Çorlu Hurdacı

Çorlu da hurda alımı yapanların lideri olmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Hurda malzeme alımında titizlikle profesyonellikle hareket ediyoruz.

Malzeme alımı yaparken hesaplanan değerini nakit olarak ödemekteyiz. Çorlu hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda almaktayız.

uygulanan güncel hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Hurdanızın tutarını hesaplatmak için şimdi firmamızla iletişime geçip bir dakika geçmeden fiyat teklifi edinebilirsiniz. Hurdalarınızı adresinizden almak amacı ile konum gönderdiğiniz yere geliyoruz. Çorluda hurdacılık yapan fabrikalar arasında çok beğenilen kişiye özel hizmetlerle ön planda olmayı başarıyoruz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat teklif ediyoruz. Çorlu hurdacısı olarak Çorlu’nun her konumunda hurdacılık yapmaktayız.

Çorlu hurdacısı olarak benzersiz fiyat listesi ile hizmet veriyoruz. Özkutlusan tecrübesiyle Çorlu hurdacılık hizmetlerine değer veriyoruz. Çorlu hurdacısı Özkutlusan hurda malzemesi olanlara geceleri de hizmet sunmaya devam ediyor.

Tekirdağ Çorlu şehir merkezinin çevresinde hurda alım firmasıyız. Çorlu’nun çevresinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları alımlarında eşyanın bedelini nakit ödemekteyiz.

Çorlu da Hurdacı Numarası

Çorlu hurda malzeme alım satımı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler içerisindedir. Şimdi numaramızı arayarak, en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satarak para kazanabilirsiniz.

Yirmi dokuz seneden bu günlere on binlerce kilo hurdayı geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlenmiş oldu. Dolayısıyla hurda atık satmak sebebiyle bizleri arayabilirsiniz.

Anlattığımız üzere hurdacılık doğaya ve geleceğe katkı sağlamaktır. Şayet siz de isterseniz hurda satarak doğaya katkı sağlayabilirsiniz. Çorlu hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında kolayca çevirebileceğiniz konumdadır.

Çorlu Hurdacıları

Çorlu hurdacı firması olarak Çorlu’nun bütün ilçelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın nakliyesi için en yakın hurda nakil personellerimizi gönderiyoruz. Çözüm üreterek kazanmaya özen göstererek kalitemizi arttırmaya çabalıyoruz.

29 yıllık deneyim ile hizmetlerimizi sunmaktayız. En yakın Çorlu hurdacı firması olarak hurdanızı biriktirdiğiniz alana personellerimizi yolluyoruzTekirdağ hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türden hurda satmak amacı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çorlu da hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Çorlu’nun profesyonel hurda alım satım firması Özkutlusan ile hayatınızı kolaylaştırın!

Çorlu Hurda Alımı

Firmamıza hurdasını satmak isteyenlerin memnun kalmasını önde tutarak çok çalışmaktan kazanmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Çorlu’da hurda makina artığı, zamak hurda, hurda çinko, hurda çelik, hurda kalay alım satımı hizmeti vermekteyiz. Bugün ki gönderimizde size Çorlu da hurda alan yerler ile bizim aramızdaki hizmet farkını anlatmaya çalışıyoruz.

Çorlu da ikinci el eşya ve hurda malzeme alımı hakkında bilgi içeren bir makale paylaşmıştık. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, bakır, hurda demir, hurda kablo, hurda çinko,hurda sarı, ve kurşun hurda alımında yükseltilmiş fiyat listeleri veriyoruz. Çorlu merkezinde hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve deneyimli personelimizle liderlik etmekteyiz. Çorlu’da yerinden hurda sarı pirinç alım hizmeti veriyoruz.

Çorlu Hurdacı Demir Hurdası Alımı

Hurda demir alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda alınıp satılan metaller içindedir. Sayfamızda yayımlanan Çorlu toplama demir hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Çorlu’da tonajlı inşaat demiri hurdası, inşaat yıkım hurdası, pik demir, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), demir döküm alırız. Yerinden tufal hurdası, demir kapı, asansör malzemeleri, hurda pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni hurdası, Çorlu hurdacısıyız. Çorlu’da ekstra demir, teneke hurdası, demir talaşı, toplama demir, dkp demir Çorlu hurdacısıyız. Güncel demir hurdası fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Anlık demir hurdası fiyat listesi yazısına bakmak istersiniz.

