hurda otomobil parçası istemek amacı ile gelen telefonları kabul etmiyoruz. Şüphesiz Hacıbektaş oto sanayi sitesi içinde çıkma otomobil parçası alıp satan hurdacı firmaları vardır. Rica ediyoruz bu tarz işlerinizde alım satımı yapan firmaları arayın.

Motor hurdası, titanyum hurdası, nikel hurda, hurda imalat artığı, karbür için arayabilirsiniz.

Hurda Akü Alımı

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken yerlerde kullanılıyoruz. Hurda kuru akü, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası almaktayız. Akü; arabalar, motorsikletler ve benzeri taşıtlarla çeşitli elektrikli alet edavatlarda kulanım görmektedir.
Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bunların yanında voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek çok yüksek devirde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek amacıyla aküden yararlanılarak araç korunmaktadır.
Hacıbektaş hurda akü fiyatları sormak için bize ulaşabilirsiniz. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarar.

Raf Hurdası Fiyatları

Çelik raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır. Genelde kapanan fabrikalar tarafından satışa sunulan çelik raf hurdası, orta reyonlar, market rafları, mağaza rafı hurdaları, hurda demir raflar içlerinden seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2. el raf satıyoruz. Hacıbektaş hurda raf fiyatları talep etmek amacıyla çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için ikinci el raf alan hurdacılar hakkındaki konumuza göz atabilirsiniz.

Hacıbektaş İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Dolayısıyla batmış satıcılardan edindiğimiz defolu dayanıklı laminantlar, fayans, tavan, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz. Şantiyelerde boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el seyyar iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Yıkılmış apartman binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pencere, çelik kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Hacıbektaş’da Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Hacıbektaş fabrika sökümü konusunda lideriz. Bina yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması nedenleriyle risk taşıyan işler içersindedir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. İşe başlamadan yıkımı yapılacak iş yerinin etraflıca incelenmesi gerekiyor. Her inşa edilen yapının inşa projesi kendisine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkımları ona göre yapılmalıdır.