Çorlu da Hurda Alüminyum Alımı

Hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum imalat artığı satışı amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Alüminyum sac levha, çıkma alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum petek, alüminyum tabak, alüminyum tencere alıyoruz.

Bize hurda satanların yardımıyla her gün büyüyoruz. İş yerimize güvendiğiniz için size minnettarız. Listemizde bulunan Çorlu alüminyum hurda kg fiyatı günceldir.

Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurda alıyoruz. Çorlu hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Tekirdağ Çorlu’da alüminyum hurdası alanlar içindeyiz.

Yerinden hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatör hurdası, hurda profil eloksallı alüminyum, alüminyum alikobant içi siyah alımı yapmak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metal cinsidir. Alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, piston, alüminyum matbaa hurdası alıyoruz.

Krom Hurdası Alanlar

Hurda krom alımı hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. Krom paslanmaz hurda alan Çorlu hurdacı dükkanıyız.

Dilediğiniz yerden 316 kalite krom paslanmaz hurda, 316 krom hurda talaşı, krom 304 kalite hurda talaşı, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 304 hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilir. Sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır.

Çorluda hurda krom alan firmayız. Çorlu hurda krom fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için telefonumuza ulaşın. Tekirdağ Çorluda hurda krom 430, 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, hurda krom makine, krom 201 kalite hurdası, 202 kalite krom paslanmaz hurdası, 430 krom hurdası talaşı, 202 paslanmaz krom hurda talaşı almayı devam ettiriyoruz.

Çorlu’da Kablo Hurdası Alan Firma

Hurda elektrik kablosu, hurda %50 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Kablo hurda alanlar başlıklı yazımızı okuyun. Çorlunun tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Çorlu’da yüksek tonajlı kablo hurdası alımında hurda kablo piyasasından fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Ptt kablo hurdası, ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, telefon kablo hurdası elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Çorlu nun en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda alımı temenni ediyoruz.

Şehrimizde fare yemez kablo hurdaları, çelik zırh kablo hurdaları, yer altı kablosu, yer altı kablosu alım satımı esnasında en yüksek fiyatı öneriyoruz. Antigron kablo, karışık kablo, hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdaları alan firmayız. Çorlu da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda Bakır Alan Çorlu Hurdacı

Bakır alan hurdacı sitemizde daha geniş bilgi yer alıyor. Çorlu hurda bakır kg fiyatı içeren sayfamızı inceleyiniz. Bakır alan Çorlu hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayarak tecrübeli hizmetlerimizin keyfini sürün! Çorlu da kurumsal hurdacısı olarak hurda bakır alıyoruz. Tekirdağ Çorlu’da hurda bakır alan tesisimiz var.
Çorlu hurda bakır fiyatları sormak için arayın.

Bakır boru hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, yanık bakır hurdası, antigron bakır kırma, kızıl bakır talaşı, bakır kırkambar alım satımı yapıyoruz. Hurda, bakır petek, hurda bakır hammadde, kap kacak hurdası, bakır levha hurdası almaktayız. Eski bakır kazan, lama, bakır tel hurda, bakır tencere hurda, bakır TTR kırma granür hurda alıyoruz.

Çorlu’da Sarı Hurda Alan Hurdacı

Özkutlusan olarak araiş sarı, MS-70 hurda sarı pirinç araiş, çubuk ucu parça sarı MS-58, hurda sarı talaşı, MS-64 sarı araiş hurda alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Çorlu’daki sarı pirinç ton fiyatlarını dileyenlere günlük yolluyoruz. Sarı hurda fiyatları içerikli metne göz gezdirebilirsiniz. Çorlu hurda sarı fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çorlu’da hurda sarı külçe MS-58, hurda sarı araba radyatörü, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, hurda sarı fermuar talaşı, kırkambar sarı hurdası, sarı musluk, su saati almaktayız. Çorlu’da hurda sarı alım satımı alan hurdacıyız.

Çorlu Hurdacılar Sitesi

Nikel hurda, karbür hurda, hurda motor, titanyum, imalat artığı alıyoruz. Çorlu organize sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor alıyoruz.

Tekirdağ Çorlu hurdacılar sitesi içinden hurda alım hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya bisiklet hurdası alımı yapmamaktayız. Bu neden ile hurda araç parçası istemek için telefon kabul etmiyoruz. Şundan eminiz ki Çorlu sanayi sitesinde ikinci el otomobil yedek parçası işleri ile meşgul olan dükkânlar mevcuttur. Rica ederiz bu tarz istekleriniz için alım satımı yapan yerleri arayınız.

Çorluda Hurda Kurşun Alanlar

Günümüzde askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak, pigmentlerde, akü imalathanelerinde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, kabloların izolasyonlarında, çeşitli alaşımlar üretilirken kurşunlar kullanılmaktadır. Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar kullanılan metallerden biridir. Doğada doğal olarak çıkarılabilen metaller içerisinde bulunmaktadır. Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde elde edilir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Çorlu hurdacı Özkutlusan olarak hurda kurşun yağmur oluğu, Çatı minare kurşunu, kurşun levha hurdası, kurşun boru hurda sökümü için dilediğiniz yere araçlarımızı yönlendiriyoruz. Ayrıca Çorlu da hurda çinko alıyoruz. Hurda çinko satın alan yerler arıyorsanız hemen aramadan karar vermeyiniz.

Çorlu’da İkinci el Hurda Jeneratör Alan Firmalar

Her şeyin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Ancak 2.el jeneratör çalışmasa da değer görmektedir. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi hemen arayın.

Çorluda 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
Çorlu ikinci el jeneratör fiyatları sormak için arayın. Elektrik kesilen alanlarda elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır.

Raf Hurda Alımı

Çorlu hurda raf fiyatları öğrenmek amacı ile bizi arayabilirsiniz. Hurda depolama rafları alıyoruz. 2. el çelik raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf alan hurdacılar başlıklı konumuzu incelemeniz yeterlidir. Genellikle kapatılmış kuruyemişçilerden temin ettiğimiz ürün reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen yeni gibi 2. el raf hurdası satışı yapıyoruz.

Çorlu’da Çinko Hurda Alım Satımı

Çinko metali, yerkabuğunda en çok bulunabilen elementler içinde 23. bulunmaktadır. Çinko elementi halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla bileşikler oluşturur.

Çorlu’da çinko levha, çinko çatı hurdası alımı yapıyoruz. Antik dönemlerden beri biliniyor. Ancak malesef üretimi ve kullanılması tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Geçiş metalleri arasında bulunan çinko mavimsi açık gri renklidir.

Elektronik Hurdası Alım Satımı

Termik röle, tuşlu telefon işlemcileri, şarj cihazı, trafo, elektrik pano malzemeleri, röle, kontaktörler, GSM kartları almaktayız. Her nevi elektronik eşya alım satımında bedelini yerinde ödemekteyiz. Fön makinesi, elektronik çamaşır makineleri, mutfak terazisi, 7 programlı bulaşık makineleri, buzdolabı, filtre kahve ve çay makinesi, kombi, ütü masası, klima, ocak, ütü, fırın, vantilatör almaktayız. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları VDSL modem, lcd monitör, fotoğraf tarayıcı, renkli yazıcı, ses kartı, sarı göbek işlemci, yeni nesil anakarat, ram, server, DDR rulo artıkları, fotokopi makinesi, güç kaynağı, ekran kartı, elektronik kart, taşınabilir hard disk alıyoruz.

Anlık Güncel Çorlu Hurda Fiyatları

Burdaki Çorlu hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Kurumsal firma olarak hurda alımını yenilenmiş hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Güncel Çorlu hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Hurda çinko fiyatları 2024 konulu içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz.

2.El Hurda Sac Alanlar

Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalarca toplanır. Kümes tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Çorlu etrafında hurda sac alan firmayız. Sac; metalin levha haline getirilen şeklidir. Silindirle çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Belirli ölçü ve boyutlarda kesilmektedir. Varil, kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretimi sırasında kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli otomobillerin gövdesinde, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, çatı, straforlu sandviç panel, demir kapı üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu malzemelerden sac hurda çıkarılabilir.

Akü Hurda Alanlar

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken yerlerde akü halen aküden faydalanılmaktadır. Aküler; arabalar, motorsikletler benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıtlar ile çeşitli elektrikli araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Elektrik enerjisini kimyasal olarak depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolara akü denir.

Kuru akü hurdası, Sulu akü hurdaları, hurda küçük akü hizmetini başarı ile tamamlamaktayız. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bunun yanında voltajı dengelemek, alıcılara akım iletmek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj gidermek maksadıyla aküler kullanılarak cihaz korunur.
Çorlu hurda akü fiyatları öğrenmek için arayın.

Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Plastik hurdası, oksijen (O), (C) Karbon, Hidrojen, azot ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır. Çorlu hurdacı firma olarak polistiren hurdası, polipropilen moblen hurda, ABS plastik, jelatin hurdası alıyoruz. Çorlu hurda plastik fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En iyi fiyata pimapen imalat artığı, mavi ve kırmızı kapak hurda, beyaz şeffaf naylon hurdası, hurda temiz pet şişe, hurda kırkambar plastik Çorlu geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Yapıların en önemli yerlerinden biri şüphesiz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları mekânların kullanım ömrünü hızlandırmaktadır. Çorlu da çelik konstrüksiyon sökümlerinde tecrübeli saha ekibimizle hizmet veriyoruz. Çelik çatı kesim sökümü işlerini tamamlıyoruz. Arta kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon depolar sökümünde binanın imar projeleri incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılacak olanlar ayrılabilir. Sağlamlık bakımından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı projelerinin sökümleri diğerinden farklı yapılmalıdır.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken yıkımı arzu edilen fabrika binasının titizlikle incelenerek uygun aletlerin ayarlanması uygun olur. Yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği bakımından risk taşımaktadır. Uzman personellerce kontrollü yapılması gerekir. Her yapının projesi kendine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkımları farklıdır. Çorlu fabrika söküm ve bozum işinde uzun yılların tecrübesine sahibiz.

Karton Hurdası Alım Satımı

Çorlu’da kuşe kağıt hurda, hurda gazete, bristol kağıt hurdası almaktayız. Piyasanın üstünde fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, karton hurdaları, koli hurdaları, hurda renkli kağıt alıyoruz.

Güncel fiyata fotokopi kağıtları, defter hurdaları, peçete ve kağıt havlu hurdası, okul kitabı alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesent sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha yüksek kâr elde etme şansı sunuyoruz. Çorlu hurda kağıt fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın. Bir diğer gönderimizdeki hurda karton alanlar hakkındaki paylaşımı okuyabilirsiniz. Çorluda kağıt ve karton hurdası alımı yapmaktayız.

Çorlu 2.El İnşaat Malzemeleri Alımı

Tamamlanmış projelerde alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası, boya tabancası ikinci el iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Tekirdağ Çorlu ilçesinde yıkılan apartman binalarından bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2.el demir kapı, pencere, mutfak dolapları alanlar içindeyiz. Birde iflas etmek zorunda kalan nalburlardan satın aldığımız minik küçücük defolu fayans kalebodur, laminantlar, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

Sanayi tipi 2. El restaurant mutfağı ekipmanları almaktayız. 2. El tabak kurutma tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bizi arayabilirsiniz. Pop corn arabası, su sebilleri, kıyma makinesi dişlisi, tabldot, kahve makineleri, ayran köpürtme makineleri, bakırlı çay dobajı alım satımı yapıyoruz. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi ocak, aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, salata dolapları vb endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. İyi durumda bulaşık makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, çöp sıyırmalı tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz.

Çorlu Hurdacı
Başa dön
0 (533) 055 96 50
Whatsapp'tan Yazın!